Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Dariusz Rosati mówi, że rząd i PiS ciągle jeszcze nie rozumieją idei wspólnoty europejskiej

Dariusz Rosati mówi, że rząd i PiS ciągle jeszcze nie rozumieją idei wspólnoty europejskiej

Wyświetlaj:
jotka / 80.53.92.* / 2005-11-22 09:31
Zaczęło się od informacji o decyzji polityczno-gospodarczej, a skończyło na komentarzach, w których mieszkańcy Polski dzielą się na prawdziwych Polaków będących przeciw UE i resztę. Ciekawe, że nikt nie analizuje na forum opłacalności w/w decyzji. Prawie jak w utarczkach z Radiem Maryja - nikt nie analizuje rozwiązań proponowanych przez jedną lub drugą stronę lecz dzieli opinie na pochodzące od o. Rydzyka lub od postkomuny i obcego kapitału....
szwagier / 213.17.203.* / 2005-11-21 10:04
Dzięki Bogu mamy p. Rossatiego, Kwaśniewskiego, Michnika, Urbana i towarzyszy, którzy pryncypialnie i po leninowsku objaśnią nam brukselską rzeczywistość w kontekście historycznych procesów i konieczności dziejowej.
Dzięki nim śpię spokojnie, i nie boję się, że któregoś dnia obudzę się w ciemnogrodzie.
tYCH / 83.24.250.* / 2005-11-21 10:45
Bóg nie brał udziału w ogłupianiu polaków .każdy ma rozum i wolną wole,robi z tym co chce .To,że polacy są niewolnikami we własnym krajut o fakt ,niedługo bedą zabijani jak palestyńczycy.A ci wymienieni panowie to zdrajcy narodu ,kiedyś nasi przodkowie ,bez sądu zdrajców wieszali.Ty moż e na połowinu jewrej ?
szwagier / 213.17.203.* / 2005-11-21 13:02
Ja myślę, że ten omentarz, to jakiś półautomat komputerowy, który odpowiada na komentarze.
Na hasło Lenin, marksizm, itp. automatycznie odpowiada - żydokomuna. Pewnie dlatego, że najlepsi informatycy w tzw. służbach zajmują się poważniejszymi sprawami. I bardzo dobrze!
Klops / 80.50.65.* / 2005-11-21 09:13
Pani minister Lubińska udowadnia nam coraz bradziej, że nie jest odpowiednią osobą na tym stanowisku. Najpierw fatalnie rozpoczęla rządy w Polsce od komunikatu który zdegradował jej wiarygodność w oczach rynków finansowych. Teraz na forum europejskim wyszła z bardzo karkołomną inicjatywą, która w efekcie nie tylko pokazuje jej prawdziwe oblicze, kiepskiego polityka-dyplomaty (nie podważam jej kwalifikacji ekonomicznych), ale również może wpłynąć negatywnie na ocenę Polski.
Apeluję o więcej zastanowienia w podejmowanych działanich a jeśli sądzicie że wszystko już wiecie rozegrajcie jedną partię w szachy.
Kacper / 193.109.244.* / 2005-11-21 15:51
a po której stronie grasz? bo wydaje mi się, że pan Rosati nie po Naszej
ja / 217.153.6.* / 2005-11-21 20:29
Nie po naszej ? Gra po stronie rozsądku. Czy możesz mu zarzucić brak rozsądku oraz nie dbanie o narodowe interesy i jakoś to potrafisz uzasadnić ?
Andrzej / 212.14.5.* / 2005-11-22 08:30
A jaki interes narodowy realizuje krytykując tych, którzy nie chcą zgodzić się by Polska była uważana w UE jako kraj drugiej kategorii, na równi z kilkakrotnie mniejszymi krajami (Czechy, Węgry, Słowacja itp.) ? On realizuje tylko interes swój i kolesi. Chce stanowisk i kasy, a działania rządu mogą to postkomunie zablokować. I dobrze. Oni nigdy nie działali wyłącznie dla dobra Polaków, lecz czasami przy okazji coś takiego im się udało (np. wejście do UE - nie schrzanili rozpoczętej przez innych roboty).
Floyd / 2005-11-21 13:33 / Tysiącznik na forum
Lewandowski to nawet zrobił się na niebieskookiego łysiejącego, blondyna. Cwana bestia.
Sami faceci, a co z kobietami?
Musisz kochany nadrobić to niedopatrzenie. Mam już nawet kandydatkę z PO. Czarnowłosa, bogata i niegłupia, pasuje jak ulał.
kuba / 81.210.63.* / 2005-11-21 10:55
Dokopywanie żydom jest już niemodne. Najbardziej wpływowi kreatorzy nienawiści lansują teraz modę na liberałów. Jesteś nie na czasie, powiedział bym passe :P
szwagier / 213.17.203.* / 2005-11-21 13:04
Jak to - dokopywanie liberałom jest modne????
Dopiero co sam Przewodniczący Lepper ogłosił się liberałem, więc jest jak najbardziej trendy!
kuba / 81.210.63.* / 2005-11-21 14:59
Z tego co ja słyszałem to powiedział że jest kapitalistą. Póki nie powie że jest liberałem wolę zachować powściągliwość bo gotów utrzymywać, że kapitalizm i liberalizm to ogień i woda ;)
pozdrawiam
Redakcja forum / 83.24.250.* / 2005-11-21 12:35
Od redakcji: Drodzy Forumowicze, stać Was na ciekawsze tematy niż wyciąganie zatęchłych schematów myślowych i spiskowych teorii. A fe!
bako / 83.24.250.* / 2005-11-21 09:48
Polaków celowo się nie informuje kto jest kim,nieświadomie glosują na żydów
Floyd / 2005-11-21 10:17 / Tysiącznik na forum
A kto celowo nie informuje? Znowu żydzi?
Ciekawi mnie co według panów decyduje, że kogoś określa się żydem.
Przy okazji zastanawiam się czy czasami mój praprapradziadek nie przespał się z jakąś żydówką i też może jestem żydem?(Tak naprawdę jest to dla mnie jak najmniej ważne)
Być może wszyscy jesteśmy żydami poza jedynym prawdziwym Polakiem, niejakim Bublem na którego jak Polacy nie chcieli głosować tak nie głosują bo wiadomo, żydzi.
Robi / 213.17.140.* / 2005-11-21 10:26
Dyskutowanie z panem BAKO i panem AZ mija się z celem.
az / 83.24.250.* / 2005-11-21 10:25
Takie myślenie to spelnienie się prognozy nijakiego Bermana stryja marka borowskiego napisane 40 lat temu.Powiedzial on ,że wystarczy przeczekać dwa trzy pokolenia i polacy zatracą tożsamość narodowa ,dla takich ogłupialych polaków nie bedzie miało znaczenia ,kim są ,jakie mają korzenie.Ty żałosny obiekcie ,zostaleś wyplukany z polskości albo jesteś żydem lub jak mówią rosjanie jewrej naa połowinu
Polak_mały / 85.222.3.* / 2005-11-21 22:59
AZ - tak bronisz Polaków a zapominasz (a może nigdy tego nie wiedziałeś), że Polak (podobnie jak i Rosjanin, Niemiec, Francuz, Żyd, Anglik itp) pisze się z WIELKIEJ litery. Oj, coś mi tu śmierdzi. Chyba ty jednak nie jesteś Polakiem a agentem jakowymś (moża MOSADU ????)
ja / 217.153.6.* / 2005-11-21 20:34
A co to jest ta "polskość" ? Wytrych propagandowy równie mądry jak "żydostwo". Słowo, które niewiele znaczy ale jest doskonałym argumentem mającym zamknąć usta rozmówcy.

Najnowsze wpisy