Forum Polityka, aktualnościPolityka

Debata Kaczyński-Kwaśniewski prawdopodobnie w poniedziałek

Debata Kaczyński-Kwaśniewski prawdopodobnie w poniedziałek

Wyświetlaj:
pchelek / 2007-09-27 10:27 / Tysiącznik na forum
brunatnej a drugi nieco zaprawiony
Elendir / 2007-09-27 08:49 / Łowca czarownic
Goscio, jaką masz stawkę zapchanie kolejnych forum? W ciągu kilku minut takie teksty walisz w różnych miejscach że przeczytanie tego w tym samym czasie wymagałoby co najmniej kursu szybkiego czytania.
jan kowalski / 2007-09-27 09:58 / Tysiącznik na forum
a gdyby walił takie teksty o Kaczorach, byłbyś w siódmym niebie, co??
Elendir / 2007-09-28 08:27 / Łowca czarownic
Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie jestem związany z żadną formacją polityczną. I moja szersza krytyka Kaczyńskich wynika głównie z tego że co to przeginają. Oraz próby obrony zdrowego rozsądku przeciwko demagogii której nie cierpię.

A w kwestii Goscio, Rektora to najpierw apelowałem o zwięzłość, adekwatność do tematu, brak powielania tych samych wypowiedzi w różnych miejscach. Są to cechy wypowiedzi niezależne od tego czy krytykuje się Kaczyńskiego, Tuska, czy też Kaczyńskiego.

Nie stosuję uproszczenia myślowego z Murów: "ten z nami, ten przeciw nam!". Zwyczajnie staram się stosować zdrowy rozsądek. A że powoduje to, iż bardzo rzadko zgadzam się z Kaczyńskimi to na prawdę inna para kaloszy...
jan kowalski / 2007-09-28 20:53 / Tysiącznik na forum
pamiętam Twój "zdrowy rozsądek" zwłaszcza w kwestii pijanstwa Kwaśniewskiego. Mam nadzieję, że z pijakiem nigdy nie będzie nam po drodze.A wypociny kolegi Gościo mozęsz czytać lub nie, to wolny wybór, chyba nie tęsknisz za cenzurą.
piskorze / 83.8.177.* / 2007-09-27 13:18
ten sam tekst jest w komentarzach do co najmniej trzech innych artykułów. To zwykly politruk - kończył szkoły w moskwie

Najnowsze wpisy