Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Deweloperzy nie mają za co budować

Deweloperzy nie mają za co budować

Money.pl / 2008-02-04 23:56
Komentarze do wiadomości: Deweloperzy nie mają za co budować.
Wyświetlaj:
asdfsdfdsfr / 89.76.208.* / 2008-06-30 21:42
niedojsc ze ludzie daj sobie wcisnac mieszkanie na zadupiu bez komunikacji to tego kupuja dziury w ziemi czy to normalne????? tylko frajer moze kupic dziure w ziemi!!!! czlwoieku na co ci to nowe mieskzanie jesli niebedziesz mial czym dojezdzac do pracy!!!! prosze barrdzo kupuj mieskznaie na zielone bialolece cisz spokoj smietniki za ogrodzeniaiem a z drugiej strony ląki z bagnami tak mieszka moj kolega na starbka z gor!!!! ma jedne autobod do centrum ale jedzie ponad godzine w rannych godzinach szczutu... ALE CHLOPAK SIE NIEPRZEJMOUJE NIEDLUGO BEDZIE POPRAWA KOMUNIKACJI metro juz po 2020 jesli dobrze pojdzie a wiec uleprsza mu komunikachie jak bedzie na emeryturze!!! :)
iocaste / 2008-02-11 09:13 / portfel
Szukanie odpowiedniego kredytu hipotecznego może być zmorą.

Na szczęście można inaczej;
- w domu z filizanka aromatycznej kawy
- przed wlasnym komputerem...

I co wazniejsze moze to byc i prostsze i tansze.

Na Aukcji Kredytu LatarniaFinansowapl to banki skladaja Tobie oferte, a ty czekasz na najlepsza dla siebie.

A co najwazniejsze to nic ie kosztuje i dziecinnie proste :)
budowlaniec / 83.9.98.* / 2008-02-05 20:29
wiec pytam gdzie ulokowali kase ? w jakim banku na zachdzie? Maja potezny zysk a nie maja kasy na zaczecie nastepnej budowy?
W USA to inaczej działa najpierw deweloper kupuje grunty zbroi stawia budynki a potem sprzedaje i klijen płaci a nie najpierw kasa a potem mieszkanie.
Tak jak nasi deweloperzy byduja to i idiota potrafi .
łódzkie / 87.205.173.* / 2008-02-05 09:06
na giełdę weszli co by kasę na słynne łódzkie lofty znaleść.... wzięli kasę od spekulantów i nic................
marek19.53 / 83.24.81.* / 2008-02-04 23:56
Ich zmartwienie
Krzysztofo / 79.188.235.* / 2011-04-29 12:27
Chyba jestem tu jedyną osoba mającą pozytywne doświadczenia we współpracy z deweloperem. Po pierwsze- nikt mi nie wcisnął domu za miastem- sama go znalazłam. Wielu ludzi ucieka teraz na przedmieścia, więc nie ma się co dziwić, że deweloperzy tam właśnie budują.
Po drugie- a propos dojazdów- trzeba na to zwrócić uwagę przed kupnem. Ja np. dom kupuję w Dąbrowie, a pracuję w Poznaniu. Popytałam więc mieszkańców Dąbrowy jak wygląda sprawa komunikacji i wszystko mi powiedzieli, łącznie z tym, że z osiedla, na którym będę mieszkać, prowadzi droga bezpośrednio do centrum.
Ja rozumiem, że, jak w każdym zawodzie, wśród deweloperów są zarówno ci uczciwi jak i nieuczciwi, ale uważam, że nie powinno się tak uogólniać.
Pozdrawiam
Krzysztofa / 79.188.235.* / 2011-04-29 12:30
Aha- zapomniałam dopisać, że "mój" deweloper najpierw wybudował, a dopiero teraz sprzedaje. :)

Najnowsze wpisy