Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Dlaczego pracodawcy nie płacą pensji swoim ludziom?

Dlaczego pracodawcy nie płacą pensji swoim ludziom?

Wyświetlaj:
FSDAF / 188.33.51.* / 2013-05-25 13:09
PROSTY PRZYKAŁAD - DOSTAŁEM OFERTĘ STAŻU Z URZĘDU PRACY - WIEM ŻE JAK NIE PRZYJMĘ TO MNIE WYKREŚLĄ I BĘDĘ BEZ UBEZPIECZENIA - W SUMIE TYLKO O NIE TOCZY SIĘ GRA. STAZ JAK BADAM PODCZAS ROZMOWY MA SŁUŻYĆ WYŁUDZENIU PIENIĘDZY OD PAŃSTWA POD PŁASZCZYKIEM STAŻU - DARMOWEJ SIŁY ROBOCZEJ- PRACODAWCA SZUKA NA STAŻ OSOBĘ Z DOŚWIADCZENIEM WIEDZĄ I KONKRETNYMI UMIEJĘTNOŚCIAMI - JAK STWIERDZA" BO JEST DARMOWY WIĘC CZEMU NIE" (NIE TYLKO ON JEDEN BO BYWAM NA WIELU SPOTKANIACH STAZOWYCH I WIĘKSZOŚĆ ZDECYDOWANA DEKLARUJE TO W 4 OCZY).
DARMOWA SIŁA ROBOCZA JEST - TO KORZYSTAMY .

ALE CO ZROBIĘ? POWIEM ŻE NIE BO TO NIE STAZ TYLKO PRACA POD PRZYKRYWKĄ ? OBOWIĄZKI JAK DLA PRACOWNIKA? TO MNIE WYKREŚLĄ.. WIĘC NIC NIE MÓWIĘ
FSDA / 188.33.51.* / 2013-05-25 13:06
Dlaczego pracodawcy nie płacą pensji swoim ludziom?

ROZWIĄZANIE JEST PROSTE JAK DRUT - BO NIE MAJĄ INNEJ PRACY WIĘC NIE MAJĄ ALTERNATYWY NA WYPADEK ZAMKNIĘCIA FIRMY CZY WYRZUCENIA - CO W WYPADKU DOMAGANIA SIĘ SWOJEGO NA PEWNO BY MIAŁO MIEJSCE.

POWÓD 2: NIE MAJĄ PIENIĘDZY - WSZYSTKO KOSZTUJE A PRACODAWCY TO WIEDZĄ I TĘ BEZRADNOŚĆ WYKORZYSTUJĄ.

PAŃSTWO POWINNO ZAGWARANTOWAĆ OBYWATELOWI BEZPŁATNY SZYBKI DOSTĘP DLA KAŻDEGO DO DARMOWEJ OCHRONY PRAWNEJ W TAKICH PRZYPADKACH Z URZĘDU POWINNO SIĘ CWANIAKA ZAMYKAĆ W CIĄGU KILKU DNI.

ALE NIKT NIC NIE ROBI, KAŻDY SIĘ BOI, I TYLE W TEMACIE.
byly prywaciarz / 79.185.52.* / 2013-05-25 12:50
Nie takiego kapitalizmu pragnol czlowiek pracy najemnej miel to byc kapitalizm z ludzka twarza jak pieprzyla wolna europa i co z tego OSZUKANSTWA wyszlo???
spqr / 178.36.181.* / 2013-05-25 12:15
Bo mogą,robić to bezkarnie.Niestety...
taki tam / 213.227.93.* / 2013-05-25 10:07
Państwowa Inspekcja Pracy i setki podobnych im instytucji to plaga, która niszczy polską gospodarkę i przeżera i marnotrawi bogactwo wytwarzane przez tych co pracują a nie urzędują.
ert / 89.76.196.* / 2013-05-25 10:04
bo w polsce nie ma ludzi ktorzy za niewielka oplata rozbijaja ludziom cegla glowe .A na Ukrainie jest - cena 100 $ i na ogol wszyscy placa pensje.

Najnowsze wpisy