Forum Polityka, aktualnościPolityka

Debata Tusk-Kaczyński. Jutro odpowiedź premiera

Debata Tusk-Kaczyński. Jutro odpowiedź premiera

Wyświetlaj:
.obiektywny. / 81.190.62.* / 2014-02-17 23:05
Zanim odpowie ,przedtem odbędzie szybki kurs szkoleniowy.
Sdziadek 666 / 81.190.245.* / 2014-02-17 20:18
LUDZIE!!!TAK UCZCIWIE I SZCZERZE!! Czym premier i PO moze sie pochwalic rzadzac juz przeszlo 6 lat..Przeciez nikt nie dostal tyle kasy jak oniz UE..Zapasc we wszystkich dziedzinach zycia spolecznego,po kolei okradli wszystkich z trupami wlacznie [2,300zl] I do tego zadluzyli nas dodatkowo na 0,5 biln W 6 lat wiecej ludzi i to nie zwyklych zgnelo niz w ciagu 10 ostatnich lat PRL ze stanem wojennym wlacznie.Kiedy tak bylo???? Czy to wszystko do was wciaz nie dociera..
Kazik896 / 83.238.117.* / 2014-02-17 19:40
Panie premierze Jarosławie Kaczyński,niech pan nie wchodzi w debatę z Tuskiem.Przegra pan bo tu wchodzi siła wymowy i przekonanie,a pan tego w ogóle nie posiada.Gdzie on góruje nad panem,pan jest bardzo delikatny,on twardy i brutalny.Przegrał pan z kretesem poprzednią debatę i przegra pan tą debatę,bardzo często się pan myli w wypowiedziach i zapomina pan danych,a słuchacze tego nie lubią.Da pan mu program który będzie wdraźyć,ma jeszcze prawie dwa lata,które wykorzysta.Jeśli się robi debatę to tylko przed samymi wyborami do parlamentu.Ja uważam tylko przez prasę i radio i telewizje.Pan jest za słaby zmierzyć z tuskiem,on za głośno mówi szyby drżą a pana ni słychać,zrezygnuj pan z debaty,proszę
.obiektywny. / 81.190.62.* / 2014-02-17 23:02

.Przegrał pan z kretesem poprzednią debatę

Tak twierdzą wyłącznie zwolennicy PO.
Prawda jest taka ,że zdecydowanie wygrał poprzednią debatę J.Kaczyński !
debos / 95.49.249.* / 2014-02-17 20:12

Panie premierze Jarosławie Kaczyński

Premierem jest pan Donald Tusk. Czas się dla Ciebie zatrzymał, że nie wiesz, że Kaczyński jest prezesem PISu? Nie piszę tylko prezesem, bo jeśli człowiek o tym stanie emocjonalnym jest prezesem dużej parti w dużym kraju w Europie to trzeba powiedzieć, że jest aż prezesem.
niech pan nie wchodzi w debatę z Tuskiem.

Chyba rzeczywiście żyjesz w jakiejś innej rzeczywistości jeśli błagasz Kaczora aby zrejterował kiedy już wiadomo, że czmychnął w panice.
Sdziadek666 / 81.190.245.* / 2014-02-17 19:37
Ahaaaaaa!! to oni startuja na fotel prezydenta..TOtylko jeden na jeden.. Agdzie jest stary--waktyczne nie widzialem Go juz z miesiac-czyz by ,gdzies polecial!! Ale sie wysilila!!!
lolek958 / 83.30.87.* / 2014-02-17 19:28
Mam prośbę.Ci co mają problem dostać się do specjalisty niech zostawią jakiś namiar.Do mnie codziennie nieraz nawet 2 razy i więcej dzwonią z zaproszeniem na bezpłatne badania.Mówią że to jest finansowane przez NFOZ.Dzisiaj z nimi nie rozmawiałem tylko informowałem że od jutra wszystkie rozmowy będę nagrywał a na badanie wyślę kogoś kto potrzebuje tych badań i odłóżyłem bezszczelnie słuchawkę.Podobno dają skierowania do specjalistów i nie ma żadnych kolejek.Ostatnio dzwonili z Bielska Białej(w piątek) bo mieli przyjechać do Zagłębia.Podobno robią badania kompleksowe i w razie potrzeby konsultacje specjalisty są na miejscu i skierowanie na rechabilitację bez kolejki.Wszystko w ramach NFOZ.Nie zgodziłem się bo niedawno byłem na badaniach i u specjalisty a teraz chodzę na rechabilitację.Nie mogę zrozumieć o co tym ludziom chodzi że tak narzekają.Jestem osobą całkowicie prywatną a od dawna mam po kilka telefonów w tygodniu z propozycją bezpłatnych badań(NFOZ).Powiem więcej.W tamtym roku miałem tak dosyć tych telefonów że brutalnie i bezszczelnie ich zbywałem.Ja naprawdę piszę poważnie.Niech ktoś sobie wyobrazi jak jest człowiek wkurzony gdy przychodzi z pracy po nocy kładzie się spać a gdy smacznie śpi dzwonią co chwilę z zaproszeniem na różne badania.Kompleksowe,układu kostnego,nowotworowe,po 45-tce itd,itd.Wszystko bezpłatnie.Kiedyś zapytałem dlaczego nie dzwonią do tych co nie mogą się doprosić o takie badania.Pani która do mnie dzwoniła zapytała-jak do nich dotrzeć???.Odpowiedziałem że nie wiem.
debos / 95.49.249.* / 2014-02-17 19:10
Kaczor jak zwykle uciekl w panice.
taki cwaniak z niego był / 46.205.132.* / 2014-02-17 19:38
a tym czasem okazuje się FBI próbowało skaptować sowieckiego oficera w polskim mundurze, ale im uciekł na szkolenie GRU w Moskwie.
tratatta / 83.4.75.* / 2014-02-17 18:43
I co Tusk może powiedzieć ? skoro przez 6 lat w ciągu 2 kadencji nic nie zrobił.
Uważa widocznie że z NFZ jest wszystko w porządku i bardzo dobrze prosperuje ( u mnie w mieście 15tyś na dolnymśląsku nie ma ani jednej karetki pomimo że jest szpital, karetka musi jeździć z Wrocławia (40km)).
W ogóle uważa że państwo nie potrzebuje reform bo jest dobrze tak jak jest. Robi wszystko aby nie przeprowadzać reform które są niezbędne
346788 / 83.5.99.* / 2014-02-17 18:55
Dlaczego Kaczyński chce debatować tyllo na jeden temat.Czy by sie obawiał że nie odpowie na wszystkie postulaty.Warunki to może dyktować swomim ludziom.Kim on jest.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy