Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Detektywi u Benedykta XVI. Co wykryli w Watykanie?

Detektywi u Benedykta XVI. Co wykryli w Watykanie?

Wyświetlaj:
regency12345 / 213.233.149.* / 2013-06-15 19:36
To pewnie dziwne ,ale do jakiego stopnia wierzyć ze to mozliwe?Czy Bóg ma taką siłe i moc na ziemi że potrafi sprawić cud ?Czy wiara w to ze to mozliwe sprawi ze ,bedzie dom auto lepsze życie zdrowie itd.Czy tylko to co mówią w kościele to reklama?kościoła Boga? .Chciałbym wierzyć ze milion euro jest mozliwe,bo inaczej co to za Bóg czy wiara jeśli to nie działa?Bóg to nie kościół nie ksieża nie Watykan czy papież,Bóg to wg mnie duch który jest ponad tym wszystkim co przyziemne i nieosiagalne.Bóg pan stworzenia i życia ,czy posiada moc .Czy bóg i modlitwa ma sprawiać tylko!ze sie lepiej poczuje lub dowartościuje lub jeśli chodzi o kler,bede miał czasami władze.Ludzie jezdzą w miejsca pielgrzymkowe,odprawia sie msza ,pełno sklepików z pamiatkami,na ołtarzu ląduje mnóstwo próśb do Boga i????wszyszczy wracaja do domu z niczym.Czyli jak to działa?jaka jest moc i siła boga na ziemi.W pogoni za materializmem ,wpadamy czasem do kościoła modlimy sie i dalej robimy wszystko by mieć wiecej od sąsiada.W watykanie jest wiecej kasy niz potrzeba dla głodujacych w Afryce,jedna msza kosztuje miliony euro ,a jesli ja mówie o pieniądzach na dom!to katolicy mi mówią ze to nie działa,ze Bóg nie ma kasy.Ale Watykan ma wiec niech sie dzieli.Czy Watykan wspiera biednych i potrzebujących czy tylko zarabia na transmisjach tv?Cud?miliona euro.Po co mi tyle?a po co Watykanowi i biskupom takie pałace lub po co taka światynia w Licheniu,przepych i bogactwo.Czy to ma skusić wiernych do chodzenia do kościoła?a gdyby prawdą było ze bóg jest w parku na ławce to nikt by tam nie poszedł?bo komfort nie taki?Milion euro dla boga to jak 1 cent dla mnie.Wierzysz w cud?
1999 / 109.129.218.* / 2013-02-25 13:57
Ten tajny raport powinien zostac opublikowany, aby wierni mogli sie z nim zapoznac.
---
Kosciol Katolicki wymaga reform i to na roznych plaszczyznach m. in. Kosciol powinien byc finansowany tylko z datkow wiernych,
spowiedz szeptana na ucho ksiedzu powinna byc zamieniona na bezposrednia do Boga w czasie mszy.
Edward Mocarny / 2013-02-25 15:02 / Bywalec forum
Rzecz jasna już teraz wielcy ateiści, wrogowie kościoła, zaczą wynajdywać w tym wielki spisek... zresztą śmieszą mnie ataki na kościół katolicki... szkoda że tak samo nei krytykuje się muzułmanów...ale jak dla mnei sprawa jest zrozumiała... strach jest silniejszy.
konserwa / 2013-02-25 13:53 / Tysiącznik na forum
A może Opus Dei namieszali, albo Ruch Palikota wysłał swojego szpiona do Watykanu. Ciekawe co jeszcze wymyślą pismaki, a ludzie to beznamiętnie chwycą jak gęsi pokrzywę. (O pardon obrażam gęsi)
fred / 2013-02-25 13:47 / Bywalec forum
Intrygują, bawią się w bogów cudzym kosztem, zdrowiem , życiem !

Najnowsze wpisy