Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Debata prezydencka: Czy polscy emigranci uciekali przed PiS?

Debata prezydencka: Czy polscy emigranci uciekali przed PiS?

Wyświetlaj:
pelne.pory.po / 94.254.193.* / 2015-05-18 13:11
Kto w ogole oglada jakies debaty-szmaty? Bredzislaw z kartki przeczytal co mu kazal tymochowicz i wielkie halo!!! 5 lat pokazal gdzie ma obywateli!!! To byla kampania i debata,a raczej jej brak!!!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
terek / 37.31.93.* / 2015-05-18 13:10
Duda - plastikowy, krakowski centuś. Chcemy go w Warszawie?
POLNIK / 91.227.215.* / 2015-05-18 13:29
Oczywiście że tak w końcu z wiejskiej zrobi miejska a potem europejską, hahahahaha Warszawiacy...
wiarus1920 / 83.7.186.* / 2015-05-18 13:10
w temacie obronności: podnoszenie srodkow na obronność i oddawanie ich zagranicznym kontrahentom nie buduje w Polsce bezpieczeństwa. Uzaleznia nas od serwisu i części u obcych państw, które przez to mogą nami manipulować. Dodatkowo wiadomo, ze przemysl zbrojeniowy jako pierwszy pod względem dochodowości niesamowicie rozkreca koniunkturę. Czyzby tego Pan Komorowski nie wiedział???
obywatel Polski / 31.61.138.* / 2015-05-18 13:10
Głosujmy na Dude ma gosc pomysly , pozytywna energie, checi.Trzeba mu dac szanse koniec z poprzednia władzą.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
ona12 / 83.17.95.* / 2015-05-18 13:21
Chyba żartujesz, najbardziej ma pomysł na to, jak z powrotem ściągnąć nam Kaczyńskiego na głowę! Nigdy więcej tego koszmaru! Trzeba iść jednak zagłosować, żeby ten koszmar się przypadkiem nie ziścił..
xxx555 / 213.158.218.* / 2015-05-18 14:54
Rzeczy wiście chyba żartuje, ma pomysł na ściągnięcie Kaczyńskiego,będzie koszmar dokładny, liczyć będą się pisowcy a reszta spadajcie DZIADY
marcysp / 94.254.192.* / 2015-05-18 13:10
Pozdrawiam wszystkich wyborców prezydenta Komorowskiego z targu w Rzeszowie przy ul. Moniuszki.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Obcinacz / 178.97.93.* / 2015-05-18 13:09
Reklamowal portal mamprawowiedziec a we WLADZACH zasiada jego corka -Zofia Komorowska!
Bardzo ciekawe, pewnie "przypadek"...
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Milka111 / 31.175.205.* / 2015-05-18 13:09
Jeśli Pan Duda wygra to mamy już zapewnione konflikty z innymi państwami, trzeba dodać że ten Pan nie ma żadnych kontaktów, za nim w ogóle zapracuje sobie na nie minie wiele czasu, a Polska w dzisiejszych czasach,niebezpiecznych nie może czekać za nim Pan Duda zjedna sobie inne państwa o ile bedzie to w ogóle możliwe, bo jest marionetką Pana Kaczyńskiego.W debacie wykazał siemałą znajomością poznania polskich spraw, w mało której orientuje się w ogóle.Jeśli chodzi o wyjazdy z kraju, faktycznie nie teraz a pare lat temu to był wyż kiedy ludzie wyjeżdzali i wiem więcej niż Pan Duda na ten temat bo moj mąż wyjechał 10 lat temu,ja wyjechalam potem i masę ludzi ktorych znam, wiele osob wlasnie wróciło, my także, bo nie ma co sądzić ze w Polsce będzie Irlandia ale jest już dużo lepiej jak było.Wkurza mnie a co dopiero Prezydenta taka gatka Pana Dudy o wolności dla Polski,lepszych czasach, ten człowiek ma klapki na oczach,kandyduje na Prezydenta a nie wie w ogóle nic o Polsce.Nie widzi o czym Prezydent