Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

debiut (np. JSW) - jakie zlecenie?

debiut (np. JSW) - jakie zlecenie?

begM / 85.128.71.* / 2011-07-04 11:02
witam, w związku z tym, że podczas debiutu na otwarcie nie można składać innego zlecenia niż z limitem, chciałbym się zapytać, co jeżeli limit przeze mnie ustawiony będzie niższy niż cena na otwarciu? czy zlecenie będzie realizowane po cenie na otwarciu? z tego co się orientuję to tak, rozumiem więc że obojętnie jakie zlecenie złożę, moje akcje nie zostaną sprzedane taniej niż po cenie na otwarciu, mogą poprostu nie zostać sprzedane gdy limit jest za wysoki, prawda?

drugie pytanie mam odnośnie tego kiedy można składać zlecenie? czy jeśli JSW debiutuje w środę mogę już dzisiaj składać zlecenie sprzedaży i wtedy dzięki wczesnej dacie złożenia zlecenia będę miał pierwszeństwo w stosunku do tych którzy to zrobią np. w środę przed 9:00?

będę wdzięczny za info.
ad... / 62.21.32.* / 2011-07-04 16:56
Jaką cene niższą niż cena otwarcia nie wpiszesz to i tak akcje zostaną sprzedane po cenie otwarcia.
Co do pytania drugiego to wszystko jest uzaleznione od tego kiedy GPW wprowadzi walor do arkusza zlecen. Zwykle jest to dzien przed debiutem. Musisz to sobie sprawdzic.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy