Forum Polityka, aktualnościPolityka

Debata skończona, było ostro

Debata skończona, było ostro

Money.pl / 2007-10-12 21:17
Komentarze do wiadomości: Debata skończona, było ostro.
Wyświetlaj:
Ryziel / 83.23.140.* / 2007-10-14 07:24
Gospodarz programu Prezes TVP Urbanski jest wrogiem Kaczyńskich i PiSu co on robi jeszcze w telewizji..Wprowadzenie stronniczej publicznosci na tak poważną debate swiadczy o kompletnym braku wyczucia sytuacji
obserwator / 2007-10-14 14:08 / Tysiącznik na forum
bardzo trafna uwaga, przegrana telewizji, bo telewizja nie jest beztronna, gra w pieniądze, majac tak liczna widownie może sobie pozwolić na wiele, ma abonament, ma pieniądze z reklam, ma wolność gospodarcza i wiele prosiąt pozywiających się na umowach i zleceniach, dzienikarze maja swoje żniwa dopuszczeni do tortu, koszty uzyskania przychodu, bo towarzystwo tak gra żeby jak najwiecej złupic podatnika, bo i tak podatnik za wszystko zaplaci. Co za obłuda. Dlaczego ludzie daja sie strzyc jak owce.
Ryziel / 83.23.143.* / 2007-10-14 14:56
Kazimierz Wielki sprowadził Żydów do Polski bo szlachcie nie chcialo sie pracować .Dzis rządza Polacy pochodzenia żydowskiego bo Polacy słowianom wdalszym ciagu niechce sie pracować.Dlatego strzyga nas jak owce.i gosuja na PZPR,UW,LiD i PO Polacy sowinie wierza w bajki Tuska,czy Borowskiego
dhaetr_tech / 2007-10-15 09:17
tak masz rację, ja wierzę w ich bajki. Trzeba za wszelką cenę odsunąć od władzy kaczyńskich. Będę głosował nawet na komunistyczną partię chin żeby nie bylo kaczyńskich
pikus55 / 83.7.173.* / 2007-10-14 19:25
Ryziel
z takimi pogladami to na pewno do Europy się nie nadajesz a poza tym to takim pisaniem sam wydajesz świadecto i to złe o naszej narodowości.
Uważasz że jako naród do niczego się nie nadajemy ?? Mnie sie tak nie wydaje bo Polacy są narodem pracowitym i z inwencją. Szkoda tylko że docenia nas cały świat a nie doceniaja Polacy Twojego pokroju.
Swoją wypowiedzia obrażasz wielu naszych rodaków.
poLKA / 62.179.69.* / 2007-10-13 21:23
Jestem wdzięczna panu Tuskowi za dostarczenie kolejnych argumentów przemawiających za tym, że PO absolutnie nie powinno dojść do władzy i że pan Donald nie nadaje się na premiera. Dziękuję panu, panie Donaldzie. Pana wczorajsze wystąpienie pełne było komunałów, może i dobrych dla wyjącej publiczności siedzącej za plecami premiera, ale absolutnie nie przemawiających do ludzi myślących i potrafiących wyciągać wnioski. Po pierwsze tu jest Polska i my nie chcemy być Irlandią ani też żadną inną Japonią, którą chciał z nas zrobić wcześniej inny polityk z Gdańska. Jestem też wdzięczna za wyciągnięcie przez pana tak przykrego dla pana wydarzenia z pistoletem. A ile razy w dzieciństwie dostał pan od kolegów samochodzikiem po głowie? Czy ma pan też przykre wspomnienia ze szkoły? Po obejrzeniu debaty nie mogłam się zdecydować czy ta pańska wypowiedź rozśmieszyła mnie najbardziej, czy też może ta o odwiedzinach rodziny żony w Kielcach. Ale nie, jednak zdecyduję się na tę drugą, bo już dawno nie słyszałam takiej absurdalnej wręcz głupoty. Staram się jakoś umotywować pańską trafną uwagę o różnicach w podróżowaniu zwykłego polityka i premiera i tylko jedno nasuwa się uzasadnienie - było panu przykro, że odwiedza pan rodzinę jako zwykły obywatel, a nie szef polskiego rządu (bo chyba różnica jest istotna). I jeszcze tylko w kilku króciusieńkich malutkich punkcikach przypomnę program PO, który zaprezentował pan Tusk podczas wczorajszej debaty:
1. Rzeczpospolita Irlandzka
2. Koalicja z LiD
3. Likwidacja CBA
4. Likwidacja BOR
Tutaj śmiać mi się już odechciało. Dziękuję panu, panie Tusk, za utwierdzenie mnie w moich wcześniejszych poglądach...
Polka 2 / 193.111.166.* / 2007-10-15 10:08
Jak słucham takich głupot, to uważam że do szkoły powinno iść się od 3 roku życia. Piszesz, że należysz do grupy osób myślących.... chyba nawąchałaś się helu kobieto. Jednak to prawda, że głupich nie sieją, oni się sami rodzą. I to jest dopiero przykre.
poLKA / 62.179.69.* / 2007-10-15 17:30

nawąchałaś się helu kobieto. Jednak to
prawda, że głupich nie sieją, oni się sami rodzą

Prawda w oczy kole. Tak bardzo, że pozostawia miejsce tylko na agresję...
obserwator / 2007-10-14 14:18 / Tysiącznik na forum
jestem pod wrażeniem, kłaniam sie nisko, jednak kobiety potrafią, są wnikliwymi obserwatorami, prosze pisac, bedę się uczyl, zawsze warto sie uczyć, niektorzy profesorowie sa na poziomie ucznia, bo sie nie ucza i nie słuchaja.
awid / 83.28.152.* / 2007-10-13 19:14
OBRAZ POLSKIEJ POLITYKI

KTO MA TO WYKONAC!!!

Jest to opowiadanie o czterech osobach z IV RP o imionach: KACZOLUDEK, SEXOLUDEK, WIELKOLUDEK i KRASNOLUDEK.

Była bardzo ważna sprawa do wykonania i KACZOLUDEK był pewien, że SEXOLUDEK to wykona.

WIELKOLUDEK mógł to wykonać, ale KRASNOLUDEK nie wykonał.

KACZOLUDEK się zdenerwował z tego powodu, ponieważ to była sprawa SEXOLUDKA.

KACZOLUDEK myślał że SEXOLUDEK mógł to wykonać, ale WIELKOLUDEK nie zdawal sobie sprawy, że KRASNOLUDEK tego nie wykona.

Skończyło się, że KACZOLUDEK winił SEXOLUDKA ponieważ WIELKOLUDEK nie wykonał tego co KRASNOLUDEK mógł wykonać.
nikt. / 87.105.185.* / 2007-10-13 20:29
Prosze przyjac moje wyrazy wspolczucia [*]
_joe / 80.52.237.* / 2007-10-13 12:08
Pan Kaczyński został rozjechany walcem rzeczowych argumentów, nie miał najmniejszych szans. Pan Tusk wykazał dobitnie, że król jest nagi, obnażył p. Kaczyńskiego do golasa na oczach całej Polski.
KoP / 2007-10-13 09:48 / Bywalec forum
debata jak debata, pyskówki z obu stron, konkretów niewiele - raczej remis ze wskazaniem na Tuska.
Ale zachowanie chamskiej i prostackiej publiki Tuska, niczym brunatne bojówki HJ, nie powinno mieć miejsca. Buczenie, krzyki, wyzwiska i prymitywne komentarze budzą tylko niesmak i obrzydzenie, dlatego mojego głosu na pewno nie dostaniesz.
kris96 / 89.151.14.* / 2008-08-10 23:16
popieram
popieram
Elendir / 2007-10-13 12:13 / Łowca czarownic

dlatego mojego głosu na pewno nie dostaniesz.

Co do tego w żadnym momencie nie było wątpliwości.

raczej remis ze wskazaniem na Tuska

Ale cieszy choć drobny krok w stronę obiektywności.
basia42 / 83.24.7.* / 2007-10-13 10:09
Popieram!
~Kris / 195.242.255.* / 2007-10-13 09:45
1. Sprowadził dyskusję do krytyki ostatnich dwóch lat.
2. Jego wypowiedzi mieściły się w czasie - Kaczyńskiemu nie udało się dokończyć wielu zdań.
3. Nie odpowiadał na niektóre pytania tylko atakował, a Kaczyński mu na to pozwalał - szkolny błąd. Tymczasem kiedy Kaczyński raz nie odpowiedział na zadane pytanie Tusk z miejsca to pokazał (technika z 'Erystyki' )
4. Grał liczbami, które sam wybrał, a Kaczyński dał się wkręcić w tą dyskusję.
5. Wciągał Kaczyńskiego w żartobliwą wymianę zdań - ale zawsze w czasie, który należał do Kaczyńskiego - nie pozwalając w ten sposób na zadanie pytania.
6. Widownia PO 'pracowała' razem z Tuskiem - widownia PIS była zupełnie pasywna.

Czapki z głów przed liderem PO.
kristoph / 83.29.236.* / 2007-10-13 18:38
Wszystkie zarzuty Tuska były absurdalne i demagogiczne!


-kontakty z Rosją popsuły się po zaangażowaniu Kwaśniewskiego w pomarańczową rewolucje (później były Możejki itp)

-Ludzie emigrują za granicę, bo o to walczyliśmy: aby granice były otwarte i aby mieli takie prawo. Cieszyliśmy się że bedzie taka możliwość po wejściu do UE (poza tym pozytwyne to jest dla gospodarki - transfery pieniężne)

-ceny jabłek wzrosły po tegorocznych przymrozkach, a na świecie wzrosły ceny zboża dlatego chleb podrożał

-polityka Bartoszewskiego doprowadziła m.in. do tego, że Niemcy z Rosją za naszymi plecami budują rurę

jedno klamstwo Tuska:
obiecał, przed poprzednimi wyborami, żę POnie będzie brał subwencji dla partii politycznych.

Hipokryzja PO przekracza wszelkie granice!!!
jahr / 91.94.17.* / 2007-10-13 08:48
.podobała mi się debata Kaczyński-Tusk! obaj panowie mieli wypowiedzi lepsze i gorsze, ale generalnie była kompetentna. myślę, że Tusk wyszedł z cienia Kaczyńskiego, jest równie inteligentny jak on, potrafi celnie ripostować i co ciekawe siedzi w istotnych dla polityka szczegółach dotyczących nas, zwykłych ludzi.jego analiza zasad korupcji i sposobów rozwiązania tego problemu była celna, a to przecież sztandarowy projekt pis (CBA).generalnie i niespodziewanie Tusk zrobił dużo lepsze wrażenie, co mnie bardzo zdziwiło. pozdro
nie omamiony / 84.234.0.* / 2007-10-13 08:42
Tusk to chory psychicznie człowiek. Obwinił Kaczora o wysokie ceny jabłek a jednocześnie obwołał się códotwórcą i ten códotwórca nie potrafił sadów z jabłoniami uchronić od mrozów na początku tej wiosny. Ponadto koalicja PO i LiD to POlska LiDowa i należy się spodziewać rabowania Polaków na dużą skalę. Przejrzyjcie zwolennicy PO na oczy. To zgraja cwaniaków i złodziei. Ten ich gabninet cieni to wielki obciach. Ludzie nie dajcie się robić w konia jak dzieci, nie pozwólcie redaktorzynom z POLSAT,ów, TVN,ów, GWna robić się w konia. Przecież nie jesteście durniami z urodzenia?
jr / 212.76.37.* / 2007-10-14 07:18
ORTOGRAFIA!!!!
tacysą / 83.24.252.* / 2007-10-13 17:51
Dobra konstatacja. Pytanie należy do retorycznych..
com / 83.31.2.* / 2007-10-13 12:04
nie jestesmy durniami z urodzenia w przeciwienstwie do Ciebie "wernyzdrowa" O objawach swojej choroby dales nie raz znak wiec nie przypisuj normalnym zdrowym ludziom swoich urojen.
KoP / 2007-10-13 18:45 / Bywalec forum
za Ciebie też myśli GW i TVN?? Widzisz, czasami nie wystarczy nawet dobre wykształcenie jeśli do myślenia nie używa się własnej głowy.
obserwator / 2007-10-13 07:53 / Tysiącznik na forum
Debata była prowadzona źle, taka debata to wyrzucone pieniądze, dziennikarze pozwalali Donaldowi kończyc zdanie po gongu , natomiast Jarosławowi brutalnie urywano, nie mógl dokończyc zdania rozpoczetego przed gongiem. Młodzieżówka PO zachowywała się fatalnie, wykrzykiwała jakby rzucala jajkami w premiera rządu, czy to było zaplanowane, czy ten fortel był etyczny, czy dziennikarze sa samozadowoleni, czy swoja pracę wykoli po mistrzowsku. Udawanie ze nie było przegięcia, że sztaby ponosza odpowiedzialność, dla mnie to nie usprawiedliwienie. Jezeli dziennikarze biora dużą kase takich rzaczy nie powinno być, środowisko dziennikarskie winno sie wstydzić, to nie ta klasa.Podatnik placi podatki, płaci abonament i winien mieć pełen komfort psychiczny ze wszystko bedzie wzorowo prowadzone a nie było, wstydź się telewizjo. Zadowolony TUSK odpowiadał dziennikarzom że to on lepiej wypadł w debacie, za nim jego pretorianioe, jeden krzykliwy w zmietej koszuli bez krawata , drugi siwy ale oczy falszywe i szkliste a sylwetka nie budząca zaufania, czy teatr polityczny jaki wyborcom zaprezentowano byl wart czasu antenowego czy tez wspomnienia po tej debacie będa czkawka się odbijać mediom po wsze czasy. Publikatory które od wielu miesięcy pokazuja że zawsze gorą jest PO, terza dolują potwornie Pana Jaroslawa, ale czy uczciwie. Mam żal do dziennikarzy, ze dali sie wpuścić w maliny , że niedostrzegli ze wysoce niestosowne jest usadzić mlodzieżówke partyja PO za plecammi Pana Jarosława, to świadczy że dziennikarze sa stronniczy, udaja cnotę a jej juz nie mam od dawna, To brzydka strona zycia. Nikt nie zajaknał sie że Premier zadaje pytanie w sprawie Pana Dzikowskiego, Przywódca partyjny nie odpowiada na pytanie, Pan Dzikowski jest na liście wyborczej jako kandydat do sejmu.
Sejm go wybronił, śleedztwo umorzono , ale dlatego że chroni posła imunitet. Czy to jest sprawiedliwość. W programie Pani Jaworowicz, mam duże uznanie dla jej wysiłków,ludzie tam występujący że w Polsce sa wyroki wydawane w sądach ale nie ma sprawiedliwości. W krotkiej debacie mozna tylko pokazać maleńka cząstke swej osobowości, lider PO pokazal że jest arogancki, jest zlym czlowiekiem, bezczelnością nie pokryje sie komedianctwa politycznego, jak długo polacy bedą dawać się manipulowac. Kiedy Prawo i Spawiedliwość będzie świecic jak słońce a Temida zdejmie z oczu zasłone i pokaże swoje oczy, bo oczy są wyznacznikiem człowieczeństwa. Prosze sie przypatrzeć jakie sa oczy lidera PO, az strach w nie spojrzec, ja widze totalna pogarde dla wszystkich którzy sa przeszkoda na drodze kariery.
tompot / 2007-10-13 07:53 / portfel / Bywalec forum
Ta debata nie mogła się skończyć inaczej. Po Tusku widać było że jest spięty, ale prawie w każdej kwestii Kaczyńskiemu brakowało argumentów i to Tusk kolejno go punktował. Kaczyński wielokrotnie został przyłapany na braku jakiejkolwiek wiedzy o gospodarce czy polityce społecznej co wg mnie dyskwalifikuje go jako premiera.
obserwator / 2007-10-13 08:15 / Tysiącznik na forum
tompot nie zgadzam sie, było inaczej, wstydzić sie winien lider PO, teatr polityczny to nie rzeczywista odpowiedzialność za państwo. Dekowanie sie na ławie poselskiej, branie kasy za mizerie pracy sejmowej, to typowe dla ludzi udających że sa OK, ale kto inny pracuje rzetelnie i buduje findamenty. Zauważ że nasi rybacy jako pracownicy na kutrach zagranicznych zarabiaja pieniądze, łowią dorsze, natomiast polscy rybacy siedza w domach a ich rodziny będą cierpialy biede bezrobocia. PO ma w UNII wielu posłow, co oni robia w tej sprawie, nic nie robia, nie szanuja polskich rybaków, nie pilnuja interesow polskich. Tak samo sie dzieje jak zaby kumkaja sobie radośnie a rodzice dzieci zabitychch przez tiry placą i placza, ale w UNII nikt placzem sie nie przejmuje. Czy istnieje sprawiedliwość w UNII, mam watpliwości które narastaja, coś z tym trzeba zrobić,zeby nie było powtorki z historii. Lider PO jako przywódca sie nie sprawdza, nie łaczy gra na emocjach, dziennikarze go wspomagaja, dziennikarze sa zatrudnieni przez wlaścicieli zagranicznych, jak chca dostawać kase za artykuły to musza pisac jak nakazuje się. Zatem czy to słuszna droga, czy to nie jest ślepa droga demokracji. Ja uwazam że dziennikarze sie pogubili, nie daja gwarancji bezstronności.
dhaetr_tech / 2007-10-15 09:13
Obserwator! Przestań bredzić! Jak "karlito" kaczyński razem z naczelną kukłą pisu - Kurskim obrzucają błotem wszystko i wszystkich, bezczelnie łżą w żywe oczy to jest OK! PISdzielce sie cieszą! Jak zagarnęli TVPis? TVP info? Śmiech na sali! Tuba rządowa . I to w najgorszym, stalinowskim wykonaniu! Takiej bezczelności i obłudy nawet za komuny nie było. Szydzisz z komuny a dzięki wyrafinowanym technikom kaczoludków sam to popierasz. A jak ktoś mocniej krzyknie to od razu wielce pokrzywdzeni. Co? Gnoju tylko premier z bandą posłusznych małp może piskliwie sie wydzierać? Nie! Ahahaha. Spójrz na swój elektorat. To nie jest elektorat. To są wyznawcy.
dhaetr_tech1 / 81.15.170.* / 2007-10-15 09:13
Obserwator! Przestań bredzić! Jak "karlito" kaczyński razem z naczelną kukłą pisu - Kurskim obrzucają błotem wszystko i wszystkich, bezczelnie łżą w żywe oczy to jest OK! PISdzielce sie cieszą! Jak zagarnęli TVPis? TVP info? Śmiech na sali! Tuba rządowa . I to w najgorszym, stalinowskim wykonaniu! Takiej bezczelności i obłudy nawet za komuny nie było. Szydzisz z komuny a dzięki wyrafinowanym technikom kaczoludków sam to popierasz. A jak ktoś mocniej krzyknie to od razu wielce pokrzywdzeni. Co? Gnoju tylko premier z bandą posłusznych małp może piskliwie sie wydzierać? Nie! Ahahaha. Spójrz na swój elektorat. To nie jest elektorat. To są wyznawcy.
Elendir / 2007-10-13 12:25 / Łowca czarownic

Ja uwazam że dziennikarze sie pogubili, nie daja gwarancji bezstronności.

Ależ oczywiście. A jak byś skomentował sondaż GW dotyczący związku między tym skąd ludzie czerpią informacje a tym na kogo głosują?

W niektórych firmach jest zasada, że pracownik, który nawet miałby zajść bardzo wysoko, musi choć trochę zapoznać się z pracą na niższych szczeblach. Twierdzę że osoba nie mająca pojęcia o tym czym zarządza, nie ma kompetencji do zarządzania. Nawet jeżeli nie podejmuje bezpośrednio decyzji niższego szczebla.

A taki właśnie jest Kaczyński. Nie ma pojęcia o tym, co boli przysłowiowego Kowalskiego. Jedynie na czym się skupia, to jak stworzyć układ, który pozwoli mu utrzymać/zdobyć przywileje, władzę, bogactwo.
obserwator / 2007-10-14 13:50 / Tysiącznik na forum
przebieranie marchwi , jabłek i cebuli, kupowanie i sprzedawanie na targu to nie zajecie dla wldzy w skali makro, rozpraszanie się na drobiazgi nic nie daje. Donald jest jaki jest, bezczelnością mozna duzo zwojować, tak sobie myśle że jezeli przegra trzeci raz to odejdzie w niebyt. Prosze popatrzeć ilu pod jego skrzydłami znalazło sie rozbitków wyplutych przez słowo czwarta rzeczypospolita. Jak byłi w trzeciej to byli marni, wierni, jakoś sobie dawali radę, jak przyszło pokazać co sie umie to uwidocznil sie uwiąd psychiczny i fizyczny. To podobnie jak ze kaperowaniem do policji, nalezalo znacznie obnizyc parametry przyjmowania do policji bo inaczej nie byłoby dopływu nowych kandydatow, bo sa jacyś felerni, słabi fizycznie, nie potrafiący rozwiazywać testow. Nawet PO w tej sprawie nie pomoze, jak sobie Poacy sami nie pomoga. Wydawanie pieniedzy nie swoich, zadłużanie sie wszem i wobec, to krotka kołdra, to się zemści, złotoustni pretorianie naznaczeni przez lidera PO, nie pomoga bo nie lubieją pracować , aby fundamenty były mocne. Z wielkopolski kandyduje namaszczony przez lidera PO, bo on jest wladny na liste zaprowadzić każdego, to taki udzielny władca, a ludziom sie wydaje ze wybieraja najlepszych, to zła droga demokracji, ludzie jak owce wybieraja naznaczonych przez liderów partii bo tak nakazuje konstytucja. Ten szary eminecja od lat, specjalista od samorzadu, prokuratura umorzyla postepowanie, bo sam posel nie zrezygnowal z imunitetu a wybronil go sejm glosujac przeciwko wezwaniu posła na przesłuchanie w sprawie korupcji. Czy to jest etyczne , czy to jest sprawiedliwośc. Odpowiedzcie sobie sami internauci jak bedziecie głosować. Bichtr , bezczelność, stare znuzone twarze, odmłodzone komputerowo, wiszace na przystankach to za mało zeby mieć legitymacje do rzadzenia. Ale prawda też jest że w tym kraju wszystko sie może zdazyć.
Elendir / 2007-10-14 14:21 / Łowca czarownic
A do mojej wypowiedzi to zamierzasz się odnieść, czy też niekoniecznie?
doncorleonte / 2007-10-13 07:11 / Puppet Master
Dorze że w forum Money niema segregacji wypowiedzi tutaj jak widać ,nikt nie blokuje głosów zwolenników Pisu.Ps Kaczyński przegrał debatę ale może to i dobrze została pokazana obłuda Tuska oraz jego tendencja do życia w od realnionym świecie.
.
~Kris / 195.242.255.* / 2007-10-13 07:47
Przepraszam, ale powtarzasz tylko opinię premiera.
Tusk w debacie koncentrował się na krytyce ostatnich dwóch lat rządów PIS.
Dwie kolejne koalicje z Samoobroną - to rzeczywiście wygląda nierealnie, ale ten odrealniony świat to dzieło pana premiera - a nie Tuska.
jakss / 89.78.228.* / 2007-10-13 17:50
Czy ta krytyka to było zaprzeczanie swoim poglądom? Bo jak można nazwać pytanie zadane przez Tuska o ile wzrosły ceny 6 artykułów? rynek Panie Tusk i tyle!!
następne pytanie Dlaczego tyle ludzi wyjechało za granicę? rynek Panie Tusk!!
Dlaczego mieszkania są takie drogie? rynek Panie Tusk!!
W co ten facet gra? Udaje obrońcę a sam będzie głosi takie zasady gospodarki!!
Nie dajmy sie po raz drugi oszukać!! w latach 90 także powrtarzano że czeka nas cud gospodarczy ale ludzie muszą zacisnąć pasa ! A jak się stało to każdy widzi!!
Zbigi / 81.219.46.* / 2007-10-13 03:38
Co by nie pisać to i tak PIS wygra te wybory, pytanie tylko z jaką przewagą. Kilka czy kilkanaście tysięcy użytkowników portali internetowych nie wystarczy aby pokonać miliony obywateli w kraju. Ci zwykli obywatele być może nie mają nawet internetu lecz to oni zadecydują o wynikach wyborów. Im większa będzie nagonka i ataki na Kaczyńskich tym paradoksalnie więcej będzie ich zwolenników, dlatego że miliony zwykłych ludzi utożsamiają się z nimi i z tezami które oni głoszą. Nawet jeśli wszystkie gazety i media w kraju będą przeciwko nim, to wzbudzi to właśnie jeszcze większe dla nich poparcie, dlatego że Polacy przez 40 lat komunizmu nauczyli sie nie ufać mediom i konspirować. Sam się zastanawiam czemu Donald Tusk nie potrafi do siebie przekonać większości Polaków? Uważam że Rokita byłby dużo lepszym i bardziej przekonującym liderem PO, no ale popierał Kaczyńskich więc musial odejść. Moim zdaniem Tusk dzisiaj ponownie popełnił kardynalne błędy, między innymi atakując Kaczyńskiego za rzeczy które kazdy rozsądny człowiek widzi że nie są jego winą a wyłącznie spadkiem po poprzednikach. To był błąd który niestety zabierze Tuskowi kolejnych wyborców. Obawiam się ze jeszcze kilka osób musi odejść z PO zanim stanie się ona partią godną zaufania większości wyborców w kraju.
raqq / 2007-10-13 07:52 / Bywalec forum
Przypomnę że te miliony to różnica ok 200000 obywateli w poprzednich wyborach między PiSa a PO.Także miliony są po obu stronach
regg / 83.5.107.* / 2007-10-13 03:03
www.extrafotka.pl/zdjecia,121094,12761
Neutralny / 88.199.180.* / 2007-10-13 00:37
Może kilka faktów....
Wyniki sondaży :

1.www.onet.pl 81 % Donald Tusk, 15% Kaczyński

2.www.tvn24.pl 87% Donald Tusk, 6% Kaczyński

3.www.wp.pl 77% Donald Tusk, 17% Kaczyński

4.www.interia.pl 77% Donald Tusk, 23% Kaczyński

5.www.dziennik.pl 62% Donald Tusk, 33% Kaczyński

6.Radio Zet sonda smsowa 81% Donald Tusk, 19% Kaczyński

7.www.pb.pl (Portal Biznesowy) 79% Donald Tusk, 19 % Kaczyński

8.www.wiadomości24.pl (portal informacyjny) 71% Donald Tusk, 17 Kaczyński

9.www.gazeta.pl 89% Donald Tusk, 8% Kaczyński (głosowało aż 45 tys ludzi w około 3 godziny!!!)

A Kaczyński po debacie na własnej konferencji prasowej: "czuje się całkowicie jednoznacznym zwycięzcą". Myśle, że nie wymaga to żadnego komentarza a ludzie ktorzy mówia i pisza "Kaczyński mężem stanu" odsyłam do definicji...(osoba uzależniająca każde swoje działanie polityczne od racji stanu. Związek frazeologiczny nazywający wybitnego polityka, dyplomatę, człowieka uważanego za autorytet dzięki temu, jak sprawuje powierzoną mu władzę.) lub do psychiatry jeśli definicja nie pomogła.


p.s. Myśle, że to najlepszy moment na zebranie wyników ponieważ do rana PiSowcy beda działac i wyjdzie 70 % do 30% dla Kaczyńskiego .... Ja osobiście uważam debate za całkowite zmiażdżenie Kaczyńskiego i mam nadzieje przebudzenie Tuska.
dhaetr_tech / 2007-10-15 09:16
To był przełom. Obnażyła się prawdziwa obłudA "karlito" kaczyńskiego. Nie wie nawet po ile jest chleb! I wrzeszczy jak to będzie pomagał ludziom!
blach / 217.153.99.* / 2007-10-13 02:51
Te wyniki raczej obrazują przekrój poglądów osób korzystających z poszczególnych portali...
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy