Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Debata prezydencka: Czy polscy emigranci uciekali przed PiS?

Debata prezydencka: Czy polscy emigranci uciekali przed PiS?

Wyświetlaj:
charlie.. / 83.8.81.* / 2015-05-19 19:43
klamczuch to klamczuch ale pieszczoch po same zeby. nie glosujcie na gostka bo zyje w oderwaniu od zeczywistosci.
obserwator396 / 31.179.227.* / 2015-05-19 19:30
Kukizie błaźnie. Powiedz proszę jak tam relacje z byłymi kolegami z zespołu? Czy czasem nie zarzucili Ci oszustwa, łgania, permanentnego żerowania na cudzym talencie? Czy czasem to nie po zapoznaniu się z przepisami ZAIKSU stwierdziłeś, że zespół nie jest Ci potrzebny bo współautorstwo utworów to także dzielenie się kasą, której tak bardzo pragniesz? Czy nie rościłeś sobie prawa do wyłączności utworów mimo, iż nie byłeś ich wyłącznym autorem? Czy wobec tego nie chciałeś okraść innych? Gdzie masz czyjąś pracę? Złodziejaszku. Chcesz łaczyć Polaków a nie potrafiłeś dogadać się z własnym zespołem. A jak tam perturbacje z nazwą zespołu? Wywalczyłeś już ten zakaz dla KOLEGÓW? Jakim prawem pouczasz innych? Komorowski na debacie powinien podać Ci swój telefon z numerem do prokuratora generalnego i rzec : proszę donieś na mnie skoro uważasz, że kogoś okradam. Wiemy co byś zrobił. Zapowietrzył się. Zamilkł. Jesteś tak płytki jak Twoje kłamstwa. A poglądy? Zaraz jakie poglądy? JOWy? Czy ty człowieku potrafisz myśleć? Ostatnie wybory w UK czy pierwsza tura wyborów prezydenckich nic Ci nie nasunęła? Posiadasz jakąkolwiek umiejętność analitycznej analizy. Nie posiadasz argumentów. Brakuje Ci słów. Tępaku.. Ty w ogóle potrafisz coś powiedzieć? Zmiana, zmiana. Proszę doprecyzuj na czym ma polegać. Zmiana twarzy. Tyle. Żałosny gość bez programu. Jedyny kandydat, którego wyborcy chcąc wiedzieć co myśli musieli przelecieć filmiki na YT. A ile tam wzajemnych wykluczeń. I Ty zarzucasz łgarstwo? Wszystko czego pragniesz to władza i kasa i proszę nie rób tego nosząc sztandar Polski. Twój elektorat Cię opuści bo to głównie młodzież bez poglądów. Ludzie poszukujący, o polityce nie wiedzący nic. A jeżeli nic się nie wie nic nie myśli to Ty jesteś idealnym kandydatem. Bezpłciowy krzykacz, ot co. Nie musisz nic robić tylko krzyczeć i krytykować czyli dokładnie tyle ile wymaga Twój elektorat. Tylko, żę to elektorat, który kiedyś wyrośnie. Z Ciebie przede wszystkim? Z ciekawości z kim stworzysz ugrupowanie? Łgarzu mówiłeś, że nie będziesz wskazywał młodym na kogo mają głosować... A co robisz? Co z tego, że w zawoalowany sposób? "Nie jestem dysponentem niczyich głosów. To obrzydliwe" bla bla bla Proszę o publikację wypowiedzi. Jest może nieco ostra ale gdzie jej tam do krzykaczy uderzających w Prezydenta. W przeciwieństwie do nich przynajmniej prawdziwa.
Obywatel1950 / 88.156.130.* / 2015-05-20 05:04
Jedyna słuszna prawda! Jedyny słuszny rząd!~Jedyna słuszna decyzja - trzeba sp...dalać stąd! ! !
uuuua / 95.45.35.* / 2015-05-19 20:48
W dooopie byles i gooooovno widziales. Nie jestes ani kolega Kukiza ani przyjacielem zespolu Piersi. NIC nie wiesz o relacjach miedzy nimi. Nie prorokuj tez "co by bylo gdyby"-to bardziej niz zenujace. Jestes pan gamon, buc i slepak.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
wyborca-h21 / 83.31.44.* / 2015-05-19 19:30
To są tylko cyfr, statystyka. Polska wstąpiła do tzw. unii w 2005 roku i natychmiast otworzył się rynek pracy w Anglii, Czy tego chciał czy nie chciał PIS ludzie po prostu z …..ciekawości wyjeżdżali by zagranicę. Możliwość wyjazdu bez paszportu do unii był sztandarowym postulatem ….otwarcia Polski na unię np. w referendum !!!!!!
Tylko ignorant, albo człowiek o złej woli może porównywać okres kiedy wstępowaliśmy do unii (akurat rządził PIS) od aktualnego okresu kiedy to rzeczywiście brakuje pracy szczególnie dla młodych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zyggi / 178.36.117.* / 2015-05-19 19:22
ten czlowiek w zyciu slowa prawdy nie powiedzial...
-m / 178.43.186.* / 2015-05-19 19:09
Mój chrześnik wyjechał za chlebem do Irlandii jeszcze za Kwaśniewskiego.
korytko / 94.231.233.* / 2015-05-19 19:06
JA TYLKO ZACYTUJE PRZYSŁOWIE ."GŁUPICH NIE SIEJĄ GŁUPKI SIĘ JUŻ PO PROSTU RODZĄ"
oko: / 95.108.76.* / 2015-05-19 19:04
Duda, czy Komorowski, wybór żaden. PO i PiS, wybór żaden. To już było i się nie sprawdziło.
Każda z tych partii , ma wiele na "sumieniu" i już nie odzyskają zaufania narodu, oczywiście tej części, która ma jeszcze "olej" w głowie.
Polacy nadal będą emigrować, niezależnie kto w tym kraju będzie rządził. Na zmiany , jeżeli ktoś w ogóle się ich podejmie, czekać trzeba będzie jeszcze wiele, wiele lat z niepewnym, pozytywnym,efektem, a więc i ci, niezdecydowani też kiedyś podejmą decyzję i wyemigrują, kwestia czasu.
LKIUYTRF / 83.9.149.* / 2015-05-20 09:06
tAKIE GADANIE NIC NIKOMU NIE DA , NARZEKANIA NIGDY NIC NIE BYŁO I NIC NIE BEDZIE , TO NIE JEST PRAWDA , TRZEBA RUSZYĆ Z MIEJSCA TO TAK JAK MAŁE DZIECKO KTÓRE NIE UMIE CHODZIĆ ANI MÓWIĆ JAK MU NIE POMOŻESZ I NIE NAUCZYSZ CHODZIĆ I MÓWIĆ NIE BĘDZIE Z DZIECKA NIC TYLKO TAKA KALEKA , TO SAMO Z NASZYM NARODEM DAJCIE SOBIE SZANSĘ , ZACZNIJCIE WYBIERAĆ LUDZI KTÓRZY COŚ MOGĄ I WIEDZA A NIE KALEKÓW STARYCH WYJADACZY KTÓRZY SA JUZ DZIADKAMI A JESZCZE CZYTAJĄ Z KARTKI BO NIE WIEDZA CO POWIEDZIEĆ , JESZCZE NIE WYSZLI Z POWIJAKÓW SŁUZA DLA OSZUSTÓW I CWANYCH LENI SPRAWUJACYCH WŁADZĘ W pOLSCE , JA DAM SZANSĘ dUDZIE A PÓŻNIEJ ZOBACZYMY , NIE TARGUJCIE SIĘ WYBIERAJCIE TYCH CO COŚ CHCSA COŚ ZROBIĆ NA PRZYSZŁOŚĆ.
Była emigrantka / 94.78.190.* / 2015-05-19 18:53
Faktycznie wtedy była największa fala emigracji z Polski, ale dlatego, że otworzyły się granice i można było legalnie wyjechać i zatrudnić się. Ale to nie ma przełożenia na przekonywanie przez pana Prezydenta, że wtedy było gorzej a teraz jest lepiej. To przewrotna interpretacja tego zjawiska.
za ustawę 67, za OFE, za afery / 77.91.11.* / 2015-05-19 18:52
Oto wasz Prezydent lemingi- nie mówienie prawdy, mijanie się z prawdą, wymysł, cygaństwo,bujda, krętactwo, blaga, łgarstwo, oszukaństwo, bajka, kant, pic na wodę, hucpa, bujda na resorach, bałamuctwo, fałsz, lipa, oszustwo, dezinformacja, blef, zmyślenie, nieuczciwość, nieprawda, szarlataneria, szachrajstwo, matactwo, szalbierstwo.
mom / 78.236.222.* / 2015-05-19 18:52
ja i mój syn już 10 lat we Francji cały rok a meldunek w Polsce i nikt nie wie że nas nie ma w Polsce a takich dziesiątki tysięcy polaków w Europie
wad274 / 31.179.243.* / 2015-05-19 18:49
komor jest obłudny i cienki jak żyletka polsilver
mobus / 88.134.33.* / 2015-05-19 18:38
Polacy uciekaja i przed po i przed pisem bo nie umia zyc w kraju przez nich kukiz na prezydenta
ela7 / 89.76.26.* / 2015-05-19 18:38
nie chcę prezydenta manipulanta i cwaniaka.
rigoletto 2015 / 83.28.100.* / 2015-05-19 18:29
Nie cierpię kłamstwa !!! Powiem Wam , że tak mi zbrzydł tymi swoimi tajnymi, antypolskimi działaniami , brakiem transparentności w prowadzeniu kancelarii i pełne podporządkowanie paltformie , ze to juz nie jest mój prezydent.
MODRZEW-MODRZAK / 31.61.138.* / 2015-05-19 18:22
To idioci z PO obiecali i rozdupczyli całą gospodarkę ,a ja i moi synowie jest ich troje opuszczamy ten KRAJ RZĄDZONY PRZEZ PO.Na zawsze,wystarczy.

Najnowsze wpisy