Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Debata prezydencka: Czy polscy emigranci uciekali przed PiS?

Debata prezydencka: Czy polscy emigranci uciekali przed PiS?

Wyświetlaj:
awasikus / 86.63.89.* / 2015-05-19 01:56
Z pewnością nie, ale że uciekli przed biedą oraz PO i całą tą rządzącą bandą, to tak!
głos wyborczy / 84.234.7.* / 2015-05-19 01:23
jesień WAS WYZWOLI MATOŁY Z UKŁADÓW szykujcie podania o rentę do ZUS-u bo nikt normalny półgłówka z blokadą świadomości nie przyjmie do pracy
Adam27335 / 86.162.120.* / 2015-05-19 00:41
wyemigrowalem za czasu zlodzieja tuskoswini , ale mi to dynda czy SLD czy inne g==wno by bylo u wladzy . 8 lat PO PSL POLIKOT i polska ma 13 biliardow zlotych zadluzenia !!! to nawet 300 pokolen Polakow nie odda ! A TEN DLUG PODOWILA PLATFORMA I KOMOROWSKI
alaaaaaaaaaaaaaaaaaaa / 94.254.192.* / 2015-05-19 00:35
Pamiętam jak emigrantów nazywało sie nieudacznikami, przestalo jak okazalo sie ze wplywaja ogromne pieniadze do gospodarki. Dzis z kolei nazywa sie elektorat innych od roznymi epitetami. Nie znam osoby, ktora nie chcialaby zmiany. Nie znam. Dopisywanie ideologii do elektoratu kandydatow jest dziecinne i bardzo prostackie. Dziwie sie ze Lis dostaje tyle kasy za takie dyrdymały na antenie powtarzajac jak papuga bezmyslnie te same p*******. na niewielu to dziala podobnie jak oslawiona niebieska koszula kandydata. Niski poziom zachowania prowadzacego, niski poziom merytoryczn. Moze dlatego tak swoj do swgo ciagnie. Tak sie zastanawiam kiedy przedstawiciele (wiekszosc) mediow, urzedow beda merytoryczni i beda potrafili sie zachowac. Chyba nigdy....co za smutek
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
alaaaaaaaaaaaaaaa / 94.254.192.* / 2015-05-19 00:24
I najważniejsze żenujaca reforma emerytalna-jak nie wiafomo było jak zrobić to trzebabyło zapytać Korwina, ktory w tej jednej kwestii ma sporo racji. Ah zapomnialam liczyło sie na wygrana w tych wyborach na wygrana to przyklepalo sie po najmniejszej linii oporu niech sie przyszle pokolenia martwia. Ja wyciagam ponad 100 tys to przezyje. NIe ma adekwatnego kandydata na ten urzad. Marzę by kandydat był menager'em, urzędnimiem,władał biegle 3 językami obcymi i miał klasę, by nie obrażał swojego narodu, by nie był od przecinania wstęg i otwierania nieotwartych dróg, narzę o człowieku światłym i elokwentnym. Mam gdzieś czy kandydat sypia z żoną, mężem, daje buziaczka czy lubi francuski pocałunwk. Mam w nosie czy sypia z przedstawicielem tej samej płci, czy lubi orgie, czy ma dziec, psa, kota, ojca, matke. Nie ważne czy jest z domu dziecka, czy miał kogoś w wehrmachcie. Marzę by wypełniał swój URZAD, a nie wmawiał ludziom ze on jest politykiem i to jest taka gra, iluzja. On jest urzednikiem i ma o tym nigdy nie zapominac, a jak chce wystepow to moze Karolak przyjmie go do siebie. Chce prezydenta z intelektem powyzej przecietnej. Budowanie Polski-ilu bezimiennych kazdego dnia budowalo Polske? Ignorancja to jest to co cechuje urzad prezydenta obecnie.Urzad bo prezydent nie jest indywidalista i aktorem jest u4zedem taki jaki jest taki jest urzad.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Polak, patriota / 5.172.239.* / 2015-05-19 00:18
123 lata niewoli. Potem krótki oddech (vivat Piłsudski), II wojna światowa i kolejne 45 lat niewoli. Po 89 roku nadal w kieracie, tylko zmieniają się nadzorcy. Zmieniają się strefy wpływów, nadal robimy we własnym kraju za parobków. A jesteśmy przecież dumnym narodem, przed którym drżały światowe potęgi; który wykazywał się ponadczasową tolerancją i który stał murem przeciw nawałnicy niosącej zagładę kulturze Europy! Jesteśmy narodem, który przelewał krew na wszystkich frontach świata przeciw złu i nieprawości. Jesteśmy narodem, którego naród Izraela nazwał "Sprawiedliwym wśród narodów świata", choć teraz mając na względzie wyłącznie pieniądze pozwala na oczernianie nas na międzynarodowej arenie, akceptując "polskie obozy" i "nazistów" zamiast Niemców. I jako Polak mogę powiedzieć tylko jedno - jako naród przetrwamy! Nie zniszczy nas agresja wrogów ni srebrniki płacone narodowym Judaszom! Bo każde serce, w którym choć kropla krwi polskiej płynie płonie odwagą i miłością do kraju. Nie zmieni tego obca wola, najniższa krajowa ani hejt opłacony w internecie. Jestem Polakiem i jestem z tego dumny!
alaaaaaaa / 94.254.192.* / 2015-05-19 00:15
Debata wyborcza-żenująca. Obydwaj kandydaci merytorycznie nic nie umieją oprócz wypowiadania treści przygotowanych przez sztaby wyborcze. Nie interesuje mnie emocjonalny wydźwięk kandydatów na ci wskazywał znawca/wyznawca Karolak zaproszony przez stronnicowego kolegę Lisa. To też było zabawne. Spotkało się dwóch kumpli u cioci na imieninach. Ale do sedna. W debacie ukazał się brak kompetencji w dziedzinie ochrony środowiska, propagandowe wielbienie interesu pseudopublicznego jak kopalnie. Pod płaszczem dobra społeczeństwa próbuje wmówić się Polakom,że dobro własnych kieszeni jest dobrem publicznym, że ochrona środowiska to dowcip, że przez zanieczyszczenia powietrza zapadajacy na alergie są niczym. Tym jest dla mnie uwielbienie do braku zmian. Ustawa o odnawialnych źródłach energii (zreszta nie tak dawno omawiana) dajaca mozliwosc tanszego i zdrowszego zycia jest żenada rządu. Idac dalej prezydent nie ma pojecia o prawie pracy ani systemie edukacji. Poziom wytykania sobie głupot identyczny dla tych samych ludzi. Kolejny element człowiek ktory jest na Uniwersytecie powinien zostac zwolniony nie tylko z etycznego punktu widzenie, pomijacac kwestie swojgo urlopu ktory trwa od lat, ale takze za brak swiatlosci umyslowej chociazby za zenujace stwierdzenie dotyczacej kwestii in vitro. Czlowiek, który nie posiada wiedzy na poziomie szkoły średniej nie powinien pracować w oświaci. Człowiek, który jest ciemnogrodem, nigdy nie powinien wykładać na uczelni wyższej. To przeczy rozwojowi umysłowemu i rozwojowi nauki. Nie można być światłym w jednej kwesti, a w innej nie. Jesli pojawia sie chociaż jedna rzecz w ktorej człowiek nie przyjmuje nauki udajac ze jest inaczej, chociaz nie jest w tym kompetentny jest ignorantem i nadaje sie jedynie do wyrazania pogladow w swojej rodzinie. Jesli co gorsza rzeczywistosc i nauke traktuje jak ideologie to jeszcze gorzej. Prostactwo i nieuctwo to jest właściwe określenie. Wiele było w tych wypowiedziach bzdur, ktore są wstydem dla dorosłego człowieka. Prezydent chyba zapomniał że był prezydentem- odnosił sie do swojego przeciwnika per partia, a sam byl oburzony podsumowywaniem jego rzadow. Przy czym to on jest na smyczy premiera. Wiek emerytalny- chcialabym zapytac w jaki wieku prezydent ma ochroniarzy? Postuluje by byli to kobiety i meźczyźni w wieku 67 lat. Rodzina prezydenta tak nagrywa swoje spoty-niech wnuczke/wnuczka odwozi na wycieczki szkolne kierowca 67 lat-o i tu dziwny zbieg okolicznosci pewnie nie przeszedłby testow. To kim ma zostac zawodowy kierowca w wieku 67 lat?, kim szwaczka ktora już nie dowidzo, kim budowlaniec i wiele innych osób. BRAK SŁÓW. Poza debota- pani prezydentowa-jak można mowic wiekszosci ludzi, ktorzy wyemigrowali za chlebem ze to szansa? Jaka daleko od rodziny, od ojczystego jezyka od swoich swiat i tożsamosci, to jest ta szansa? Wiekszosc emigrantow pracuje ponizej swoich kwalifikavji i nie dlatego ze nie umieja jezyka albo nie staraja sie. Taka jest emigracja, jedno pokolenie, ktore przyjeźdza nigdy nie jest u siebie. A pani prezydentowej proponuje zaczac wykonywac jej wyuczony zawod, a nie mowienie o swojej pracy przecinania wsteg, rozmowach l, pojawianiu sie i rozmowach telefonicznych jak o pracy. Brak szacunku do ludzi pracujacych. Mam wrazenie ze prezydent i jego zona zyja w innej rzeczywistosci-sondaze wskazywaly inaczej? Tak każdy logicznie myślacy wyśmieje sondaże i propagande. Jak trzeba żyć by w to wierzyc. Ķrew mnie zalewa jak aktor opowiada ile prezydent zrobił dla kultury, no tak pojawia sie na premierch. Chce dożyc takiej chwili, kiedy rodzina moze sobie pozwolić na chociaż jedno wyjscie w miesiacu do teatru-przeciętna rodzina-kupuje kurtke dziecku raz na dwa lata a co dopiero taka ekstrawagancja. Człowiek mówi jak to aktor na poczatku zarabia 1200 zł, 2/3 kraju zarabia najniższa przez całe życie-BUDZIMY SIE!!!!!!!! Prezydent mowi o ulatwieniach w podatkach na korzysc podatnika? Wow w normalnych krajach obowiazuje system etyczny w kazdej sprawie-tzn jesli czegos nie da sie wyjasnic, albo nie ma przepisow obowiazuje etyka, pod groźba zwolnienia urzednika. Malo tego nikomu przez mysl nie przejdzie by postapic inaczej. Karty duzej rodziny-jeszcze wiekszy smiech. Proponuje godne zarobki-a rodzice sobie poradza. Naprawde. Prezydent nie wie jak zyje woekszosc spoleczenstwa absurd.broni interesow woelkich koncernow, a chce glosow pojedynczych ludzi-kierujac ich zycie jako oboz pracy bez prawa do godnego zycia, bo nawet leczenia nie ma. Internisci nie chca wypisywac skierowan na badania!!! Reforma nfz podzielic na wojewodztwa kolejna reforma, ktora zasili kasy ale nie beneficjentow. Konczac. Zaden kandydat nie jest godzien tego stanowiska, ale prezydent pokazał co potrafi, niestety nie zawiele. Brak własnego zdania, prostackie żarty, brak elementarnych podstaw zachowania. I najważniejsze żenujaca reforma emerytalna-jak nie wiafomo było jak zrobić to trzebabyło zapytać Korwina, ktory w tej jednej kwestii ma sporo racji. Ah zapomnialam li
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
ja520 / 212.140.115.* / 2015-05-19 00:15
Komorowski zdziera maskę człowieka łagodnego i pokazuje swoją rzeczywistą twarz Potwora. Człowiek, przeciwko któremu toczy się postępowanie sądowe w sprawie fundacji Pro Civili, poprzez którą z Warszawskiej Akademii Technicznej, wyprowadzono 380 milionów złotych oraz parę miliardów z innych źródeł rządowych. każdy, kto chciał wyjaśnić tą sprawę w tajemniczych okolicznościach "zniknął" na zawsze. Czy to przypadek, że za 50 śmigłowców Polska ma zapłacić 13 miliardów dolarów, kiedy Brazylia takie same kupiła za połowę tej ceny? Najdroższe autostrady na świecie tylko w POlsce. Kraj zadłużony na 3 biliony dolarów. Plany sprzedaży skarbu narodowego Polski - Lasów Państwowych. Brak ustawy zabezpieczającej przed wykupem polskiej ziemi. 2,5 milinów podpisów Polaków w tej sprawie nie zrobiły na Komorowskim żadnego wrażenia. Masowa emigracja to już ponad 3 000 000 Polaków, a w to miejsce nasze rządy chcą sprowadzić wyznawców islamu. Stocznie, kopalnie - degradacja Śląska, huty, cukrownie, przetwórstwo, banki, a ostatnio nawet GRAFEN - wszystko sprzedane. Kto tu kłamie? My Polacy, czy wasza sitwa, która niszczy Polskę i Polaków każdego dnia?
max999 / 178.212.220.* / 2015-05-19 00:08
Komorowski wydaje kolejne (nasze) miliony na kampanię (czyt. propagandę). Ludzie, jego kampanią było 5 lat prezydentury. Nie dajcie się oszukać.
Polsko obudź się!!!
allla / 88.156.132.* / 2015-05-18 23:54
pracują za 10 EURO a nie za 8 zł na godz
aaasda / 79.187.94.* / 2015-05-19 08:07
Niektórzy nawet 8zł nie mają :)
lajkonix / 89.74.17.* / 2015-05-18 23:53
Taką właśnie metodę rozumie PIS: "Nie powiedzieć całej prawdy - niech oni się tłumaczą!" I tak trzymaj, Bronek.
GREGORY79 / 83.28.217.* / 2015-05-18 23:50
debil z tego bronka, już sam wyjadę jak tak będą rządzili czyściec ich czeka za okłamywanie i sprzedawanie narodu sam na nich głosowałem i teraz bardzo żałuje to co sprzedali i rozkradli to już tego nikt nie cofnie ale chociaż zatrzymam to mówiąc NIE NIE NIE BRONEK I CAŁE PO spadajcie sami na ZA GRANICE DO RUDEGO
marek720 / 46.204.20.* / 2015-05-18 23:50
Komorowski mijał się z prawdą kilkakrotnie. Zachowywał się jak kretyn. Cały swój wątpliwy intelekt wysilił aby atakować Dudę. A Duda mówił o Polsce, mówił konkretami. I w efekcie wszystkie media pieją, że wygrał Komorowski. Wygrał?? Czym?? Swoją hałaśliwością, arogancją wymachiwaniem rękami, kłamstwami którymi uczęstował wyborców ?? To są parametry które według was mają uczynić go prezydentem Polski??. Gratuluję mądrości. Tak i myślę, że Polacy wybiorą Dudę...mało mleka daje głośno rycząca krowa - uczyła mnie mama...
Polak, patriota / 5.172.239.* / 2015-05-18 23:47
Szanuję ludzi, którzy wyjechali żeby poprawić byt swoich bliskich. Szanuję tych, którzy co dzień w znoju brodzą w tym naszym bagnie. Ale ja nie wyjadę, nie oleję wyborów i nie przyłączę się do tych, którzy przestali być patriotami, bo nie mają już siły. Twierdzą nam będzie każdy próg, pachołki! A was wywieziemy na gnoju jak Jagnę, nie patrząc na to, w jakiej partii zapuściliście korzenie.
mateo1ny / 108.6.11.* / 2015-05-18 23:39
ludzie masowo wyjezdzali w 2007 bu unia wczesniej nie pozwalala

Najnowsze wpisy