Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Dane z Chin w centrum uwagi. Co dalej z cenami akcji na GPW?

Dane z Chin w centrum uwagi. Co dalej z cenami akcji na GPW?

Wyświetlaj:
Flash crash / 87.205.198.* / 2014-09-23 10:14
PKO BP -1,62%. Musi mieć problemy na bankrutującej Ukrainie.
.gangbang. / 79.191.32.* / 2014-09-23 09:58

PMI 50.3,

pokazuje wzrost , pseudo nacjonalisto już całkiem oderwało cię od rzeczywistości.
77.253.82.*


9.700.

Co to niby za magiczny poziom , ocknij się.
dfsadsads / 91.189.219.* / 2014-09-23 09:51
brydźka już zarabia mając 100% w akcjach branych na szczycie buchacha:)
synonim / 2014-09-23 10:42 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

brydźka już zarabia mając 100% w akcjach branych na szczycie buchacha


A ostatnio zarobiła jak niby wzięła 50 S-ek a rynek po tym od razu odpalił do nowych 6-letnich szczytów

Ach te jej nieomylne kreski na wykresach
synonim / 2014-09-23 05:14 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Wystarczyło, że mitoman ogłosił w piątek, że jest niby 100% w akcjach i już zwała w kasynach

Ach te jej 10 lat doświadczenia giełdowego
.gangbang. / 79.191.32.* / 2014-09-23 09:48

05:14

Po nocach nie masz co robić tylko te brednie wypisujesz.Napisz ile na swoich wirtualnych inwestycjach zarabiasz buhahahaa na unijnych obligacjach
synonim / 2014-09-23 10:39 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Po nocach nie masz co robić tylko te brednie wypisujesz


5 rano to jest rano a nie noc


Napisz ile na swoich wirtualnych inwestycjach zarabiasz


Super, dzięki hossie na obligacjach ten rok jest dla mojego portfela świetny i nawet fundy rynku pieniężnego w moim portfelu na tym zyskują podczas gdy ty jesteś cały czas wtopiony na swoich śmieciach typu Dom Development branym po 49 zeta (dziś zwała -4,13% i kurs 43 zeta) itd.


wirtualnych


Ja pokazywałem skany swoich autentycznych rachunków maklerskich a ty nie pokazałeś NIC poza wymysłami o kupowaniu po fakcie więc na razie to twoje inwestycje są "wirtualne"


zarabiasz buhahahaa na unijnych obligacjach


Co ty znowu bredzisz, nie pisałem że kupuję euroobligacje za to pisałem, że kupuje obligacje dolarowe przy kursie 3,02 USD/PLN ostatnio gdy rżałeś a potem do nory wlazłeś na 2 miesiące jak dolar odpalił i dziś USD/PLN 3,24 a ty znowu się ośmieszyłeś
.gangbang. / 79.191.32.* / 2014-09-23 11:34

obligacje dolarowe przy kursie 3,02 USD/PLN

Kłamco przy tym kursie to sprzedawałeś te które kupiłeś po 3,3 z zyskiem buhahahahaa
5 rano to jest rano a nie noc

Ilu klepek ci brakuje , do 6 jest cisza nocna chyba że cię kogut wcześniej budzi.Pozdrowienia z miasta.
dzięki hossie na obligacjach

Tak unijne zachwalałeś przy kursie 4,2 hossa buhahaha do cyrku.
typu Dom Development branym po 49 zeta


na razie to twoje inwestycje są "wirtualne"

Archiwum pokazuje wszystko nawet stratę na poszczególnej pozycji.Ty nawet na stratach masz zyski oszuście.
ostatnio gdy rżałeś a potem do nory wlazłeś na 2 miesiące jak dolar odpalił

Gra na giełdzie to nie pisanie na forum , nie zauważyłeś.Może jeszcze łyknij te pastylki , bo znowu masz jakieś zwidy.
synonim / 2014-09-23 15:56 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Kłamco przy tym kursie to sprzedawałeś te które kupiłeś po 3,3 z zyskiem buhahahahaa


To pokaż zmyślaczu gdzie pisałem, że sprzedaję przy 3,02 i gdzie kupuję przy 3,3 bo od roku nie mogę się doprosić cytatu w tej ostatniej kwestii


Ilu klepek ci brakuje , do 6 jest cisza nocna chyba że cię kogut wcześniej budzi


O 4 rano to już tramwaje są w Warszawie pełne ludzi jadących do roboty i życie toczy się a ja o 5 rano już jestem na nogach i ogarniam sobie sprawy w domu ale skąd masz to wiedzieć


Pozdrowienia z miasta.


Ta, chyba z Pcimia


Tak unijne zachwalałeś przy kursie 4,2 hossa buhahaha do cyrku


Dziś kurs jest 4,17 więc niewiele się zmieniło ale kompromituj się dalej


Archiwum pokazuje wszystko nawet stratę na poszczególnej pozycji.Ty nawet na stratach masz zyski oszuście


Ja prowadzę oficjalny portfel plus wklejałem skany z kont a ty tylko zmyślasz o "zarobkach" po fakcie a co ujawnisz to od razu wychodzi na to, że wtapiasz od dawna


Gra na giełdzie to nie pisanie na forum , nie zauważyłeś.Może jeszcze łyknij te pastylki , bo znowu masz jakieś zwidy.


Tak, tak, ty w czaasch mobilnego netu składasz zlecenia przez telefon wielki "graczu giełdowy" ha ha ha ha ha
.gangbang. / 79.191.32.* / 2014-09-23 16:48

gdzie kupuję przy 3,3

Już ci wklejałem , nie błaznuj.Słynnego funduszu UNI CORONA też nie pamiętasz , biedaku buhahaha
O 4 rano to już tramwaje są w Warszawie pełne

Chodzą przez całą noc , nie zmienia to faktu że to NOC.Pastylki bierz regularnie.
Ta, chyba z Pcimia

To tam mieszasz , i tam te koguty cię budzą.
Dziś kurs jest 4,17 więc niewiele się zmieniło


Tak unijne zachwalałeś przy kursie 4,2 hossa buhahaha do cyrku

Ale się zmieniło i to na minus i to dopiero początek tych twoich zysków buhahaha , małpy do zoo.
Ja prowadzę oficjalny portfel plus wklejałem skany z kont

Ani razu nie podałeś tak dokładnej inwestycji wraz z ceną z dnia zakupu jak ja to kilka razy zrobiłem.Przypominam o 30 spółkach które rzekomo kupiłeś jak się okazało po dywidendzie i często nie z dnia zakupu , też pewnie nie pamiętasz fantasto.
Tak, tak, ty w czaasch mobilnego netu składasz zlecenia przez telefon

Jakie ma znaczenie forma składania zleceń , ważne że je składam.Żartowałem że przez gołębia pocztowego i co.
"graczu giełdowy

Wielcy tu nie piszą .Nigdy tak nie twierdziłem , znowu zmyślasz.A w dobie internetu mobilnego wyjaśnij wszystkim dlaczego z kilku numerów IP korzystasz , a i do czego służy router.
synonim / 2014-09-23 18:41 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Już ci wklejałem ,


Kłamiesz, nic nie wklejałeś

Wklej teraz jak niby wklejałeś


Chodzą przez całą noc ,


Buhahahahaha

Od razu widać, że w Warszawie to ty nigdy nie byłeś :-)


To tam mieszasz , i tam te koguty cię budzą.


No tak ty mieszkasz w Warszawie i myślisz, że tramaje jeżdżą tu całą noc :-)


Ale się zmieniło i to na minus i to dopiero początek tych twoich zysków buhahaha , małpy do zoo


Pokaż gdzie pisałem, że kupuję jakieś euroobligi kłamco


Ani razu nie podałeś tak dokładnej inwestycji wraz z ceną z dnia zakupu jak ja to kilka razy zrobiłem


Kłamiesz non stop:

synonim / 2013-11-25 11:14 /
kupiłem dziś Workservice, Kęty i CCC

synonim / 2014-01-09 11:26 /
Dołożyłem dziś do portfela CD Projekt, Dębicę i Stalexport
------------

Ceny zakupu z tego dnia każdy może sobie sprawdzić


Przypominam o 30 spółkach które rzekomo kupiłeś jak się okazało po dywidendzie i często nie z dnia zakupu , też pewnie nie pamiętasz fantasto


Łżesz, wszystkie zakupy raportowałem na bieżąco

http://www.money.pl/portfel/komentarzep/


Jakie ma znaczenie forma składania zleceń ,


Takie, że naprawdę trzeba być mega ciemniakiem i zacofanym wieśniakiem żeby w czasach mobilnego netu składać zlecenia przez telefon


A w dobie internetu mobilnego wyjaśnij wszystkim dlaczego z kilku numerów IP korzystasz , a i do czego służy router.


Bredzisz
Ale widać nie jest za późno:) / 94.254.193.* / 2014-09-23 08:48
To chyba Ty pisałeś że grając w kontrze do niego (jej?) oraz Emeryta można było skosić gruby szmal...
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
synonim / 2014-09-23 16:28 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

To chyba Ty pisałeś że grając w kontrze do niego (jej?) oraz Emeryta można było skosić gruby szmal...


Dokładnie. Nie ma lepszego systemu inwestycyjnego na świecie niż granie odwrotnie do nich. Sprawdza się idealnie, wręcz perfekcyjnie
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy