Forum W wolnym czasieKomputery i nowe technologie

Darmowa poczta i bez reklam - w Gery.pl

Darmowa poczta i bez reklam - w Gery.pl

Money.pl / 2009-07-05 02:06
Komentarze do wiadomości: Darmowa poczta i bez reklam - w Gery.pl.
Wyświetlaj:
kusbek / 83.8.125.* / 2011-09-12 12:05
Mam tam konto od samego początku. Takiego awaryjnego badziewia to nie ma nigdzie. Ot choćby teraz:)
Poza tym z jakim opóźnieniem przychodzą wiadomości to już nie wspominam.
Christine / 2009-07-05 02:07
Poczta bez spamu - cieszyłam się, że trafiłam na taką, ale moja radość była krótka, gdyż zaczęły się dopiero wtedy problemy. Nie wiem jaką pojemność ma serwer poczy gery, ale wszystko działa tak wolno, że szlag może trafić - czasem zwyczajnie przerywałam wysyłanie lub pobieranie poczty, otwieranie załączników, bo trwało to przez wiele minut.
Pomogło trochę, gdy pobierałam i wysyłałam pocztę za pomocą programu pocztowego (klienta poczty elektronicznej). Jednak na nic to się zdaje, ponieważ poczta gery bardzo często nie działa wcale.
Przez ostatnie 2 dni, podczas próby pobierania poczty z serwera gery, wyskakuje informacja: "Connection to server has failed", a stronka poczty w ogóle nie działa.
Takie sytuacje powtarzają się dość często. Ostatnio poczta gery nie działała po kilka dni w grudniu i marcu, ale po kilka godzin zdarza się jej nie działać o wiele częściej...
Malonek / 89.77.34.* / 2009-07-05 08:18
Ja też mam konto na gery.pl. Przez ostatnie 7 dni były 2 awarie. Pierwsza trwała 2 dni, druga trwa już 3 dzień. Na żadnym znanym mi serwerze NIGDY awaria nie trwała tak długo. Stanowczo odradzam zakładania tam sobie konta.
Christine / 2009-07-10 12:24
Awaria trwała w sumie 7 dni... powiem szczerze, że bardziej irytujące była nie sama długo trwająca awaria, lecz brak informacji o tym, że zaistniała. Nikt nie napisał, że może to potrwać kilka dni, nikt nie przeprosił...

Jeśli poczta jest darmowa, to ma oznaczać, że nie należy się użytkownikom informacja i szacunek?
puter / 87.205.41.* / 2009-07-20 20:44
dlatego konta u szpiegów z google czy yahoo są lepsze

Najnowsze wpisy