Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Debata prezydencka: Czy polscy emigranci uciekali przed PiS?

Debata prezydencka: Czy polscy emigranci uciekali przed PiS?

Wyświetlaj:
infor / 109.173.219.* / 2015-05-18 16:08
Nie powiedział całej prawdy czyli KŁAMAŁ.
Barbara820 / 46.113.6.* / 2015-05-18 16:07
Widzimy emigrantów uciekajacych do Włoch, czy uciekaja bo jest im tak dobrze w kraju w którym się urodzili,z tego samego powodu wyjezdżają nasi rodacy.Znajoma ma dyplom mg.prawa a pracuje na taśmie w fabryce,boji sie przyznać że ma wykształcenie.Ma dziecko które woła jeść, skąd wziąść pieniądze na rachunki p.Komorowski.Moja emerytura to 687zł,za co żyć?
trzeba bylo placic skladki! / 94.254.199.* / 2015-05-18 16:17
Jak ktoa ma tak niska emeryturę to znaczy ze nie placil skladek albo nie pracował to co się dziwi.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
piter526 / 94.254.198.* / 2015-05-18 16:07
Pytam dlaczego mam oddać głos na osobę która mną gardzi w sposób jawny. Na pytanie jak zyć za 2tys miesięcznie odpowiada zmien sobie prace i weź kredyt..... pstryk palcami i już...jakie to proste. A może obniżka podatków ułatwienia dla przedsiębiorców itd. nie pomogę ludziom którzy mną gardzą.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
MacAtka / 92.239.16.* / 2015-05-18 16:06
Glosujcie na Dude! za pol roku wyjdziecie na ulice zeby go powiesic
zu / 194.154.216.* / 2015-05-18 16:13
idz sie juz dzisiaj powiesic po co masz na to patrzec
POlak887 / 83.11.4.* / 2015-05-18 16:09
Dzieki takim jak ty mamy wiek emerytalny 67 lat!!! I 21 podatków w górę !!!! Co ci naobiecywał Komor,ze głosujesz na niego??? Będziesz się nachylał pod stołem>?
Radzitz / 82.10.82.* / 2015-05-18 16:34
Straszne rzeczy, Wiek emerytalny 67 lat, tak jak w większości państw europejskic! Ludzie teraz dłużej żyją, mniej dzieci sie rodzi, jak myślisz tłuku, kto będzie płacił za twoja emeryturę? Po to są podatki, zreszta wcale nie większe niż w innych krajach. Jedyne co powinni zmienić to podwoić sumę wolna od podatku i stopniowo zwiększać minimalna płace, o 100-200 zł rocznie. Podatki wtedy zostaną te same, zasilając budżet państwa, a Polacy bedą zadowoleni z lepszych zarobków. To oduczy wykorzystywania pracownikow przez pracodawców. To jest sposób na to żeby bogaci oddawali biednym. Wy byście chcieli żeby zmniejszyć podatki, zwiekszyć zasiłki, skrócić lata pracy, w pupę sie cmoknijcie, leniwy niewykształcony narodzie. Ludzie nie pamiętacie wogole wczesnych lat 2000? Ja sie cieszyłem z cukierka, teraz dzieci sie z laptopa uciesza, i to mało. Niewykształconym robotom wszędzie jest cieżko, w każdym kraju maja gorzej od reszty społeczeństwa, proletariat będzie częścią każdego narodu, tyle ze teraz jest łatwo wybić sie z tej klasy roboczej, wystarczy edukacja i trochę inteligencji.

Duda wyglada jak żmija, mówi jak prostak, nie jak profesor.
zawiedziona / 99.172.147.* / 2015-05-18 20:43
Ludzie teraz dluzej zyja ? To przejdz sie po polskich cmentarzach . Od daty smierci odejmij date urodzenia zobaczysz ilu tych biedakow dozylo 67-miu lat .Dla ulatwienia dla Ciebie " tluku" niektorzy maja wypisana dlugosc zycia .Fakt ze mniej dzieci sie rodzi to tez wedlug Ciebie nie wina antyrodzinnej polityki PO tylko rzadow PIS w nie spelna 2-ch lat i osiem lat temu .Jesli wygra P. Komorowski i PO to napewno zastosuja sie do Twojej rady odnosnie ordynacji podatkowej . Janosik sie znalazl . Ublizanie ludziom ktorym do piet nie dorastasz a przede wszystkim nie znasz jest przejawem chamstwa . Jesli Ty we wczesnych latach 2000-nych cieszyles sie z cukierka to juz sie przedstawiles . Wybiles sie z klasy roboczej na tyle ze stac Cie na duzo cukierkow . Jasny piorun wiedzialam ze szkodza na zeby i zdrowie ale zeby zabijaly szare komorki? Ciezko jest wszystkim , Ktorzy chca prosta droga isc przez zycie bez wzgledu na ich poziom wyksztalcenia. A TY zachowaj swoje chamskie uwagi dla siebie i Tobie podobnym . To forum ubliczne a nie budka z piwem . Ale coz tam jesli komus ublizysz dostaniesz w morde ( taka szybka lekcja wychowawcza , czegos co mamusia zapomniala zrobic) . Tutaj czujesz sie anonimowy i bezkarny ,nie musimy Cie znac juz wiemy kim jestes .
zawiedziona / 99.172.147.* / 2015-05-18 20:32
Ludzie teraz dluzej zyja ? To przejdz sie po polskich cmentarzach . Od daty smierci odejmij date urodzenia zobaczysz ilu tych biedakow dozylo 67-miu lat .Dla ulatwienia dla Ciebie " tluku" niektorzy maja wypisana dlugosc zycia .Fakt ze mniej dzieci sie rodzi to tez wedlug Ciebie nie wina antyrodzinnej polityki PO tylko rzadow PIS w nie spelna 2-ch lat i osiem lat temu .Jesli wygra P. Komorowski i PO to napewno zastosuja sie do Twojej rady odnosnie ordynacji podatkowej . Janosik sie znalazl . Ublizanie ludziom ktorym do piet nie dorastasz a przede wszystkim nie znasz jest przejawem chamstwa . Jesli Ty we wczesnych latach 2000-nych cieszyles sie z cukierka to juz sie przedstawiles . Wybiles sie z klasy roboczej na tyle ze stac Cie na duzo cukierkow . Jasny piorun wiedzialam ze szkodza na zeby i zdrowie ale zeby zabijaly szare komorki? Ciezko jest wszystkim , Ktorzy chca prosta droga isc przez zycie bez wzgledu na ich poziom wyksztalcenia. A TY zachowaj swoje chamskie uwagi dla siebie i Tobie podobnym . To forum ubliczne a nie budka z piwem . Ale coz tam jesli komus ublizysz dostaniesz w morde ( taka szybka lekcja wychowawcza , czegos co mamusia zapomniala zrobic) . Tutaj czujesz sie anonimowy i bezkarny ,nie musimy Cie znac juz wiemy kim jestes .
MacAtka / 92.239.16.* / 2015-05-18 16:13
jak juz wczesniej pisalem, zwisa mnie to kalafiorem kto bedzie prezydentem, mieszkam poza polska, ale rzady "braci mniejszych" juz byly. masz prawo do glosowania od kilku miesiecy i myslisz ze wszystkie rozumy pozjadales?
POlak887 / 83.11.4.* / 2015-05-18 16:21
Twój Pan KOMOR miał szanse się wykazać miał 5 lat! I co ?. Tak jak napisałem wcześniej,będziesz się pochylał pod stołem swojego pana! Precz z Komorowskim!!!!
miki969 / 37.152.19.* / 2015-05-18 16:05
Komorowski i platforma jak zawsze kłamią ,w kłamstwie prześcignęli nieboszczkę partie ,Polacy po wejściu do Unii poczuli powiew wolności i ciekawość świata ,przecież Polska za czasów pis rozwijała się w tempie 7pkb ,gdy platforma przejęła władzę pkb zaczął się szybko zwijać .Ale trzeba głosować na Dudę aby w przyszłym sejmie nam sympatykom Kukiza Komorowski nie bruździł ,taki jest sens tych wyborów ,wyrzucić Komorowskiego z Belwederu.
szyder / 87.205.132.* / 2015-05-18 16:13
Ty wez gosciu mow tylko za siebie a nie za innych bo bladego pojecia nie masz na kogo beda glosowac ludzie ktorzy w 1 turze poparli Kukiza. Duda to kukla i to na dodatek niedouczona i tepa. W PISuarze samo tacy albo fanatycy albo nieuki i karierowicze.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Romuss / 88.73.122.* / 2015-05-18 16:04
Ludzie mieszkam w 30 lat w Niemczech i przygladam sie z "boku" tej calej propagandzie pana Dudy.
On obiecuje ludziom gwiazdki z nieba, tak jak ten Grecki minister finansow. Jak go "wywelujecie" to sie dopiero zdziwice co to za krzykacz!
Jest takie przyslowie-"Z pustego ani Salamoon nie naleje" a EU nie da wam nic wiecej bo kasy puste i musicie sobie sami zapracowac!
plpl / 213.158.216.* / 2015-05-18 16:18
Cwaniaku a co obiecał gajowy pewnie figę z makiem
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
POlak887 / 83.11.4.* / 2015-05-18 16:12
Odezwał się obrońca praw KOMORA! Wyjechałeś z kraju z jakiej przyczyny ? Kolejny zdrajca!
MacAtka / 92.239.16.* / 2015-05-18 16:31
wyjechalem i tym samym dalem mozliwosc pracy dla dwoch osob, mysle ze mozesz byc jedna z nich, pytanie tylko za ile tyrasz. 1500 na reke masz?
POlak887 / 83.11.4.* / 2015-05-18 17:19
Tak mam dzięki twojemu Komorowi!Jesteś dumny,że zarabiasz więcej jednocześnie robiąc za podnóżek Niemców?
emigrant266 / 2.120.244.* / 2015-05-18 16:04
mieszkam od 3 lat w uk, przez ten czas poznałem( i wciąż poznaję) masę rodaków, jednak w każdy wine zrzuca na sytuacje w kraju niezależnie od tego jaka partia rządząca jest u władzy. Na obecny stan składa się jednak ogół całości żądu a nie tylko jednej partii. Zauważyłem jednak że życie w uk różni się przede wszystkim jakością i swobodą co w dużej mierze bierze się z mentalności tego narodu. Nam niestety do tego poziomu jeszcze daleko.
Karamba001 / 83.25.161.* / 2015-05-18 16:04
Czy rządząca od 2-ch kadencji koalicja z prezydentem Komorowskim na czele zrobiła cokolwiek dla poprawy życia w Polsce ,która spowodowałaby że Polacy zaczęliby wracać z emigracji do Ojczyzny?.Nic tylko zakłamanie,przekręty i złodziejstwo.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
W BULU i NADZIEJI / 178.235.39.* / 2015-05-18 16:04
cholera wszędzie ta zakazana morda komorowskiego ostatnio wyskakuje, lub wlacza się spot jego przydkich przygłupich jak tatuś dzieci, nic się nie da spokojnie przeczytać, znienawidzimy Cie do Konca Komorowski, rzygac się chce jak się na was patrzy, a wy na sile te swoje obleśne mordy wszędzie wsadzacie,
Jarek1155 / 46.171.64.* / 2015-05-18 16:03
Nienawidzę PiS-u ale jestem zmuszony wraz z rodziną głosować na Dudę !! Uwarunkowane jest to tym ponieważ te kanalie z PO nie zrobili absolutnie nic dla Obywateli własnego Kraju !! Ta marionetka Komorowski podpisywał wszystkie USTAWY Jakie mu podsuwali, ogólnie jest to zemsta za zamordyzm jakie wprowadzili oraz za Państwo Policyjne które również dręczy swoich Obywateli nawet za te obostrzenia z zabieraniem Prawa Jazdy które te kanalie wprowadzili właśnie dzisiaj !!!! Za przywileje dla Policji oraz ich pasożytnicze wcześniejsze emerytury, gdzie młode byki w wieku przed 40 rokiem życia otrzymują ogromne emerytury mundurowe a MY musimy na nich tyrać do śmierci !!! Jechałem dzisiaj samochodem i na przestrzeni 26 km widziałem 3 pochowane w krzakach patrole Policyjne !! Czy to nie zamordyzm !!??
stopayeti / 5.172.247.* / 2015-05-18 16:02
Prezydent ponoć jest bezpartyjny i reprezentuje wszystkich Polaków -debata pokazała że jednak reprezentuje tylko PO i wytyka brudy jak prostak zamiast być ponad to czyli być bezstronnym.Ja zagłosuję za Dudą chociaż by dlatego by zobaczyć jakie madejowe łoże nam zafundowała koalicja PO -PSL
cudaczek1988 / 78.88.84.* / 2015-05-18 16:02
Trzeba wpuścić szczupaka do tego stawu karpi. Nad ta świtą nie ma żadnej kontroli. Nie działają już na nas teksty typu nie dopuście do władzy radykałów. Bzdury!! Glosujmy na Dude
j.zielinski / 89.77.200.* / 2015-05-18 16:01
Zeby tego entuzjaste sluzb WSI i innych wreszcie szlak trafil razem z banda PO-UW.
Przeciez to czysta kpina z rozumu polakow.
MacAtka / 92.239.16.* / 2015-05-18 16:00
naprawde chcecie pisu przy wladzy? wybor dudy na prezydenta ijeszcze nie daj boze wygrane pisu we wrzesniu to juz jest sadomaso, sami sobie zrobicie krzywde
xyzabc / 109.200.81.* / 2015-05-18 16:12
jak do władzy dojdzie PIS to wojna z Rosją murowana - sam Kaczyński mówił że jedynym rozwiązaniem jest rozwiązanie siłowe. tylko o czym on mówi. PIS = wojna
asdfasdfasdasd / 83.16.66.* / 2015-05-18 16:04
Nie wiem czy chcemy pisu - ale na pewno nie chcemy Komorowskiego. Na razie wybierzemy Dudę, a nad pisem zastanowimy się we wrześniu. Jak Kukiz wystartuje, będzie szerszy wybór niż dotąd.
xyzabc / 109.200.81.* / 2015-05-18 16:16
Zgadzam się jeśli Kukiz wystartuje we wrześniu - sama na niego zagłosuję żeby zrobić roszadę w tym zapyziałym sejmie.
NIE PLATFORMIE / 37.128.85.* / 2015-05-18 16:00
Komorowski i platforma jak zawsze kłamią ,w kłamstwie prześcignęli nieboszczkę partie ,Polacy po wejściu do Unii poczuli powiew wolności i ciekawość świata ,przecież Polska za czasów pis rozwijała się w tempie 7pkb ,gdy platforma przejęła władzę pkb zaczął się szybko zwijać .Ale trzeba głosować na Dudę aby w przyszłym sejmie nam sympatykom Kukiza Komorowski nie bruździł ,taki jest sens tych wyborów ,wyrzucić Komorowskiego z Belwederu.

Najnowsze wpisy