Daytrading

larrylaffer7 / 2009-06-09 11:30
Może ktoś chciałby się podzielić swoją wiedzą na temat sygnałów na podstawie których kupuje akcje ( lub zajmuje pozycje na futures )? Ja od siebie mogę powiedzieć tyle że jedynym wiarygodnym sygnałem jest naruszenie lub przebicie oporu lub wsparcia. Takie rzeczy jak wskażniki i oscylatory są dla mnie niejednoznaczne ( przecierz można korzystać z wykresów 1,2,3,4 lub 5- cio minutowych albo o jeszcze innych interwałach czasowych. Jeden używa takich , a inny jeszcze innych. A wsparcie i opór są zawsze w tym samym miejscu niezależnie z jakich wykresów korzystasz. jeżeli ktoś zna inne sygnały niż oscylatory (sts, macd, mtm itd........) to proszę o wypowiedź. Aha jeszcze jedno średnie kroczące powodują duże straty w trendach bocznych, ponieważ dają wiele fałszywych sygnałów.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy