Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Debata prezydencka: Czy polscy emigranci uciekali przed PiS?

Debata prezydencka: Czy polscy emigranci uciekali przed PiS?

Wyświetlaj:
ayna / 89.161.6.* / 2015-05-18 17:33
To manipulacja ale ludzie z platformy obywatelskiej postępują nieetycnie. W 2004r. roku Polska wstąpiła do Unii stąd na początku najwiecej ludzi wyjechało. Nie ma to nic wspólnego kto w tym czasie rządził. Słusznie jeden komentator powiedział, ze pan Komorowski został prezydentem po przedwczesnej i tragicznej śmierci prezydenta Kaczyńskiego. Przez sabotaż tyle ludzi zgineło.
diak / 188.121.6.* / 2015-05-18 17:32
Uciekali przed durniami z platformy
kataryna45 / 62.134.204.* / 2015-05-18 17:31
A tak na poważnie. To przez 5 lat byłam oszukiwana przez pana Komorowskiego, może nadszedł czas na zmianę. Prawdopodobnie przez następne 5 lat będę oszukiwana przez pana Dudę, jednak wolę tę drugą obcię.
Tę pierwszą już znam!!!!!!!!!!
NIESTETY
pumpa / 109.241.200.* / 2015-05-18 17:29
Komorowski jak zawsze nie nauczył sie lekcji i znowu zrobił z siebie idiote.
saymi / 31.183.52.* / 2015-05-18 17:29
Ludzie są sfrustrowani i mają rację. Kazdy ma prawo godnie żyć bez względu na wiek i wykształcenie. w Polsce natomiast serwuje się zachodnio-europejski model życia i głodowe pensje.
Społeczeństwo jest wku...one i oto efekty Bronek
Wroclawiak / 46.77.124.* / 2015-05-18 18:03
Polecam wizytę w ChRL
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
renia554 / 83.6.93.* / 2015-05-18 19:36
Masz rację w Chinach Polak zarobi przynajmniej 2X więcej niż w ojczyźnie.
Wroclawiak / 46.77.124.* / 2015-05-18 17:29
Manipulował Duda mówiąc, że za ich czasów był największy PKB. To było tuż przed kryzysem. W tym artykule są prawdziwe dane, ale naciągane wnioski. To dzięki rządom PO zmniejszył się ten dystans między Europą zachodnią a Polską. PIS w gospodarce nic nie zrobił. Zmarnowali lata hossy, za powinni stanąć przed Trybunałem Stanu.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Tommot / 31.61.131.* / 2015-05-18 17:28
No kurka ! PRL był do 89 roku. Niewolno było wyjeżdżać do... tzw. wroga (na zachód) teraz można, i normalne jest że każdy kumaty idzie do lepszej pracy ! No ale ten przygłup mówi że to PiS sprawił że kumaci ludzie poszli za lepszymi zarobkami na wolności ! Ludzie błagam was, zwalcie tego przygłupa ze stołka, czy tam z podestu !
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
robertes / 195.216.109.* / 2015-05-18 17:27
Notariusz w rękach PO i Tuska – tak się zanosiło i tak się skończyło – dowodem 5 lat rządów. 67 lat pracy, zasiłek pogrzebowy umniejszony o połowę, sześciolatki do szkoły, przedszkola i szkoły finansowane przez urzędy gmin, ustawa (anty)przemocowa legalizująca przemoc wobec najmłodszych komunistyczna ustawa o śmieciach, prywatyzacja Polskich lasów, wyprzedaż polskiej ziemi cudzoziemcom.

Komorowski uważa, że JOW-y są niekorzystne dla Polski, ale żeby otrzymać poparcie wyborców Pana Kukiza obiecuje JOW-y, by utrzymać się u władzy. Obrzydliwe, czego się nie robi... Jeżeli jest coś nie zgodne z uważaniem Komorowskiego, jako Prezydent odpowiedzialny za Naród mógłby powiedzieć: taki wybór jest nie dobry, jeżeli Polacy tego chcą to ja nie mogę tak rządzić. Dlatego bardzo mi się podoba postawa Marka Jurka, gdy nie dbał o opinię i prestiż, ale zrezygnował ze stanowiska.

PO boi się, że ktoś dobierze się do ich tyłka, że ktoś zrobi z nimi porządek... może trochę kosztem "rozwoju" europejskiego. Ja osobiście wolę dobą stagnację niż postępowe, błędne pędzenie ku Europie.
Pan Prezydent miał 5 lat na zdobycie - swoim działaniem - popularności i przychylności Społeczeństwa, a nie teraz zabiera się za ściemnianie i fałszywe przypodobanie się Wyborcom
Gdyby Pan Komorowski działał przez ostatnie 5 lat tak sprawnie jak ostatni tydzień, to przegonilibyśmy USA i Japonię.
taksobiemyślę / 31.61.136.* / 2015-05-18 17:27
Warto zwrócić uwagę jak rozkładały się głosy Polonii :-) Czy popierali by oni kandydata PiS jeśli za rządów PiS właśnie z Polski emigrowali??? Chyba, że powodem emigracji wówczas była ciekawość zachodniego świata i zdjęcie obowiązku wizowego. A zatem oznaczało by to, że emigracja "ucieczkowa" przed tym co w Polsce nastąpiła za rządów PO i w odpowiedzi na te rządy. Wzrost podatków, niepewna emerytura, wiek emerytalny i szereg innych tego typu działań. Warto zwrócić uwagę, że obecnie najsłynniejszym emigrantem jest Donald Tusk, czołowy polityk PO.
NIGDY DUDA / 84.38.97.* / 2015-05-18 17:27
a kto by nie uciekał przed PIS jak on zmykał lekarzy zabił Blide i caly czas była nerwowa sprawa , gdzie Lech zabierał samolot Rzadowi.
a moze by tak gus sprawdził co z brzoza zelazna
A moze gus by sprawdził skad Dudawezmie tyle pieniedzy aby dał ludziom co obiecał.
Ten Duda nic nie zrobi po za wojna i podpalaniem polaków.
git 1 / 85.193.209.* / 2015-05-18 17:26
Ku,,,,wa wszyscy politycy to przestępcy !!! Mało wam informacji w mediach o ich przekretach!!! A ten komorowski z jakiego zrodla wziął kilkaset tys euro i wpłacił do skok? Nieruszalne święte zwyrodniale bydlaki z poplatana osobowością rządzą polska od 25 lat, wszyscy!!! Oplywaja w luksusach, hacjedy nad jeziorami, luksusowe auta,setki hektarów, milony na ukrytych kontach, obiadki po 1500zl, czy wy polacy nie widzicie co te scierwa o***********!!!! Oni nie potrzebują składać na emerytury, oni już mają kasę na dostatnie życie, ich potomkowie też są ustawieni, nawet ci co mają jeszcze sie urodzić!! ściskając ciemnote ludziom o jakiś invitro, ustawy o pedalach itp itp, wystarczy rok żeby zmienić prawo i wyprostować wszystkie ustawy, czemu tego rządzący nie zrobią?? Bo 99% osób kryte brały i biorą udział w rządzeniu polską zostało by skazanych za zorganizowana przestępczość, kradzież panstwowych pieniędzy na niewyobrażalą sumę przeciętnemu obywatelowi polski, w grę wchodzi kilkadziesiąt miliardów dolarów od 1989 roku!!! Zamieszani są wszyscy od burmistrza, sekretarki,ministra,prokuratorów, msw,cbs,cba,policji,wojska, pzu,krus,pkp, kopalnie,stocznie,cukrownie,przemysł hutniczy, fso, klerycy, rydzyk okradajacy nasze babcie i dziadków za to że bardzo wierzą w boga a ten bandyta wykorzystuje ich latwowiernosc!! itc itecera, i co zamknięcie mnie teraz złodzieje!!!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
dizzy1045 / 93.96.80.* / 2015-05-18 17:26
temu panu ja już dziękuje, dość walenia w bambus panie gajowy,czas na zmiany i to duże
hanka1005 / 90.156.40.* / 2015-05-18 17:23
Brawo Prezydencie Komorowski. Trzymam za Pana oba kciuki! Chcę żyć w nowoczesnym, tolerancyjnym i liberalnym kraju. Jak Duda z Kaczyńskim , Maciarewiczem i Rydzykiem dojdą do władzy to wyjadę z Polski. Myślę, że nie ja jedna tak planuję.
Zmiana / 89.79.2.* / 2015-05-18 17:22
Chcemy zmian i to na tyle. Zaczynamy od zmiany Prezydenta!!!
un / 85.193.232.* / 2015-05-18 17:21
Bezczelnosc i klamstwa Komorowskiego sa obuzajace,nie dajmy sie nabrac na nastepne 5 lat rzadow PO i ich bezkarne lamanie praw i korupcje.

Najnowsze wpisy