Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Diamenty tracą swój blask. Wszystko przez "chiński dołek"

Diamenty tracą swój blask. Wszystko przez "chiński dołek"

Wyświetlaj:
de la Fuentes / 78.159.92.* / 2016-03-29 14:39
Bardzo dobrze polaczki. Im was bedzie mniej w tym interesie tym lepiej dla prawdziwych rekinow diamentowego biznesu. Zreszta polska biedote bursztynowa w zyciu nie byloby stac na inwestycje w diamenty z prawdziwego zdarzenia. Co najwyzej tandetne syntetyki, ktore nie sa nic warte i to one co najwyzej moga byc oddawane za darmo. Diament to nie szkielko. Szkielko to cyrkonia czy inny badziew stworzony przez brudne, ludzkie lapy. To dlatego wiadomo juz dlaczego Polska jest tak biednym, niedoinformowanym krajem. A sluchajcie sobie nadal tych biadolen na money. Prawdziwi inwestorzy diamentow maja z tego niezla polewe, bo nawet w czasie kryzysu, mozna niezle zarobic na diamentow w odroznieniu do innych kamieni czy kruszcow. Kto by sie przejmowal chinolami, ktorzy kochaja podrobki absolutnie wszystkiego, nie tylko diamentow, bo sa zbyt biednym krajem by bawic sie w diamentowa inwestycje. Zbyt duzo zoltkow zyje tam w slumsach, dlatego kupuja bizuterie z miedzi za niecale $3 bo uwazaja ze nie rozni sie niczym od oryginalu. Takie myslenie maja tez jak widac polacy. Ajj que lastima. Jaka jest mi was szkoda. Tylko sie cieszyc ze w tym kraju zyje tylu naiwniakow dzieki ktorym mozna smialo kontrolowac to i owo wedle wlasnego uznania...
robert276 / 46.182.103.* / 2016-03-29 10:31
SZKIEŁKA KTÓRE NIE SĄ WARTE PODTARCIA TYŁKA
Miś704 / 84.38.87.* / 2016-03-28 19:01
Dla mnie, diamenty, tak jak i złoto mogą być za darmo, to tylko wartość umowna, nie miałem, nie mam i nie chcę mieć tego typu precjozów, więc kombinacje i spekulacje światowych hochsztaplerów mnie nie dotyczą, a to że ludzie dają się nabierać na świecidełka, to ich problem, myślę że informacja, pożywienie i więzy rodzinne, są dużo więcej warte od zimnych minerałów...
Gregorio4556 / 78.159.92.* / 2016-03-29 14:31
Jak chcesz sie karmic niewiedza na temat diamentow to twoj problem. Co innego jakis tam kartel, ktory predzej czy pozniej straci kontrole nad tym rynkiem a co innego liczby ktore nie klamia i mowia wprost ze warto inwestowac w diamenty (nie bizuterie z diamentami). Wiezy rodzinne. Co to za g***wno? Tylko Meksykanie moga o takich wiezach mowic a nie jakis polaczek.

Najnowsze wpisy