Forum Polityka, aktualnościKraj

Decyzja sędziów w sprawie Komisji Majątkowej

Decyzja sędziów w sprawie Komisji Majątkowej

Money.pl / 2013-01-09 18:13
Wyświetlaj:
pola989930 / 178.183.227.* / 2013-01-23 05:12
Czy jesteśmy państwem prawa i czy to państwo ma jakieś instytucje działające zgodnie z konstytucją RP?
pola989930 / 178.183.227.* / 2013-01-23 05:05
Proszę o powołanie Komisji Zadośćuczynienia za krzywdy fizyczne i psychiczne,ktorych doznałam w wyniku działania państwa komunistycznego oraz ukarania osób,które wypełniając swoje obowiązki realizowały program państwa komunistycznego.Po pierwsze;pozbawiona byłam opieki ojca,który został osadzony w więzieniu za wrogą działalność wobec władz PRL.Po drugie:proszę o ukaranie nauczycieli za wbijanie mi do głowy zafałszowanej historii Polski,po trzecie;zabrano mi możliwość swobodnego poruszania się po świecie,co jak wiadomo zubożyło moje możliwości poznawcze,po czwarte;z powodu,że w szkole podstawowej uczono mnie tylko języka rosyjskiego,musiałam uczęszczać na prywatne lekcje języka angielskiego,co zaniżyło status materialny mojej rodziny,po piąte;zabrano rodzicom za bezcen grunty pod zabudowę miejską z odszkodowaniem nieadekwatnym do ich wartości,po szóste;nie dostałam się za pierwszym podejściem na studia,ponieważ nie dostałam punktów za pochodzenie robotniczo-chłopskie,co nie było moją winą,lecz dziadków i rodziców,po siódme;po zaznajomieniu się z programem i jakością nauczania moich dzieci,już w wolnej,ale niewolnej od komunistycznych naleciałości szkole,musiałam kształcić dzieci za granicą,co zdecydowanie obniżyło mój status materialny i społeczny,a teraz zarzut koronny;musiałam stać się członkiem PZPR,by móc awansować w pracy i móc się w niej realizować,ponieważ mój przełożony od takiej przynależności uzależniał również premie i dodatkowe szkolenia pozwalające na rozwijanie się w pracy.Wielce skruszona tą przynależnością,rozprowadzałam książki o Katyniu oraz ulotki Solidarności.Aby bardziej jeszcze wykazać własną skruchę, dzieciom pozwoliłam na wybranie własnego światopoglądu i nie ingerowałam w te wybory.
Pyclik / 2013-01-11 02:53 / Tysiącznik na forum
Cytat.... prezes TK Andrzej Rzepliński ogłosił bezterminowe odroczenie rozprawy.....
Jak w kilku co najmniej ostatnich sprawach można zadać pytanie :
- czy to Trybunał Konstytucyjny?
- czy to Trybunał Ciężko Wystraszonych?
- czy to Trybunał typu: a co sobie Pan życzy Panie Premierze?
Najbardziej prawdopodobny jest chyba wariant ostatni !
k547 / 141.134.43.* / 2013-01-09 18:13
Po co ten cyrk przecież wiadomo że.." wszyscy Polacy na jednej leżą tacy.."
uklad logiczny elektroniczny / 83.24.251.* / 2013-01-09 21:40
O co tu chodzi w tym calym bagnie prawniczym ? / chyba ustanowionym jeszcze w Magdalence/ ??? czy chodzi tu o pieniazki lewe ? to normalnosc!

Najnowsze wpisy