Forum Polityka, aktualnościPolityka

Debata Kaczyński - Kwaśniewski w poniedziałek o 20.

Debata Kaczyński - Kwaśniewski w poniedziałek o 20.

Wyświetlaj:
wrocławianin / 83.27.12.* / 2007-09-29 12:38
Powodzenia Prezydencie Kwaśniewski
wolność słowa / 83.8.158.* / 2007-10-01 21:25
Kaczor go zniszczył i bardzo dobrze. Jak mówicie o 2 latach PiS to popatrzcie na 10 lat Kwaśniewskiego. Co Kwaśniewski pokazał? Że nie umie debatować odbijać argumentów. Zmieniał temat i lał strasznie dużo wody. Kiedy nie umiał się obronić przed jakimś oskarżeniem zaczynałem mówić o czymś innym. Zabawne jeszcze było jak Kwaśniewski próbował obrazić Kaczyńskiego faktem iż należy do inteligencji. Komedia to kto ma rządzić tym krajem. Jedynym słusznym argumentem który przytoczył Kwaśniewski był fakt iż Kaczyński obiecał że nie będzie samoobrony przy władzy i Jarek nie będzie premierem. Szkoda tylko że Kaczyński nie wspomniał o tym kto obiecywał że ma wyższe wykształcenie a nie miał nawet średniego...
K.G. / 128.241.46.* / 2007-09-28 22:25
Madrze tu ktos napisal wczesniej:
Platfusy Obywatelskie to partia klamcow i obludnikow!!

Z lewicą przeciw Kaczyńskiemu
Na posiedzeniu Rady Krajowej PO 12 maja br., Donald Tusk
oświadczył, że pod rządami PiS i Samoobrony panuje degrengolada
i upadek obyczajów jeszcze szybszy niż pod rządami SLD. Taka
opinia nie dziwi, skoro jeden z najbliższych współpracowników
Tuska, lubelski poseł - milioner Janusz Palikot jeszcze 14 marca
br. w głośnym artykule na łamach "Gazety Wyborczej" napisał:
Kilka dni temu Marek Borowski, wieloletni członek najpierw PZPR,
a potem SLD, obecnie przewodniczący Socjaldemokracji Polskiej,
wezwał na łamach "Gazety" do tworzenia paktu na rzecz
demokracji. (...) I choć różni mnie z nim wszystko w sprawach
społecznych i gospodarczych, to wygląda na to, że przyjdzie nam
bronić demokracji z ludźmi lewicy. Przyjdzie nam bronić
demokracji z ludźmi, którzy niejednego z nas wsadzili do
więzienia. Przyjdzie nam bronić demokracji przeciw Jarosławowi
Kaczyńskiemu, człowiekowi "Solidarności". Do tego doszło!

STRZEZCIE SIE POLACY TYCH OBLUDNIKOW!!!

Czy Pis mial w takim wypadku ufac PO?
Elendir / 2007-09-28 09:50 / Łowca czarownic
PiS usiłuje wzmocnić swoją pozycję negocjacyjną po wyborach. Uzyskać straszak na PO jakoby dali słowo że nie zawrą koalicji z LiD. By dzięki temu móc stawiać ultimatum - albo zgodzicie się na nasze zasady, albo złamiecie obietnice wyborcze, albo doprowadzicie do nowych wyborów. A mając poparcie prezydenta PiS wie, że będzie w stanie bardzo uprzykrzyć rządy opozycyjnych dzisiaj partii.

To wszystko jest polityka. Tylko razi obłuda Kaczyńskiego który bez zmrużenia oka wzbraniał się w deklaracjach od współpracy z Samoobroną a później stworzył z nią koalicję.

Ale najwyraźniej twardogłowi to łykają.
Koliacja PIS-LID faktem / 89.171.49.* / 2007-09-27 17:03
W poniedziałek K-K ogłoszą fakt powstania nowej koalicji PIS+LID ( ew. PIS+LID+ Samoobrona)
PIS=LID / 89.171.49.* / 2007-09-27 16:57
Kaczyński będzie rozmawiał ze swoim szefem Kwaśniewskim
Yossa / 160.83.32.* / 2007-09-27 16:29

"Niech Donald Tusk publicznie stwierdzi, że nigdy, pod żadnym pozorem, nie zawrze sojuszu z LiD.


Jak narazie ja tylko pamietam ze Jarek mowil ze nie zawrze koalicji z SO, nie pomoze im i ludziom z wyrokami dotrzec do wladzy... wiec takie slowa z jego ust sa poprostu smieszne i rzucane pod publiczke.

Nie ma dobrej partii w tym kraju... ale sadze ze i PO i SLD czy jak kto woli LiD zrobili wiecej dla gospodatki tego kraju niz PiS i jego poprzedniczki...

No ale ludzie i tak pojda za bajkami sprzedawanymi przez naszego wodza
guci0 / 2007-09-27 16:34 / Bywalec forum
Kto nie chciał rozwiązania parlamentu, PO czy PiS? Tusek mymiękl i znów wymięka!

Pozdrawiam!
Elendir / 2007-09-28 09:41 / Łowca czarownic
Proponuję rozwiązywać parlament co miesiąc. Aż do skutku gdy wyborcy nie zagłosują tak jak trzeba...
majorka9 / 89.76.228.* / 2007-09-28 14:51
skutki tego eksperymentu wlasnie mamy , przypomnij sobie slonko co wodzus z PIS powiedzial "jesli sie nie uda to rozpiszemy nowe wybory i nowe wybory sa malenki trwalo to co prawda dwa lata ale przynajmniej w tej sprawie dal slowo a kobylka zdechla czekajac
waran / 2007-09-27 15:54 / Twardy dziadyga
Będzie ciekawie ! Zanim coś powiemy o tych dwóch , poczekajmy . Są Polakami. Są tacy jak my . Ich przywary są naszymi przywarami. Jeżeli damy im szansę , zobaczymy jaką Polskę widzą. I nie wylewajmy na ich głowy pomyj. Bo to swiadczy o Nas.
Bo co wiemy na prawdę ?
ja_ / 78.131.148.* / 2007-09-28 00:04
Chyba mie obraziłeś tym porównaniem.
Nie jestem ani taki jak Kaczyński, ani jak Kwaśniewski!
askaray / 2007-09-27 15:40 / Bywalec forum
Debata się odbędzie pod warunkiem, że Kwaśniewski przyjdzie trzeźwy
majorka9 / 89.76.228.* / 2007-09-28 14:53
masz racje bo Borowski nie pozwolil jezdzic na Ukrainu i do Rasiji a to ma odbywac sie w Polszu milenkij!!!!!
ja_ / 78.131.148.* / 2007-09-28 00:24
I że Bielan odda pigułki Kaczyńskiemu !
Bo jak nie to zabełkoczą nas na śmierć.
zapi / 2007-09-27 15:18 / Bywalec forum
Stawiam 100 zl, ze odbędzie się w TVPis. Pewnie to był warunek Kaczyńskiego
swd / 83.30.84.* / 2007-09-27 15:12
Kaczor to ty sie zle zapisałeś w historii. Poza tym jesteś beznadziejny!
roko1 / 193.201.167.* / 2007-09-27 15:27
Boi się debaty, prowokuje, obraża....do tego chyba jest stworzony....nie jestem za LiD ale mam nadzieje, że Kwachu w debacie go zmiażdży...
jan kowalski / 2007-09-27 15:50 / Tysiącznik na forum
nadzieja matką ......
Nie jestem za Kaczorem, ale mam nadzieje, że nie da sie zmiażdżyć.
tompot / 2007-09-27 16:12 / portfel / Bywalec forum
A po co go miażdżyć. Dwa ostatnie lata rządów PiS kompletnie zmiażdżyły jakąkolwiek wiarygodnośc i prawdomówność Kaczyńskiego. Ten człowiek kłamie cały czas i łamie wcześniej dane obietnice.
jan kowalski / 2007-09-27 19:41 / Tysiącznik na forum
już nawet Niemcy mówią o pewnym zwyciestwie PiS. niewazne, że kłamie, ważne co ludzie o tym myślą i nie wyjeżdżaj mi tu, proszę, z inteligencją, wykształceniem czy pochodzeniem, bo to nie ma nic do rzeczy.

Najnowsze wpisy