Forum Polityka, aktualnościKraj

Deregulacja zawodów. Jest najnowsza wersja projektu ustawy

Deregulacja zawodów. Jest najnowsza wersja projektu ustawy

Wyświetlaj:
Barb / 87.204.172.* / 2012-09-13 19:41
Zawód zarządcy "wolny" już był. Do dzisiaj trwają sprawy karne tych "zarządców". Każdemu burakowi wydaje się, że umie "zarządzać nieruchomością", bo większości w tym p.Gowinowi wydaje się, że zarządca to taki Anioł z filmu Alternatywy 4. Tyle, że to był dozorca, a nie zarządca, drobna różnica. Natomiast tym co pieją te peany na cześć deregulacji podam pod rozwagę przykład: Dyrektorem cmentarza będzie osoba po podstawówce, budynkiem szpitala będzie zarządzać osoba, która nie skończyła gimnazjum, a apartamentowcem o pow. 100.000 mkw analfabeta. Wszystko zgodnie z przepisami.
Andrzej_S / 79.188.185.* / 2012-07-06 10:27
Popieram deregulację zwłaszcza w zakresie nieruchomości. To jak na polskie warunki naprawdę zaskakujący krok. Nie tylko otworzy drogę do uczciwej i dochodowej pracy dla Polaka - to naprawdę coś (!!), ale również osoby które dotychczas tym się zajmowały będą miałby motywację do rzeczywistego dbania o poziom i standard swojej pracy. Jeszcze trochę i chyba na wybory pójdę. Panowie z PO, chyba każdy uczciwy i świadomy polskiej rzeczywistości Polak ma takie zdanie. Pozdrawiam !
asafvd432 / 83.3.10.* / 2012-07-06 08:17
Ciekaw jestem na czym ma polegać rozwiąznia zadań prawniczych. Mam nadzieję, że będąjakieśpomoce bo przecieżżąden profesjonalny prawnik nie robi niczego z głowy.
Lekkiiii / 143.161.248.* / 2012-07-06 07:34
Co do posrednika i zarzadcy, to jestem w 100% za. Jako wlasciciel agencji widze "jakosc" licencjonowanych biur ... (oczywiscie sam tez musialem ubiegac sie o licencje). Moja jedyna nadzieje to fakt iz rynek jest przesycony agencjami i powoli ludzie szukaja sobie innych zajec. Mam nadzieje ze za nastepne 5 lat sytuacja sie unormuje i bedzie mozna z tego normalnie zyc.
true_ekonomist / 213.76.179.* / 2012-07-06 07:19
Panie Gowin. To maleńki krok, ale w dobrym kierunku! Trzymam kciuki!

Najnowsze wpisy