Forum Polityka, aktualnościKraj

Deklaracja wiary lekarzy katolickich dzieli polityków

Deklaracja wiary lekarzy katolickich dzieli polityków

Wyświetlaj:
dr Ryszard W / 83.10.124.* / 2014-05-31 23:13
"Henryk Wujec z Kancelarii Prezydenta. Polityk uważa, że ich (lekarzy) postanowienie może stanowić zagrożenie dla pacjentów.
Panie Wujec czy oznacza to ze"racjonalne" poglądy dr Mengele były własciwe.- W działalności lekarza =często tylko sumienie bywa bariera przed dranstwem moralnym. Prawo wielu panstw zaoferowało w okresie międzywojennym "naukowo uzasadnioną" EUGENIKE. Ostateczna weryfikacje dokonali socjalisci w obozie Auschwitz, Sobibór i wielu innych.( nie tylko oni)_.
dr eko2 / 95.51.105.* / 2014-05-31 19:05
jeśli ciało jest nietykalne to chyba nie wolno robić żadnych operacji i przeszczepów ; poseł pis Piecha ginekolog zrobił za złych czasów kilkaset aborcji a potem się nawrócił ; pytanie do tych lekarzy co podpisali czy tak samo będą uważać gdy problem będzie dotyczył ich najbliższych czy jak zawsze podwójna moralność ?
yhy / 79.186.171.* / 2014-05-31 18:07
Wolność sumienia to podstawowa sprawa. Bez tego trudno znaleźć uzasadnienie dla odejścia komuny. Bo jeśli Środa, Chart-man itp. mają nakazywać lekarzom co robić, to cofamy się do towarzysza Bieruta.
103545 / 46.204.86.* / 2014-05-31 17:46
Nawet Wielki JPII zamiast się modlić wolał się leczyć w najlepszych klinikach. Ale ciemna masa niech żyje wiarą i płaci za msze dziękczynne. A kler zbija kasę. Wiara w cuda na pewno nie wyleczy. A może katolicy niech nie płacą na służbę zdrowia i niech się modlą. Jednak jest mi wstyd za granicą że jestem Polakiem. Dawniej byłem z tego naprawdę dumny. Ale to za tzw. komuny. Alle jaja.
yhy / 79.186.171.* / 2014-05-31 18:08
Mi wstyd za tych którym jest wstyd tam, gdzie powinni być dumni!

Najnowsze wpisy