Forum Forum dla firmOprogramowanie

Darmowe programy dla firmy

Darmowe programy dla firmy

Cezar Wielki / 2012-10-03 13:30
Prowadzę mała firmę w Kielcach. Zajmuję się sprzedażą używanych podręczników szkolnych , książek itp. Potrzebuję darmowego programu do wystawiania faktur , paragonów, bowiem prowadzę również sprzedaż przez internet!! Co możecie mi polecić?
Wyświetlaj:
De_Iete / 2017-10-27 11:34
Zobacz ciekawy program abcFaktury. Darmowy program dla mikroprzedsiębiorcy spełniający wszystkie aktualne wymagania Ministerstwa Finansów w tym JPK
marekkmiecik / 2017-10-26 15:55
ja ogólnie też zajmuje się sprzedaża tego typu rzeczy, tzn. w sumie to mojej zonie to przekazalem i ona sie tym zajmuje i bardzo fajny program, ktory moze ci wpsomoc taka prace to systim.pl. Wejdz na ich strone www.systim.pl i potestuj, zobacz jak wyglada. Moja zona stwierdzila ze to bardzo rozsadny i prosty program bo nie wiele trzeba klikac, a monza duzo zrobic
Admin_1 / 37.31.54.* / 2012-11-08 00:57
Comarch ERP iFaktury24 - całkowicie darmowy program do fakturowania z dobrą funkcjonalnością. Jest to program działający w chmurze (czyli przez Internet), ale całkowicie bezpieczny.
Zapraszam na www.midosoftware.pl, gdzie można założyć sobie konto i zacząć korzystać z iFaktur24. Zawsze można zrezygnować, jeśli nie spełni oczekiwań.

Najnowsze wpisy