Forum Forum inwestycyjneForex

Dane z Niemiec rozczarowały rynek

Dane z Niemiec rozczarowały rynek

Money.pl / 2009-05-25 15:39
Komentarze do wiadomości: Dane z Niemiec rozczarowały rynek.
Wyświetlaj:
autor33 / 2009-05-25 15:39
cholera.. amerykanie maja wolne, dolar idzie do gory :D
irons45 / 2009-05-25 16:12 / BAKSIK ZIELONYCH
bez obaw jutro bedzie lepiej ha ha ha
21marek21 / 2009-05-25 16:32 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
jutro bedziesz mogl kupic taniej ;-)
tara / 2009-05-25 17:46 / Tysiącznik na forum
kurcze przestancie z tym taniej,taniej teraz ma isc w druga strone dajcie innym zarobic.
irons45 / 2009-05-25 18:03 / BAKSIK ZIELONYCH
no nie wiem tara przeciez nap[isalem ze jutro bedzie lepiej
faja59 / 2009-05-25 19:06 / Bywalec forum
do tary-sorki ..........jolu martwilam sie o Ciebie ale kiedy zobaczyłam poprawę nastroju to juz wiem ,że nie ma takiej potrzeby i ze dasz sobie radę Jolu pozdrawiam serdecznie .

ps. posluchaj ironsa 45- jest nowy ..........ale ma duuuuużą wiedzę :))))
Pozdrawiam
tara / 2009-05-25 21:05 / Tysiącznik na forum
Faja 59 dzieki za troske musze jakos sie trzymac ale nie potrzebnie postawiłam cała kase i to mnie gryzie gdyz sie boje ,ze jak ruszy to nie doleci do moich poziomow.Ach jestem taki goracy panikarski dran trzeba napic sie melisy,ha,ha pozdrawiam
Mike74 / 78.88.56.* / 2009-05-26 00:13
nie graj cała kasa to prosta droga do bankructwa, ja ledwo się wyratowałem :) Max pozycja 10* posiadany depozyt i max strata 2% kapitału w 1 transakcji. I stawiaj stop lossy na takich poziomach bo bez nich stracisz nerwy a okazji do zarobienia jeszcze będzie sporo. Ucz się na cudzych tzn moich błedach, na swoich to b. droga nauka :(
Maks_ / 2009-05-26 08:40 / Tysiącznik na forum

nie graj cała kasa to prosta droga do bankructwa, ja ledwo się wyratowałem :) Max pozycja
10* posiadany depozyt i max strata 2% kapitału w 1 transakcji. I stawiaj stop lossy na
takich poziomach bo bez nich stracisz nerwy a okazji do zarobienia jeszcze będzie sporo.
Ucz się na cudzych tzn moich błedach, na swoich to b. droga nauka :(


Tara nie "gra" na Fx, tylko realnie kupuje i sprzedaje dolary (a że nerwy często jej puszczają, stąd od czasu do czasu mamy ożywienie na forum)

Pozdrawiam

PS a Twoje uwagi są jak najbardziej słuszne - "łyżeczką, nie chochlą"
tara / 2009-05-26 09:01 / Tysiącznik na forum
Do Maksa masz racje nie powinnam kupowac za cała kase ,pozdrawiam
tara / 2009-05-26 09:49 / Tysiącznik na forum
Maks ale przyznasz ,ze chociaz macie ze mne troche ubawu a jesli chodzi o krola to wierze ,ze wygra tylko troche za drogo go kupiłam ale mam nadzieje ze bedzie ok . pozdrawiam i przepraszam jak komus dokuczam ju bede milczec pozdrawiam
Maks_ / 2009-05-26 09:51 / Tysiącznik na forum

Maks ale przyznasz ,ze chociaz macie ze mne troche ubawu a jesli chodzi o krola to
wierze ,ze wygra tylko troche za drogo go kupiłam ale mam nadzieje ze bedzie ok .
pozdrawiam i przepraszam jak komus dokuczam ju bede milczec pozdrawiam


Jolu, nie masz za co przepraszać :-)
W oczekiwaniu na powrót króla trzeba się trochę rozerwać, a że dajesz ku temu okazję...
Jeśłi potraktujesz swoją inwestycję średnioterminowo, to okaże się, że wcale nie kupiłaś za drogo (w przypadku dziennego tradingu i owszem) - czekaj spokojnie na swój kurs (a w międzyczasie siwucha, ace piorun dece i długie spacery...)

Pozdrawiam
irons45 / 2009-05-26 10:03 / BAKSIK ZIELONYCH
tara nie zartuj tu wszyscy cie lubia i kazdy juz nawykł do twoich zachowan w koncu jestes kobieta--------- na dodatek mama wszystkiewgo najlepszego w dniu swieta
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy