Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Dane z USA popchnęły indeksy w dół

Dane z USA popchnęły indeksy w dół

Money.pl / 2008-06-06 18:28
Komentarze do wiadomości: Dane z USA popchnęły indeksy w dół.
Wyświetlaj:
makleeer / 77.222.236.* / 2008-06-07 19:47
Komentarz fajny, zasnąc bez niego bym nie mógł, jakby mi ktoś nie wyjaśnił co to się dziś działo na rynkach. Cóż za fenomenalna uwaga na temat, danych z USA, pojęcia nie miałem że mogły negatywnie wpłynąć na rynek.... Ja nie mogę ale ten Pan jest mądry. I w końcu ostateczna prognoza czego oczekuje w najbliższych dniach. Również fenomenalna, tylko nie wiadomo jaka.
P.S. Matko takie żeczy to byle przygłup może pisać, piszcie tu jekieś kreatywne prognozy i komentarze co do tego co się stanie i jakie są prognozy. To co się stało wszyscy, którzy to czytają, na pewno widzieli na własne oczy....
B D / 84.40.242.* / 2008-06-07 12:05
Piszę o tym od roku, że pompowanie pieniędzy przez fed i banki centralne europy wywoła, kryzys (małe szaleństwo) na świecie. Wszystko to co dzieje się teraz jest konsekwencją idiotycznego działania banków centralnych w ostatniej fazie hossy na wiosnę w 2007r, mimo ostrzeżeń płynących z zachowania giełd.
Balcerowicz, aż sika gdy mówi o bankach centralnych UE, nie może się ich nachwalić. A one w tej chwili są w pułapce w którą się same wpędziły !!! Słaby dolar, a co za tym idzie droga ropa ( podstawowa przyczyna to kurs usd) to zasługa banków. Na drugim końcu kryzys hipoteczny. Wpompowane mld usd dały inflację, a inwestycjach, bo tam też trafiła część pieniędzy, ropa i żywność, no bo na czym innym zarabiać? To tylko tak bardzo skrótowo.
I jeszcze tylko jedno. Gdy mówię ludziom inwestującym, że będzie gorzej. To oni, że inwestują z perspektywą 7 - 10 lat. Nauczyli ich doradcy (przedszkolanki, sklepowe..), żeby nie musieć się tłumaczyć że nie ochronili ich portfela, bo wielu ludzi ma takie opcje, że mogą robić przewartościowania w swoich portfelach i mogli uratować może 30 %.
A TERAZ UWAGA - TUSEK W MOHERZE PERUWIAŃSKIM NA GŁOWIE BĘDZIE POMPOWAŁ SZPITALE. Zalać sito.
Gratulacje / 91.94.255.* / 2008-06-07 01:17
Panie Macieju bardzo ciekawy komentarz - gratulacje !
kedziorek / 83.21.220.* / 2008-06-07 16:19
Pan Maciej zna się na rzeczy, tak jak Pan Piotr Kuczyński sam sobie gratuluje ciekawego komentarza.
young / 193.24.220.* / 2008-06-06 20:59
Bardzo odkrywcze .Ile panu płaca za takie analizy ?
Sztuczne napedzanie rynku raz góra raz w dół - zaorać i nasadzić kwiatów ! Tyle.
kedziorek / 83.21.229.* / 2008-06-06 20:09
Czy Pan wierzy w te p*******, które Pan wypisuje?
jestem / 83.9.254.* / 2008-06-06 18:28
tak???????????????...... kanada ma to wszystko w D.......e ...............meeeeeeeeeeeeeee
wojtek 7 / 83.6.100.* / 2008-06-07 09:23
Od połowy roku będzie lepiej- nie mówic. Człowieku im szybciej zmienisz zawód tym lepiej dla ciebie i ludzi,którym wypisujesz te bzdury.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy