Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Debata w Radio Maryja - PO też chodzi do ojca Rydzyka

Debata w Radio Maryja - PO też chodzi do ojca Rydzyka

Wyświetlaj:
socjalista / 213.134.160.* / 2006-04-08 23:13
żałosne !!! żałosne !!! obrzydliwe płaszczą sie przed rydzykiem kapitalistyczno materialistycznym guru moherów ktorym namącił w glowach swoją chorą ideologie ! Ale cuż wybraliscie takich polityków to ich macie pytanie jak dułgo bo kres na kretynów przyjdzie prędko!
George / 83.25.220.* / 2006-04-08 08:59
I t jest takie straszne, że PO dyskutowało w TV Trwam?
odchudzony / 87.207.182.* / 2006-04-05 23:12
Niesiołowski to przecież zakutany katolik walczacy o życie nienarodzonych wie gzdzie jest ineres żeby wygrało PO to małby fotel......, a też wie do jakigo radia opłaca sie chodzić, teraz to wybitny działacz liberalny, jest naprawdę niesamowicie wiarygodny i jaką ma etyczną postawe
Obserwator / 84.10.24.* / 2006-04-05 23:25
"skomentuj" - zachęca redakcja. Ale jak skomentować taki bełkot, który wyszedł prawdopodobnie spod pióra mocno pijanego człowieka albo półanalfabety? No więc nie komentuje!
Andre / 212.244.100.* / 2006-04-04 18:33
polityk może głosić swoje poglądy w każdych mediach i to jest ok,
honor polega na tym by ich nie zmieniać jak wiatr zawieja,
słuchacze radia maryja to też Polacy
anty-moher / 83.23.248.* / 2006-04-04 18:24
może to nawet dobrze, że PO pojawiło się u naszego "duchowego wodza", który steruje obecnym rządem przez radio... W końcu wszyscy fanatycy o. Rydzyka i inni normalni słuchacze tego radia wysłuchali kogoś z opozycji i znają ich poglądy... Na pewno wcześniej owych poglądów, programu i założeń PO nie znali (mowa o "fanatykach")... no może w 5% ktoś tam się orientował...

Polecam
http://youtube.com/watch?v=KHoe8S_HF7s
po krótkim filmiku zachęcam do odpowiedzi na pytanie: czy tak zachowują się katolicy? (nie mówiąc już o prawdziaych katolikach, za których podają się wspomniani "fanatycy")
George / 83.25.220.* / 2006-04-08 09:02
A skąd Pan wiesz, co znali lub czego nie znali "fanatycy" z RM? Interesuje się Pan tym służbowo czy co?
anty-moher / 83.23.239.* / 2006-04-05 22:37
SPROSTOWANIE !!!

Droga Regino...

1. Przyznaje szczerze, że nie mam pojęcia ile filmów przedstawiajacych fałszywie rzeczywistość nagrali redaktorzy TVN przeciwko RM i TV TRWAM. Nawet nie miałem zamiaru poruszać tego tematu podając link na "Youtube".
Chodzi mi głównie o zachowanie niektórych ludzi z tego filmu. Może nie zauważyłaś tych reakcji albo nie dosłyszałaś tych tekstów padających z ust "katolika" (sprawdź czy masz głośniki podłączone)...
Pojawił się zwykły dziennikarz z kamerą - taka praca, a tu nagle "a skąd jesteście?", "po co przyjechaliście?", "Żydzii!!!!", "Złodzieje Kwasa i Millera!!!", "raus!!!" (czy jak to tam się pisze po niemiecku), pełna agresja.
Jeszcze troche i by się na nich rzucili... Sorry. Właściwie, to zrobili to.
Czy tak powinni się zachować??? Wątpie...
Czy to był perfekcyjny, fałszujący rzeczywistość montarz??? Wątpie...
Osobiście nie rozumiem jak można się tak zachować? Czy Ci dziennikarze osobiście zrobili coś tym ludziom albo o. Rydzykowi. Dlaczego starszy facet, który powinien mieć poukładane pod czaszką, nie znający owej ekipy telewizyjnej (w sensie "tych ludzi") rzuca do nich tekstami "Żydzi", "złodzieje" itd... podnosi rękę, odmachując się... Tego nawet nie można nazwać AGRESJA - to zbyt delikatne słowo.

2. Dlaczego nazywasz TVN PO-wską telewizją??? Cały czas o PO tam nie nadją. Są też informacje o PiS'ie. Podczas kampani wyborczej pokazali nawet Kaczyńskiego w kościele podczas mszy św., klęczącego przed ołtarzem...

3. O RM nie można było tego powiedzieć podczas kampani wyborczej. Skąd wiem? Ponieważ miałem babcie non stop słuchającego tego radia, którą opiekowałem się za jej życia. Niech spoczywa w spokoju kobiecina...
Podczas kampani PiS wychwalany był pod niebiosa a PO... nawet nie skomentuje...

4. Osobiście nic nie mam do RM i TV TRWAM. Denerwuje mnie tylko mieszanie się rozgłośni katolickiej w politykę i zachowanie niektórych ludzi, których nazwałem "fanatykami".

5. I tutaj kolejne sprostowanie... Czytając poprzedni post doczytasz /"fanatycy i normalni słuchacze"/... Zdaje sobie sprawe, że dużo osób słucha tego radia... od sprzątacza(ki) do profesora(ki)... Nie miałem zamiaru obrażać tych osób... Właściwie to nikogo nie chciałem tu obrażać...
Zadaje tylko pytanie... Również Tobie, Regino. Proszę o szczerą odpowiedź. Czy tak ponwinny zachowac się osoby z tego filmu??? Nie rozważaj tego pod kątem "słuchacze wygonili ekipe TVN'u" tylko "człowiek, człowiekowi chciał za nic do d*** nakopać".

6. Nie mam zamiaru też sugerować (chyba nie) że poprzez swoje zachowanie ktoś nie jest godny miana katolika... Ja nie uważam siebie za osobę wierzącą, nie pamiętam kiedy ostatnio byłem w kościele ale nie zachowałbym się tak. Za to staram się godnie żyć i postępować moralnie.... być człowiekiem.

7. Nie uważam słuchających RM za... (jak to określiłaś Regino???)... nieświadomy motłoch.

8. Niczego nie wmawiam czytającym te teksty!!! Czy Tobie drogi czytelniku coś wmówiłem? W końcu myślisz i masz swoje zdanie!!!

9. Nieuważam sięza nieomylnego, najmądrzejszego i zarozumiałego...

Tak na koniec...
Poprzeni tekst nie miał nikogo urazić... Ten też nie, ale pewnie jeszcze więcej "emocji" wzbudzi...

Pozdrawiam
Regina Pisarek / 83.23.244.* / 2006-04-04 22:52
anty-moherku!
Chyba zapomniałeś ile filmów przedstawiajacych fałszywie rzeczywistość nagrali redaktorzy TVN przeciwko RM i TV TRWAM.
Dlatego taka reakcja sympatyków tego radia.
Wyjaśniam, ze redaktorzy tej PO - wskiej telewizji przeskakiwali nawet przez płot prywatnej własnosci aby cokolwiek spreparować przeciwko o.Rydzykowi.
Zostali na tym "włamaniu" na teren cudzej posesji złapani i sfilmowani-sa dowody do wgladu jakimi metodamio ONI się posługują.
Wierni wiedzą, że to tylko TV nadajaca w j. polskim
ale nie służąca sprawom NARODU POLSKIEGO.
Spełnia ona wymagania pracodawców, ktorych interesy są
sprzeczne z interesami POLAKÓW.
Sugerowanie poprzez ten film, ze ktoś kto wygania ekipę TVN, często preparujacą kłamliwe programy o RM i TV TRWAM nie jest godny miana katolika, jest dużym uproszczeniem.
Wierni nie życzą sobie ekip, które to co nakreca pokażą przemontowane na wzór "DZIENNIKA TELEWIZYJNEGO" z czasów PRL-u.
Jak sie chce iść nieproszonym do czyjegoś domu z zamiarem rozpowiadania, ze gospodarz to drań i kłamca choc tak nie jest,
to takie są efekty.
I proszę nie wprowadzać tu czytających w błąd, że RM słucha i popiera jedynie nieświadomy motłoch.
Przekrój społeczny słuchaczy tego medium jest od rolnika i robotnika do profesorów.A wmawianie czytajacym te teksty, że społeczenstwo powinno składać się jedynie z takich nieomylnych, zarozumiałych i najmadrzejszych obywateli jak anty-mocher to brednie.
I tak jak na giełdzie muszą być "płotki" i Spece od tych spraw i instytucje i banki a nie tylko dobrze zorientowani i wykształceni specjalisci, tak i wśród słuchaczy RM nie ma jedynie ośmiewanych (niesłusznie) pań w beretach.
bods / 213.134.160.* / 2006-04-05 02:21
reginko zastanow sie za kim ty obstajesz . kobieto czy ty uwazasz ze ta ekipa zapewni ci normalna przyszlosc. zyjemy w XXI wieku, kosciol nie moze sie pchac do polityki,nie taka jego rola. jasne ze powinni czuwac nad moralami obywateli ale to nie jest to. jak mozna promowac takie media jak tv trwam i radio marry. nie wiem czy widzialas w reportarzach ta nie nienawisc ktora emanuja sluchacze radia.to radio niby niesie milosc. a ci ludzie sa jak sfazowani. ja jestem za istnieniem iwszelkich mediow ale trzeba jasno i konkretnie komentowac ich dzialania. niestety musimy poczekac jeszcze 20 lat az wymra te moherki i dopiero wtedy POLSKA bedzie miala szanse na normalny rozwoj w europie. ale szkoda tych 20 lat . wplacajcie dalej kase dla szanownego ojca R. zycze powodzenia ale czynicie szkode calemu narodowi. skonczmy z ta sekta . pozdro dla normalnych
RychoKaziu / 62.111.139.* / 2006-04-05 19:25
Chyba raczej należy poczekać aż wymrze w Narodzie homosovieticus, który szczególnie udziela się na różnych czatach. Biedne człowieczki które dają się omotać wszelkim mediom sterowanym przez beneficjentów czasów PRLu. Pozdro.
anty-moher / 83.23.248.* / 2006-04-04 18:27
w adres wkradła mi się spacja... między "yo" i "utube" nie powinno jej być... :)
wyborca / 83.27.164.* / 2006-04-04 17:59
Czy tym z PO zanikł instynkt pollityczno- zachowawczy. Napewno teraz na nich nie zagłosuję. Myślałem że ta partia jest światopoglądowo niazależna. Zawiodłem się.
wyborca 2 / 80.54.43.* / 2006-04-04 18:06
Co dzieje się z politykami? Większość Polaków chce koalicji Po-PIS, a Kaczyńscy i PO-wcy głusi na te żądania!
Jeszcze raz potwierdza się teza, że ci którzy nie dają sobie rady w życiu i nic mądrego nie mają do powiedzenia -zajmują się polityką! Tylko dlaczego działają wbrew swoim wyborcom! To niewybaczalne.
MarekP / 85.219.252.* / 2006-04-06 15:16
Skad ta teza ze wiekszosc chce koalicji PiS-PO?

Najnowsze wpisy