Forum Forum pracyDokumenty

DANIELO GRUP DANIEL SZPIEGOWSKI - wazne ostrzezenie

DANIELO GRUP DANIEL SZPIEGOWSKI - wazne ostrzezenie

Onslaught / 79.185.77.* / 2009-10-19 11:51
Ostrzeżenie dotyczy kieleckiej firmy Danielo Group Daniel Szpiegowski, bezpośredniego dystrybutora telewizji N dla rejonu Świętokrzyskiego. Spamuja ogloszeniami w postaci magazyniera za 600zl tygodniowo czy kierowcy - te stanowiska nie istnieja (pracowalem tam i sie przekonalem), natomiast sama praca (jedyna dostepna opcja) to sposob "akwizycji" + wyzysk na swiezych chetnych do pracy w postaci jezdzenia za ich paliwo bez mozliwosci zwrotu za nie (rowniez dot. pracownikow, ktorzy sa juz tam zatrudnieni) oraz psychomanipulacja wzgledem pracownikow - nieograniczona motywacja, pokazywanie jaka to firma jest cudowna i swietna, awanse w tydzien, rozmowa z szefem od pierwszego dnia na "ty" oraz conajmniej 50 innych technik psychomanipulacyjnych wybijajacych czlowieka z obiektywizmu i przekonujacych go do doskonalosci tej firmy a w rzeczywistosci sa to klamstwa tak ciezkie do wylapania iz zajelo mi to ok. tygodnia zanim sobie uswiadomilem prawdziwa nature tej firmy, dlaczego jako jedyny ? dlatego ze nie ufam nikomu i nie dalem sie podciac na technice "nie analizowac" ktora wybijaja ludzia z glow skutecznie - aby nie analizowac ICH, bo jeden czynnik aktywny w ich szeregu motywacyjnym moze dac wystarczajaco duzo do myslenia aby zrezygnowac.
Firma opiera sie na wyzysku - 50 zl prowizji z 1 umowy, tyle ze do czasu naklonienia klienta tracimy paliwa za 20 - 30 zl + koszty za telefon (trzeba podawac swoj prywatny numer kazdemu)a sama praca trwa dziennie nie 8 godzin jak to jest mowione ale 12 - 14, nawet do 15. W przypadku "buntu" szef zaczyna sugerowac rozne rzeczy jak np. ze sie nie nadajesz, odejdziesz przed wyplata - nic nie podpisales/as i pieniadze jakie z prowizji za swoje umowy powinno sie dostac przepadaja.
Sladu w internecie na temat tej firmy nie ma dlatego iz jest to firma d2d, dlatego tez bedzie tym prosciej uswiadomic potencjalnych chetnych do pracy tam jak ta firma wyglada. Potencjalnie chetnych pracownikow ktorzy uwierzyli w ich bajki zachecam do pisania na itidonos@gmail.com w celu dalszego uswiadomienia na jakich technikach bazuje firma Danielo Group.
Wyświetlaj:
kik dominik / 83.6.158.* / 2011-01-09 13:08
dodam dla odwiedzających że polecam również omijac cyrk w warszawie na ulicy widok 8 tam cyrk z oklaskami gratulacjami i wciskaniem kitu jest identyczny.
Gall Anonim / 83.24.38.* / 2010-02-21 16:21
UWAGA NA PRACĘ W TELEWIZJI N W WARSZAWIE NA ULICY TRAKT LUBELSKI 412 POKÓJ 14!!!
LUDZIE, ZANIM TAM PÓJDZIECIE TO DOBRZE SIĘ ZASTANÓWCIE, BO TO DOSŁOWNIE CZYSTA AKWIZYCJA.
MIAŁAM OKAZJĘ SPĘDZIĆ Z TYMI OSZUSTAMI 2 DNI !! MIAŁAM PRACOWAĆ NA STANOWISKU ADMINISTRACYJNYM JAKO PSEUDO-SEKRETARKA KTÓRA OKAZAŁO SIĘ MA PODANĄ FORMUŁKĘ KTÓRĄ ZAWSZE KLEPIE PRZEZ TELEFON ! KAZANO MI ZAPRASZAĆ LUDZI NA CAŁOROCZNĄ REKRUTACJĘ, OSOBA KTÓRA NAJDŁUŻEJ PRACOWAŁA TO 6 DNI ROBOCZYCH ! ZWALNIAJĄ CO TYDZIEŃ NIE WYPŁACAJĄC PIENIĘDZY I ZATRUDNIAJĄ CO TYDZIEŃ OD NOWA, KAŻĄC DZWONIĆ I OSZUKIWAĆ ŻE NIBY CHCEMY PANIĄ PRZYJĄĆ DO JEDNEGO Z 3 DZIAŁÓW, KTÓRE TAK NAPRAWDĘ NIE ISTNIEJĄ. ISTNIEJE JEDEN-AKWIZYCJA ( DOMOKRĄŻCY ) ! W TEN SPOSÓB SPEDZIŁAM 2 GODZINY NA CHODZENIU PO MIESZKANIACH Z TYMI IDIOTAMI, A POWIEDZIANO MI ŻE TO MA BYĆ PRAKTYKA PRZED STANOWISKIEM ADMINISTRACYJNYM - PO 2 GODZINACH MIAŁAM DOSYĆ CHCIAŁO MI SIĘ PŁAKAĆ JAK MOŻNA TAK POSTĘPOWAĆ Z LUDŹMI !!!
WSZYSTKIE SEKRETARKI W TELEWIZJI N MAJĄ WKLEPANĄ NA PAMIĘĆFORMUŁKĘ, ŻE OBECNIE REKRUTYJĄ DO 3 DZIAŁÓW, Z CZEGO ISTNIEJE JEDEN (AKWIZYCJA) , A KIEDY KTOŚ Z WAS SPRÓBUJE UZYSKAĆ JAKĄŚ INFORMACJĘ O FIRMIE PRZEZ TELEFON, "WSZYSTKIEGO SIĘ PAN/PANI DOWIE NA SPOTKANIU REKRUTACYJNYM Z PREZESEM" !! TE PSEUDO SPOTKANIA Z REGUŁY ODBYWAJĄ SIĘ 17:00-18:00, RZADZIEJ RANO 9:30-10:00.
ONI NIBY MAJĄ SWOJĄ HIERARCHIĘ AWANSÓW W PRACY, W TEJ ŚMIESZNEJ FIRMIE, CZYLI HANDLOWIEC, TRENER, ASYSTENT MENEDŻERA, MENEDŻER, PROMOTOR, I WICEPREZIDENT (SAME NAZWY TYCH AWANSÓW TO TEŻ ŚCIEMA, BO ONI WSZYSCY DZIADUJĄ PO MIESZKANIACH - DZIADOWANIE!!!! - ŻADEN PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY)
KIEDY KTOŚ ZECHCE ZAPROSIĆ ICH DO MIESZKANIA W CELU PREZENTACJI DEKODERÓW, PAKIETÓW TELEWIZJI N, CI PAŃSTWO KTÓRZY NIE BĘDĄ ZDECYDOWANI CO DO ZAINSTALOWANIA TELEWIZJI/DEKODERÓW TELEWIZJI N, TO JUŻ Z ICH STRONY PODCZAS ROZMOWY PRZEKONACIE SIĘ O NATARCZYWOŚCI I WSTRĘTNEJ MANIPULACJI, NA KTÓRYCH ZARABIAJĄ !!!!!!!
ICH OGŁOESZENIA Z REGUŁY BRZMIĄ "POSZUKUJEMY DO TRZECH DZIAŁÓW, DOBRE WYNAGRODZENIE MIESIĘCZNE, I TO SAMO MÓWIĄ PRZEZ TELEFON !
TAKŻE UWAGA UWAGA! JEŚLI JESTEŚCIE UMÓWIENI NA ROZMOWĘ NA TRAKCIE LUBELSKIM, TO ODPÓŚCIE SOBIE I SZUKAJCIE PRACY NORMALNEJ.
BARDZO PRZYKRE ŻE TAK MNIE OSZUKALI, I MAM NADZIEJĘ ŻE KTOŚ SIĘ NIMI ZAJMIE !!
licealistka / 79.185.116.* / 2011-06-03 00:16
Własnie dzisiaj złożyłam wypowiedzenie. Wytrzymałam dwa dni. To prawda z tymi chorymi godzinami pracy. Na dodatek te ich poranne entuzjastyczne piosenki oraz mowa o tym "żeby tu pracować trzeba być trochę nienormalnym" Oni wszyscy nie są normalni poza tym jaka to ma być zachęta kiedy mówią że nawet ludzie z najniższym wykształceniem mogą zdobyć wysoko płatne stanowiska. Praca w nisko-wykształconym zespole wcale nie mobilizuje.
Wtopiłem 350zł / 89.229.136.* / 2010-02-19 10:39
Identycznie miałem z G&Z Consulting (firma wirtualna) a pracodawcą są firmy krzaki.
Firma zajmuje się nakłanianiem klientów (Dialog ect.) do powrotu korzystania z usług TPSA
Oni mieli doświadczenie a ja pieniądze.
Teraz oni mają pieniądze a ja doświadczenie.
studentka v roku z kielc / 77.113.127.* / 2009-11-05 12:11
dziekuję za ostrzeżenie,szukam pracy od miesiąca w charakterze asystentki lub innej pracy biurowej i kiedy zobaczyłam ofertę tej firmy pod tytułem "asystentka,2500zł/miesięcznie" powiedziałam sobie że albo mam ogromnego farta albo to jakaś ściema.Chciałam coś znaleśc o tej firmie w internecie i wyświetliło mi się to ostrzeżenie,w ten oto sposób pozbyłam się złudzeń na temat fantastycznych ofert pracy w kielcach. Pracowałam już jako przedtawciel w orange i w banku i szczerze nie polecam. w orange jest totalny bałagan,brak porządnych szkoleń,ulotek,i jakiegokolwiek wsparcia w postaci zwrotów za paliwo,a pieniędzy za 3 m-ce pracy i tak mi nie wypłacili. w banku pomimo że było uczciwie i dosyć dobrze płacili było ciężko przekonać klientów do zmian,czasy twz.kryzysu,a poza tym byłam na działalności gospodarczej i miałam na głowie zus i us,dodatkowe zmartwienia. teraz szukam spokojnego etatu za pewne pieniądze. jeszcze raz dziekuję za ostrzezenie,szkoda tylko,że ty zmarnowałeś swój czas.
pozdrawiam studentka V roku z kielc
mieszkanka Kielc / 89.78.191.* / 2009-11-04 17:39
Dziękuję bardzo za to ostrzeżenie, miałam właśnie jechać na rozmowę z 4 letnią córką bo nie miałam jej z kim zostawić w domu, w dzień chodzi do przedszkola ale rozmowa do firmy DANIELO GROUP jest o godz 18,30. Weszłam na internet żeby zobaczyć trasę jak tam dojechać ale zamiast informacji i kontakcie o firmie znalazłam to ostrzeżenie a firma cóż WIDMO nie ma kontaktu nie ma śladu o firmie niczego nie ma w internecie na ten temat, przykro mi że straciłeś dużo czasu i pieniędzy na takiej współpracy i wiem że to nie będzie dla Ciebie pocieszeniem ale pomogłeś innym potencjalnym "pracownikom" DANIELO a przede wszystkim utrudniasz pracę tym oszustą. Pozdrawiam mieszkanka Kielc
mario310372 / 79.185.120.* / 2009-11-03 11:52
Bardzo ale to bardzo się ceiszę , że takie komantarze się pojawiają . Jest mnóstwo firm , które na naiwności ludzkiej zarabiaja pieniądze . Ja obecnie poszukuję pracy i aż się wzdrygam przed słowem przedstawiciel - dam przykład , może teraz jest inczaej ale 3 lata temu byłam na rozmowie w sprawie przacy w firmie Wektra - telewizja kablowa , nie będę zdradzać regionu ani miasta . Teraz firma ta się rozwija prężnie - proponując pakiet telewizja - telefon - internet . Ja miałam być przedstawicielem , domokrążcą namawiającym ludzi na podpisanie takich umów na pakiety , nie miałam dokładnych informacji , informacje cząstkowe , chodziło o podpisanie jak największej ilości umów na internet , który z tej firmy w moim mieście słabo i wolno chodził . Dodam jeszcze , że ulotki informacyjne musiałam sama pisać ręcznie - długopisem , i podawać mój osobisty numer telefonu i biegać czy paliwo oczyciście z mojej kieszeni . Ostrzegam przed pracą przedstawiciela , domokrążcy czy akwizytora to jedna wielka ściema z bajką o gigantycznych prowizjach . Zrezygnowałam czym prędzej i radzę nie dajcie się nabrać na kolorowe obietnice ścieżki awansu i innych bzdur .
Onslaught / 79.185.103.* / 2009-11-15 17:22
Wcale nie zaluje tak naprawde czasu tam spedzonego, czemu ? bo mam satysfakcje z podkopywania ich teraz i wiem ze w momencie uzbierania wystarczajacych argumentow, dowodow, ludzi osukanych moge zglosic sprawe do odowiednich wladz co tez uczynie, jednak trzeba brac pod uwage ze to nie jest zwykla firma robiaca wałki na ludziach tylko filia poteznej firmy ITI, dlatego tez dzialam powoli i bez pospiechu. Finansowo malo ucierpialem bo nie ufam z gory nikomu dlatego wiedzialem zeby nie inwestowac wlasnego kapitalu w ta prace, tym bardziej ze srednio 2x dziennie tam sie slyszy ze najpierw trzeba sporo swojego wlozyc a potem wyciaga sie to zwielokrotniona ilosc razy itd. itp.... Osobiscie mam nadzieje ze przeczyta to Daniel Szpiegowski - dorwe sie do ciebie prawnie pajacu bo jestem coraz blizej, a ty nie masz pojecia co wiem i z iloma oszukanymi juz mam kontakt.
angel_eyes / 193.24.201.* / 2009-12-28 11:35
Tak to wszystko prawda,sama mialam "przyjemnosc" pracowac dla tej pseudo firmy i wszystkich ostrzegam przed tymi jołopami. Wyzysk,manipulacja..ale tak to jest jak ktos komu sloma z butow wystaje zabiera sie za prowadzenie firmy :/

Najnowsze wpisy