wspomniał w debacie, ile domów się pobudowało i buduje się, łatwo zauważyć ten bum na bodowę domów,kupowanie ziem, bo to się u nas teraz opłaca, wiele osob wrocilo by teraz inwestować zarobione pieniądze.Oczywiście może być lepiej ale nie będzie za czasów Pana Dudy, ktory nawet za sprawę Invitro chcę dla lekarzy 2 lata więzienia.To nie jest aborcja tylko pomaganie w powstaniu życia i hamstwem jest powoływaniem się na testament Jana Pawła II, w ogóle nie na temat, ponieważ Prezydentowi chodziło tylko o kwestia tych 2 latch więzienia co jest chore.Widać jaki prawnik z tego Pana Dudy.Nie oceniam nikogo, nigdy nie byłam jakąs zwolenniczką tej metody, ale widzę tylko jak jest, że są dzieci których mogło by nie być, to nie jest zabijanie ich,a danie im szansy na życie.Więc kogo w tym momencie obchodzi że Pan Duda ma córkę...skoro ma takie chore poglądy...Pan Prezydent ma córki, wnuki i się z tym ciągle nie obnosi.W takim razie jeśli ma rodzine, żonę, córkę to czemu nie przeszkadza mu taki pogląd jaki wyznaje osoba pracująca przy nim,ktora wypowiedziala się na temat kamieniowania kobiet...?!Skwitował tylko ze zbyt młoda i każdy ma prawo do swojego zdania...przepraszam bardzo, ale każdy to może w domu, a jesli ona wypowiada się na takie tematy głośno a jest przy kandydacie na prezydenta to coś tu nie gra,jeśli jest za młoda i wyznaje tak chory pogląd powinien wymienić ją na kogoś starszego i mądrzejszego,a jej pogląd akurat ten powinien go trochę ruszyć, jednak nie ruszył go nic.Tacy ludzie chcą rządzić krajem...Do tego unikał odpowiedzi od Pana Komorowskiego a jeśli mówil mądrzej to były to słowa wlasnie Prezydenta na co sam Pan Komorowski zwrócił uwagę, cwaniak Pan Duda mówił dokladnie to co Pan Prezydent wcześniej.Do tego kłamie nawet w oczy kiedy dostaje dowód rzeczowy do ręki,kartkę ze swoją wypowiedzią.To, ze nie jest zwolennikiem kopalń i górników to akurat wiadomo, więc na nic się zdają jego umizgi teraz na Śląsku,wsszyscy słyszeli co wcześniej mówił o Polkim górnictwie.Pewne jest ze on dochodząc do wladzy wprowadził by Polskę w bankructwo,robi dobre wrazenie swoim uśmieszkiem i obietnicami a potem miota się bo już sam nie wie co mówił wcześniej.Osobiście nie życzę sobie, żeby ten Pan rządził także moim państwem,przez ktorego i ten cały Pis kiedyś mąż pojechał za przysłowiowym chlebem zamiast widzie jak dziecko dorasta i mają na sumieniu rozpad rodziny i pewnie nie jednej w Polsce.Tak się właśnie dawniej w Polsce żyło.W dodatku nic nie orientuje się w Polskiej armii, bezpieczeństwie a dyskutuje o tym z Prezydentem ktory na tym się zna i jest na bierząco z wiadomościami.Pan Duda myli się nawet do licz i przystaje bezczelnie przy swoim no to na to wszystko co mówił Pan Prezydent był bardzo spokojny.Każdy by sięwkurzył słysząc z ust kogoś innego swoje słowa jako jego, stek bzdur, unikanie odpowiedzi i krecenie nawet na debacie.Gdyby był wykrywacz kłamstw przynajmniej ludzie przejżeli by na oczy, bo gdyby wygrał bedzie potem płacz...Wiem że Pan Prezydent do tego nie dopuści, liczę na niego i wiem, że ma szanse bo taki przeciwnik to żaden nie ma nic do zaoferowania, a jeśli ktoś kłamie to na pewno nie nadaje się na Prezydenta.
elle990 / 88.73.127.* / 2015-05-18 13:35
tego i tak nikt nie czyta!!!
JSiena / 5.60.141.* / 2015-05-18 13:08
Na wykresie, że na okres rządów PIS przypadła największa fala emigracji. Za PO nastąpiła stabilizacja mimo, że kolejne kraje otwierały rynki pracy np. Niemcy.
cewq / 77.65.111.* / 2015-05-18 13:08
Komorowski szalał jak ranny jeleń ! Duda spokój i opanowanie. Komorowski o pisie Duda o Polsce. Zachowanie godne prezydenta.
Miałem wrażenie że Duda debatuje z jakimś leśnym dziadkiem. Wstyd żeby prezydent nie potrafił nic od siebie powiedzieć rodakom tylko czyta ustalone kwestie. Czy tak jest zawsze? Kto nim steruje?
xxx555 / 213.158.218.* / 2015-05-18 13:50
Duda spokojny opanowany że zzieleniał od nie od powiedzianych prostych pytań żenada.Lecz się człowieku-właściwie za późno
roxat / 77.65.111.* / 2015-05-18 13:21
Teraz POlityczni eksperci swoją pracę robią. I tura pokazała że manipulacja nie popłaca i zobaczą to też w II .
córka gliniarza / 86.132.0.* / 2015-05-18 13:07
Ja wzjechalam z kraju w 2009 roku do Irlandii,niestety tesknota za rodzina była tak wielka,ze wrocilam w 2012 roku,kiedy już w miare zaczelam egzystować,zabrano mi mieszkanie policyjne po ojcu,komendant wywalil mnie na bruk,bez mieszkania zastępczego,z dnia na dzień zostałam bezdomna,nikt mi nie chciał pomoc.Gdyby nie możliwość wzjazdu do Anglii,skonczylabym w noclegowni,bo tylko to zaproponowala mi pani w urzędzie miejskim.W tym kraju nie da się zyc,Komorowski nigdy nam nie zapewnił spokojnego,godnego zycia.Postaram się sciagnac tu cała moja rodzine.
VBCD / 83.25.185.* / 2015-05-18 13:07
ŚMIESZNE HEHEHE UCIEKLI ZA ,,PO,, I TAKA PRAWDA
radek 46 / 89.71.30.* / 2015-05-18 13:07
Cały sztab Komorowskiego ma pełne pory to są ludzie z WSI i Komuny co teraz z nimi będzie.
kukizoman / 94.229.212.* / 2015-05-18 13:06
Miał Bronek wygrać w I-Turze a przepadnie w II-turze !!! Nic mu już nie pomoże!!!
Czas na Zmiany!!!
Krzysztof Petryna / 83.22.183.* / 2015-05-18 13:06
Komorowskiemu ktoś musi wytłumaczyc że jak już wszyscy wyjadą to emigracja jeszcze spadnie, ale nie dlatego że dobrze za jego kadencji lecz dlatego że nie bedzie już kto miał wyjeżdżać
zwykły 1972 / 89.67.81.* / 2015-05-18 13:06
Słucham teraz na tvn24 Bronka i musze powiedzieć ,ze już przebił samego Gomukę swoimi wypowiedziami. Ciagle te same flaki z olejem Ciagle tylko Pis to Pis tamto. Ten śpioch Komorowski jest całkowicie oderwany od rzeczywistości !!!1
Zero jakiego kolwiek tematu gospodarki , zycia zwykłego polaka czy innych spraw dotyczących zwykłych ludzi. ciagle ble ble ble europa, ble ble ble Pis jest taki a taki, ble ble ble , demokracja ble ble ble zgoda i ciagle ble ble ble ble ble ble

Wal się Bronek!!!
xxx555 / 213.158.218.* / 2015-05-18 13:16
Dziecko więcej rozumie jak ty z twoim ble ble ble.Jak wygra Duda to dopiero będzie ble ble ble.................

Najnowsze wpisy