Forum Polityka, aktualnościKraj

Debata prezydencka przekona niezdecydowanych?

Debata prezydencka przekona niezdecydowanych?

Money.pl / 2010-06-27 09:39
Komentarze do wiadomości: Debata prezydencka przekona niezdecydowanych?.
Wyświetlaj:
ZOF WROCŁAW / 94.40.14.* / 2011-04-17 16:29
PANA KWAŚNIEWSKIEGO NAJLEPIEJ SIĘ SŁUCHA JAK JEST PIJANY .
tadeusz * / 89.228.19.* / 2010-06-29 12:08
Zapraszam do obejrzenia, szczególnie tego co dotyczy wypowiedzi Kaczyńskiego na temat
Białorusi. Wielu zabierających głos w tym temacie może nawet nie oglądało tej debaty, a
opierają się jedynie na podłych i kłamliwych komentarzach, nieuczciwych dziennikarzy . .

http://www.youtube.com/user/tadeusz214

o więcej obiektywizmu proszę dziennikarzy i forumowiczów . .
Galeria / 93.105.236.* / 2010-06-27 22:09
Zaskoczyły mnie opinie PO-wców mówiących o zwycięstwie Bronisława K., Obiektywnie rzecz birąc należy stwierdzić, że wynik debaty to: 2:1 na korzyść Jarosława Kaczyńskiego. Podsumowanie również, na rzecz JK. B. Komoroski poplątał się w poglądach i za swoje przyjął poglądy opozycji. Zresztą co innego ustalono w rządzie, co innego mówi Donald T (jako PO)., a jeszcze inaczej Bronisław K. Natomiast jeżęli chodzi o Szanfelda i Nowaka - to oni oglądali inną debatę. Skoro chwalą ostatni aspekt Bronisława K. To ja pytam - JAKĄ ROLĘ PEŁNIŁ BRONISŁAW K. W TAJNEJ AKCJI POZYSKANIA LIST NAZWISK ŻOŁNIERZY ARMII KRAJOWEJ Z INSTYTUTU J. PIŁSUDSKIEGO W NOWYM JORKU, GDY BYŁ WICEMINISTREM MON w latach 80-tych ?????????? Najistotniejszym jednak jest fakt, że media skupiły się jak kto wypadł w TV, a nie natym KTO MÓWIŁ PRAWDĘ !!!!! Przy takim podejściu MEDIÓW wygrałby PUDZIANOWSKI pokazując tylko klatę !!!
43ewka / 84.10.5.* / 2010-06-27 21:32
aLE MNIE ROZBAWIŁ SLAWOMIR NOWAK PRZED CHWILĄ MOWIĄC ,ŻE GOOFI GO ZACHWYCIŁ I WYGRAL DEBATĘ 4:0-DUREŃ , PO CHWILI POWIEDZIAŁ , ŻE PYRZOWICE SĄ POD SZCZECINEM....GOŚCIU SIE TAK ROZPEDZIL W ZACHWYTACH , ŻE NIE WIE CO MOWI A Z KOMOROWSKIEGO JAD WYZIERA JAK Z HITLERA...a kultury ZERO!
ogladajacy debate / 88.199.87.* / 2010-06-27 20:58
nie moge słuchać komorowskiego co on gada z chionki sie urwał nie zna realiów życia na wschodzie przy granicy
dsdcscs / 88.199.87.* / 2010-06-27 20:54
podoba mi sie Kaczyński to jak odpowiada i co mówi przynajmniej nie oczernia rządu chyba że jako obrona a Komorowski cały czas pis to a tamto. debata ma polegać na pokazaniu swojego planu swojej osoby a więc Komorowski nic nie prezentuje bo nic nie ma. tak jak putin i Miedwiediew to Tusk i Komorowski. Komorowski tańczy jak zagra tusk
tadeusz * / 89.228.19.* / 2010-06-27 10:50
coś dla relaksu:
http://www.youtube.com/user/tadeusz214
jojo102 / 212.69.47.* / 2010-06-27 12:06
dzieki, jest tu super!!!!!!
kaczorek ma motorek / 2010-06-27 11:07 / Tysiącznik na forum
Ja też proponuję chwilę relaksu
Niepublikowany spot wyborczy Platformy Obywatelskiej...
http://www.youtube.com/watch?v=P3ytYn-siRs
jojo102 / 212.69.47.* / 2010-06-27 10:47
komorowski nie wygral poprzez swoja osobe, tzn tym co on reprezentuje:
http://wyborcza.pl/1,75248,8067291,Sakiewicz_zawieszony_za__dupowatego_Komorowskiego__.html

oprocz tego gafy z elementarntch dziedzin i ...po tylu latach bycia politykiem...
Oczym to swiadczy?
tadeusz * / 89.228.19.* / 2010-06-27 10:41
Komorowski zamierza przygotować listę niefortunnych wypowiedzi z przed kilku lat
wypowiedzianych przez J.Kaczyńskiego. Ja bym mu proponował przygotować taką listę
odnośnie swoich wypowiedzi z ostatnich dni i tygodni . . Korzystne dla wyborców, było by
sporządzenie przez niego listy obiecanek PO z ostatniej kampanii wyborczej do parlamentu
i co zostało zrealizowane. Ciekawa by również była lista najbliższych osób i doradców
Komorowskiego np. wypowiedzi Palikota, Niesiołowskiego, Schetyny . . .
tadeusz * / 89.228.19.* / 2010-06-27 10:39
Nic nie pozostało w Tusku z polityki miłości, pozostały tylko wilcze oczy i język
Palikota, Niesiołowskiego i Schetyny . . buta, arogancja i nic więcej. Zarzuca się
Kaczyńskiemu, że się zmienił na lepsze. a dlaczego nie zarzuca się Tuskowi, że zmienił
się tak bardzo na gorsze, chociaż widać to bardzo wyraźnie. Od jakiegoś czasu wszystkie
jego wypowiedzi nacechowane są agresją.
tadeusz * / 89.228.19.* / 2010-06-27 10:35
Gdy kłamią ciągle członkowie PO i oczerniają J.Kaczyńskiego i PiS to nikt ich za to nie
podaje do sądu i nie wyzywa od kłamców, a jeżeli ktoś z PiS powie prawdę tak jak to robi
J.Kaczyński, to znajdą się nawet tacy sędziowie co potrafią zrobić z tego kłamstwo. Bo
czy kłamstwem było to, że Komorowski jest za prywatyzacją służby zdrowia ? czy ktoś
wierzy w to, że gdyby Komorowski został prezydentem, to będzie wetował ustawy o
prywatyzacji służby zdrowia ? . . ten przypadek jest jaskrawym przykładem, w jak podły i
podstępny sposób jest prowadzona kampania wyborcza i jakich metod używa stacja TVN24
tade / 83.2.33.* / 2010-06-27 10:12
CZY KACZYŃSKIEMU TAK BARDZO ZALEŻY NA WYGRANEJ W WYBORACH PREZYDENCKICH???????
Obserwując scenę polityczną w Polsce nasuwają mi się pewne wnioski.
Według mnie Kaczyński osiągnął już to na czym mu najbardziej zależy, czyli poruszył stabilność koalicji PO- PSL i przechylił troszkę na stronę PIS SLD. W drugiej turze nawet przegrana Kaczyńskiego do 20% będzie jego sukcesem. Myślę że po wyborach prezydenckich bez względu na ich wynik wystąpi o wotum nieufności dla rządu i chyba ma jakieś szanse na przeforsowanie tego wniosku.
sfera2 / 2010-06-27 10:19 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ten scenariusz jest niemożliwy do spełnienia ze względu na arytmetykę sejmową. Drugim większym zagrożeniem jest Prezydent, który może przy uznaniu wotum nieufności przez sejm rozwiązać sejm zamiast odwołać rząd.
tade / 83.2.33.* / 2010-06-27 10:34
Przecież PO nie ma większości w sejmie a prezydent a kto nim zostanie???
kaczorek ma motorek / 2010-06-27 09:40 / Tysiącznik na forum
Kim jest PO najlepiej przedstawia ten krótki film na You tube
http://www.metacafe.com/watch/4728668/platformers_2010/
co obiecywało PO to sobie tylko przypomnijcie daje link: po to byście sobie porównali co obiecali a
co zrobili Rudy wczoraj rżał jak wciekły pies ani słowa prawdy kłamca i jeszcze raz kłamca podły
73 obietnice Tuska
http://peb.pl/polska/202451-lista-73-obietnic-d-tuska.html

Najnowsze wpisy