Forum Polityka, aktualnościKraj

Deregulacja zawodów. Finansiści protestują

Deregulacja zawodów. Finansiści protestują

Money.pl / 2012-11-09 08:39
Komentarze do wiadomości: Deregulacja zawodów. Finansiści protestują.
Wyświetlaj:
kolon / 213.238.69.* / 2012-11-12 15:33
Jaka jest podstawa konstytucyjna regulacji (ograniczeń wolności) w zakresie większości z 380 zawodów.
Art. 31 ust. 3 Konstytucji wymienia zaledwie 5 przesłanek możliwych ograniczeń wolności.
Jaka jest podstawa konstytucyjna tego, że ja (wolny i dorosły obywatel) nie mogę sobie ustanowić dowolnego pełnomocnika w sądzie, a muszę korzystać z usług korporacji Adwokackiej ? Może "ochrona środowiska" ?
Jaka jest podstawa konstytucyjna tego, że ja (wolny i dorosły obywatel) nie mogę sobie wynająć dowolnego pośrednika w nieruchomościach, tylko może korzystać z korporacji Pośredników ? Może "ochrona zdrowa" ?
Ama249 / 83.145.191.* / 2012-11-09 18:52
WRESZCIE! OBECNIE KANCIARZY I OSZUSTÓW PEŁNO.
zjank / 83.7.18.* / 2012-11-09 09:19
A obecnie to nie ma oszustw? To Państwo wtłacza nas w łapy korporacyjnych hien, które poprzez swoje wewnętrzne porozumienia każą sobie płacić niebotyczne wynagrodzenia, a jak przychodzi co do czego to stratę i tak ponosi klient. Np. prawo cywilne wtłoczyło Obywatela w łapy notariuszy – przewłaszczenie nieruchomości może nastąpić tylko w drodze aktu notarialnego, bo to podobno gwarantuje stronom bezpieczeństwo transakcji. To ja pytam – jakim cudem poprzez podejrzane umowy o pożyczki starsi ludzie tracą mieszkania (ostatnio głośna sprawa), przecież odpowiednie umowy sporządzał notariusz.
:7) / 148.122.185.* / 2012-11-09 08:39
Finansiści byli do tej pory edukowani tak??? ...hmmmm i jak im poszło, nijak, wiec co za różnica, niech wolny rynek reguluje.

Najnowsze wpisy