Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Dania: Kościelne śluby dla homoseksualistów

Dania: Kościelne śluby dla homoseksualistów

Money.pl / 2012-03-13 17:31
Wyświetlaj:
Afryka w Polsce / 80.187.102.* / 2012-06-12 21:04
Warto powiedziec,ze polski kosciol lub ten rzymskokatolicki jest pelen nienawisci. Skoro jest pelen nienawisci nie jest zadnym kosciolem. To sa prawa czlowieka. Bajki o cudownym narodzie polskim oddanym dla Watykanu nie trzeba sluchac w Europie. Jak wogle Polacy traktuja obcokrajowcow a juz wogle Murzynow jako ludzi drugiej kategorii.
Pyclik / 2012-06-13 00:07 / Tysiącznik na forum
To jakieś bzdury, każdy człowiek, a więc i każdy Polak jest inny, jest odrębną osobowością.
Cytat:
....Jak wogle Polacy traktuja obcokrajowcow a juz wogle Murzynow jako ludzi drugiej kategorii....
to fałsz i nieodpowiedzialna obraza.
Pyclik / 2012-05-20 22:57 / Tysiącznik na forum
Oliwka 7 mówi do mnie:
Cytat -„Pyclik, ludzie mają zachowywać się jak ludzie”.
W całkiem innym sensie robię to nie mogąc oprzeć się wrażeniu, iż to się nie dzieje, że może istnieć ktoś kto publicznie opowiada takie farmazony, jak to robią panie albo nie panie Oliwka i Emilka , że istnieją ludzie o tak pokręconej osobowości.
Przecież to jakiś horror, bo ich pisanina obrażająca ludzi homoseksualnych, jest także komentarzem do artykułu w Money o Danii, gdzie chrześcijański kler i chrześcijański Kościół udziela ślubów parom homoseksualnym.
Kto się tu myli?
Czy te dwie baby mają prawo i możliwość obrażania swymi tekstami w Money ludzi, którzy się znaleźli w sytuacji życiowej, iż są homoseksualni?
Oliwka.07 / 83.5.135.* / 2014-07-21 20:27
Pyclik napisał:
Czy te dwie baby mają prawo i możliwość obrażania swymi tekstami w Money ludzi, którzy się znaleźli w sytuacji życiowej, iż są homoseksualni?

Pyclik, nie wolno tolerować homoseksualizmu, bo homoseksualizm jest bardzo ciężkim grzechem.

Czytamy o tym w Piśmie Świętym, w 1 Księdze Mojż.18,20 (BW):
„Potem rzekł Pan: Wielki rozlega się krzyk przeciwko Sodomie
i Gomorze, że grzech ich jest bardzo ciężki”.

Uprawiali oni homoseksualizm i dlatego Bóg zniszczył te miasta.

Mówi o tym List Judy1,7 (BW):
„Tak też Sodoma i Gomora i okoliczne miasta, które w podobny do nich sposób oddały się rozpuście i przeciwnemu naturze pożądaniu cudzego ciała, stanowią przykład kary ognia wiecznego za to”.

Pismo Święte, które jest Słowem Bożym uczy nas, że homoseksualizm to: obrzydliwość, zboczenie, rozpusta, rozwiązłość i grzech.

I tak jest naprawdę.

Bóg stworzył jako parę mężczyznę i kobietę, i tak ma pozostać.
Oliwka.07 / 83.5.135.* / 2014-07-21 20:10
Pismo Święte uczy nas, że homoseksualizm jest zboczeniem.
List do Rzymian 1:27 (BT).

A homoseksualiści, to ludzie, którzy bezczeszczą własne ciała.
List do Rzymian 1:24(BT).

Kobiety przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze (kobieta z kobietą).
List do Rzymian 1:26 (BT).

Mężczyźni porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem
żądzą ku sobie (mężczyźni z mężczyznami) uprawiając bezwstyd.
List do Rzymian 1:27 (BT).

Wydał ich Bóg na pastwę na nic niezdatnego rozumu, tak, że czynią oni to, co się nie godzi.
List do Rzymian 1:28 (BT).

Widzimy więc, że ich rozum jest na nic niezdatny.

I czynią oni to, co się nie godzi.

Mianowicie, bezczeszczą oni ciała swoje między sobą.
List do Rzymian 1:24(BT).
ryber / 93.105.6.* / 2012-05-20 23:09

Czy te dwie baby mają prawo i możliwość obrażania swymi tekstami w Money ludzi, którzy się znaleźli w sytuacji życiowej, iż są homoseksualni?


Pycliku, to jest jeszcze gorzej
One twierdzą że to sam Bóg dał im prawo takiej oceny, one twierdzą że cytują Boga.
Gdyby było to kilkaset lat wstecz byłyby zwyczajnie spalone na stosie za blużnierstwo.
A dziś spokojnie zaśmiecają forum nie pozwalając innym wyrazić swej opinii.

Szkoda na to czasu i atłasu, nawet śmieszne to nie jest, to jest chore
Pozdrawiam
Oliwka.07 / 83.5.135.* / 2014-07-21 20:51
Słowo Boże jest światłem. Ono ukazuje nam, co jest dobre, a co złe.

A homoseksualizm ukazuje jako grzech.

Oprócz tego, Bóg dał każdemu człowiekowi sumienie i ono również poucza nas, że uprawianie homoseksualizmu jest wielkim grzechem.

W Piśmie Świętym wyraźnie czytamy, że ci, którzy takie rzeczy czynią Królestwa Bożego nie odziedziczą.

Zresztą przeczytajcie sami 1 List do Koryntian 6:9-11:

"Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą Królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą Królestwa Bożego. A takimi byli niektórzy z was. Lecz zostaliście obmyci, uświęceni i usprawiedliwieni w Imię Pana naszego Jezusa Chrystusa i przez Ducha Boga naszego".

W Księdze Mądrości Syracha 18:30-31 znajdujemy ostrzeżenie:

"Nie idź za twymi namiętnościami: powstrzymaj się od pożądań! Jeżeli pozwolisz duszy swej na upodobanie w namiętnościach, uczynisz z siebie pośmiewisko dla twych nieprzyjaciół".

Takim pośmiewiskiem dla swoich nieprzyjaciół są właśnie homoseksualiści.

Ja ukazuję im, że to, co czynią jest wielką obrzydliwością i dlatego powinni z tym jak najszybciej zerwać.
Oliwka.07 / 83.5.135.* / 2014-07-21 20:13
Homoseksualiści to dzieci ciemności, czyli dzieci szatana diabła.

W Piśmie Świętym czytamy o nich, że zarówno ich umysł jak i ich serce pogrążyło się w mroku czyli w ciemności:

„Umysłem pogrążeni w mroku, obcy dla życia Bożego, na skutek tkwiącej w nich niewiedzy, na skutek zatwardziałości serca. Oni to doprowadziwszy siebie do nieczułości [sumienia], oddali się rozpuście, popełniając zachłannie wszelkiego rodzaju grzechy nieczyste”.
List do Efezjan 4:18-19 (BT).

„Znikczemnieli w myślach swoich, a ich nierozumne serce
pogrążyło się w ciemności. Mienili się mądrymi, a stali się głupi”.
List do Rzymian 1:21-22 (BW).

Skoro ich umysł i serce pogrążyło się w mroku czyli w ciemności, to znaczy, że stali się oni dziećmi diabelskimi i szatan diabeł prowadzi ich do piekła.
Pyclik / 2012-05-21 01:27 / Tysiącznik na forum
Dzięki za wsparcie,bo z treści tego, co napisałeś wynika, że się zgadzamy. Ja uważam, że trzeba dawać swiadectwo w sytuacjach tak skrajnych, jak ta, także po to,aby zachować jakiś poziom cywilizacyjny tego forum . Możesz - poprzyj moje wnioski o usunięcie tych głupot, możesz - reaguj na wszystko niewłaściwe
Pyclik / 2012-05-17 23:39 / Tysiącznik na forum
Do :Oliwka7 / 2012-05-17 22:39
Cytat :Myślisz, że to jest śmieszne?
Pytasz, więc najpoważniej i najprawdziwiej Ci odpowiadam.
Tak, to w dzisiejszych czasach jest ogromnie śmieszne.
Mnie osobiście mało obchodzą różnorakie „śluby”, natomiast miałem najświętsze przekonanie, iż różne forumowe „święte” Oliwki, Emilki i podobni i serwowane przez nich cytaty to są „jaja” dla rozśmieszenia publiki, bo któż by na poważnie wziął takie bzdury.
Mam najświętsze przekonanie, iż poważnie mogą to potraktować tylko podopieczni psychiatrów i to nie wszyscy, ale pisanie tutaj to działanie chybione, bo forum Money jest - jak sądzę - trudno dostępne w tego rodzaju klinikach.
S.O. / 83.29.207.* / 2012-03-14 13:13
Tu oczywiście chodzi o kościoły : lucyferiańskie,belzebubowe,szatańskie,diabelskie i inne podobne. A nie o Chrześcijańskie ! Trzeba być precyzyjnym w określeniach !
Oliwka.07 / 83.5.135.* / 2014-07-21 21:02
Homoseksualizm i zoofilia to sposoby wypaczania popędu seksualnego proponowane przez zwodziciela ludzkości szatana diabła od początku świata.

Takie przejawy życia seksualnego są zakazane przez Boga, a ci, którzy w czasach Starego Testamentu czerpali z tego przyjemność skazywani byli na śmierć.
czlowiek 2 / 80.187.102.* / 2012-06-12 20:24
Kosciol katolicki jest szatanski a papiez to diabel. Nikt nie ma prawa niszczyc milosci 2 ludzi tez milosci seksualnej. Zadna religia nie zniszczy milosci a islam jest jak przeklety. Sadzic ludzi bedzie Bog ale po smierci kazdego.
S.O. / 83.29.207.* / 2012-03-14 13:19
To samo robią : sld,po i wspólnicy ! I się tym chwalą !
S.O. / 83.29.207.* / 2012-03-14 13:22
Po prostu reprezentują kościół diabelski w swoim poparciu dla homoseksualistów !
Gawlątko / 2012-03-14 14:29
Że co? Ślub kościelny dla homoseksualistów!! Do czego to wszystko dąży?!
bajk / 2012-03-14 14:37 / Bywalec forum
no, ale nie jest to kosciół rzymskokatolicki, to trochę wyjaśnia. chociaż ja jestem za tym, zeby takie śluby były możliwe
Ryszard W / 83.29.190.* / 2012-03-13 20:07
i tak gnije Europa ;- aspołeczny(homoseksualny) element perzekracza granice bezpieczenstwa spolecznego i przyzwoitości
Vetus / 83.4.43.* / 2012-03-13 18:11
Duńska masoneria przejmuje wpływy w upadłej i do granic robaczywej instytucji kościelnej ; NWO zbliża się nieuchronnie. Masakra.
Beata K. / 89.74.140.* / 2012-03-13 17:31
państwowego Kościoła ??? wtf?
Yair / 85.89.189.* / 2012-03-13 21:42
Tak, tak! Kościół luterański w Danii jest państwową instytucją i tańczy tak, jak mu zagrają. A na marginesie słowo "tak" znaczy "dziękuję". Więc ja dziękuję za taki postęp i nowoczesność.

Najnowsze wpisy