Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Dlaczego Rostowski nie pobudza gospodarki? Pomysły są

Dlaczego Rostowski nie pobudza gospodarki? Pomysły są

Wyświetlaj:
Arlena / 83.8.199.* / 2012-11-28 00:58
Cóż przeczytałem kilka komentarzy i mysle że problem zatacza różne kregi. Głownie chodzi oto, że jesteśmy stale oszukiwani przez media władze urzędy prawo. Wszyscy kłamia oszukuja i kręca pod siebie aby osiągnać własne cele nie patrząc na te prawidłowe dla życia człowieka obywatela gospodarki i kraju w którym obce są uczciwosci odpowiedzialności prawożądność.
Czy łgarstwem oszustwem naginanym złym prawem kolacym w karzda sfere życia obywatela można zbudować coś naprawde sensownego.NIe ma żadnych prawidłowych warunków do rozwoju i naturalnie nie będzie bo nie może być w takiej rzeczywistości.
Arlena / 83.8.199.* / 2012-11-28 00:53
Cóż przeczytałem kilka komentarzy i mysle że problem zatacza różne kregi. Głownie chodzi oto, że jesteśmy stale oszukiwani przez media władze urzędy prawo. Wszyscy kłamia oszukuja i kręca pod siebie aby osiągnać własne cele nie patrząc na te prawidłowe dla życia człowieka obywatela gospodarki i kraju w którym obce są uczciwosci odpowiedzialności praworządność.
Czy łgarstwem oszustwem naginanym złym prawem kolacym w karzda sfere życia obywatela można zbudować coś naprawde sensownego.NIe ma żadnych prawidłowych warunków do rozwoju i naturalnie nie będzie bo nie może być w takiej rzeczywistości.
jakub2 / 37.47.131.* / 2012-09-27 22:30
Jak mogą coś pobudzić ci ludzie , którzy do tego doprowadzili ? a po za tym to celowo to robią żeby to wszystko przejeli obcy.
Remboś / 109.110.199.* / 2012-09-27 20:51
Rostowski stoi już na grobem, jest starym dziadem i zarabia taka kasę, ze ma w dupie, to co dzieje sie z szarym Kowalskim. W tym kraju nigdy nie było nie jest i nigdy nie będzie dobrze. Moja propozycja to sprzedać ten kraj. Pzdr. Remboś
hanibal / 83.28.22.* / 2012-09-26 23:06
pobudzą tak samo jak w Hiszpani. portugali, grecji, włoszech, poprostu taka liberalna demokracja nie sprawdziła się.
i co dalej ???
jjjjjjjjjj / 178.36.31.* / 2012-09-26 19:18
Jego pomysłem na rozwój jest cięcie wydatków, podwyższenie wieku em. i wzrost bezrobocia. A zwykli ludzie jak utrzymają rodziny, dzieci piachem nakarmią? Minęło 4 lata niz nierobili, następna kadencja znowu mielenie jęzorami i ... nic. Jak długo naród to wytrzyma popatrzcie na Hiszpanię co nas może czekać przez bierność POpaprańców.
WOT / 37.30.28.* / 2012-09-26 08:44
POPROSTU NIE UMIE TEGO ZROBIĆ
yyxx / 80.150.85.* / 2012-09-25 14:38
a kiedy pan Rostowski ja pobudzal??
zarobia swoje, Polska sie cofnie o 10lat jak nie wiecej, a to wszystko przez demokratyczny wybor tego rzadu. Ciekawe kto ich rozliczy z ich obiecanek, na ktore sie porwal inteligentny narod polski(ca.48%). Lektorat PO to cos gorszego jak ciemniactwo... teraz tylko mozna bedzie zaobserwowac jak wszyscy na ostatnia chwile rzuca sie na kase bez pardonu amber gold to poczatek...
Baryłka12 / 2012-09-25 14:40 / Bywalec forum
Rostowski nie ma pomysłu na pobudzenie gospodarki, jedynym jego pomysłami są podwyższenie wieku emertyalnego , oraz podnisienie podatku!! Ot całe lekarstow proponowane przez PO!!
Pressiton Analytics / 2012-09-25 12:45
Szanowni Państwo! Kluczem do zapewnienia zdrowej sytuacji gospodarczej w kraju jest pamiętanie o dwóch ważnych regułach.
Po pierwsze należy wspierać nasze strategiczne z państwowego punktu widzenia firmy, które mają już silną markę i radzą sobie na rynku, po drugie należy prywatyzować firmy, dla których ta operacja jest niezbędna w celu zapewnienia im prawidłowych mechanizmów. Prywatyzacja musi być przeprowadzona profesjonalnie. Przede wszystkim wartość firmy musi być wyceniona prawidłowo, co zapewniają analitycy z firmy Pressiton Cloud.
http://www.pressitoncloud.com/
Zapraszamy na Live Chat, gdzie wytłumaczymy wszystkim chętnym metodologię.
patryjota / 213.238.110.* / 2012-09-26 14:30
Bla,bla,bla.Tani i dostępny pieniądz dla małych firm
,cło na towary importowane,niższy VAT max 18,mniej urzędników państwowych np.posłów,radnych itd.Walka z korupcją,lepsza ściągalność podatków,dostępność do mieszkania dla młodych małżeństw,duże środki na innowacyjność.
xxyy / 80.150.85.* / 2012-09-25 14:44
jak w chorym panstwie z chorym rzadem ma miec miejsce zdrowa sytuacja gospodarcza????
spoleczenstwo nie zna zdrowego stanu, wedlug nich to co jest chore jest normalne i media im w tym dopomoga a takze ci wszyscy zaklamani i kupieni przez rzad profesorowie ekonomii...
z Rosatim na czele...
Jachcik / 83.5.183.* / 2012-09-25 11:43
Jaki kryzys, koło mnie nie widac żadnego kryzysu, powstaje nowa piękna galeria, piękny wiadukt, pod nia autostrada pełna ślicznych aut, inwestorzy się bija żeby w centrum kupić zabytkowy dworzec PKP, a brzydka kolej wkopana w głąb ziemi, parobków chętnych do roboty co niemiara, ŻYĆ nie UMIERAĆ
JanuszPOlikot / 2012-09-25 11:58 / Tysiącznik na forum
U mnie też POwstała kolejna ścieżka rowerowa.....Czekam na kolejną fontannę:):):)....W końcu ktoś musi POważnie zarobić . A my będziemy to spłacać z POdatków...

Aby wszystkim żyło się lepiej:)....Uważam że dobrym POmysłem jest POstawienie Kaczynskiego i Ziobrę przed Trybunałem....Bo w końcu POlacy zaczynają myśleć i trzeba ich czymś PObawić...

Takie to mamy POmysły w tym Amber-rządzie.....POgratulować...!!!!
JarosławPiSdzielec / 77.65.19.* / 2012-09-25 13:11
zawsze się znajdzie jakiś fanatyk, co mu się trasy rowerowe nie podobają, najlepiej na każdym skrzyżowaniu postawić kapliczkę...
NIEPOprawny / 79.140.202.* / 2012-09-26 04:20
Rowerzysci = terrorysci. Koniec i kropka.
yyxx / 80.150.85.* / 2012-09-25 14:49
fanatykiem jes ten co dalej trzyma z PO i topi Polske jak i zarowno siebie w tym go....nie oddechu nie moze zlapac a krzyczy dalej niech zyje Donald..... szkoda mi tych ludzi zyja niesamowita iluzja raz leming zawsze leming...
tomekkkkkk / 62.150.30.* / 2012-09-25 11:31
LUDZIE rzad dusi gospodarke. Zazyna ja podatkami. Obecny rzad chce stlamsic Polakow-prostych obywateli. Obecni rzadzacy nie maja zadnego rozwiazania wiec opluwaja wszystkich do okola. LUDZIE OBUDZCIE SIE!!!!! NIE ZYJE WAM SIE LEPIEJ!!!! NIE GLOSUJCIE NA PO!!!
libertarian / 62.111.149.* / 2012-09-25 11:48
uprzejmie zauważam;) że nie tylko obecny rząd "dusi gospodarkę" podatkami. A co proponuje PIS czy SLD? TO SAMO! pomysł PIS żeby połączyć 2 ustawy podatkowe w jedną niczego KONKRETNEGO nie wprowadza - podatki wysokie i tak będą!
Jedyne konkrety ma jak zwykle Nowa Prawica. Ich program pokazuje skąd na to pieniądze wziąć...ale co ja tu gadam i tak ludzie zagłosują za tym kto więcej obieca, a po wyborach będzie kolejne rozczarowanie, kolejnym rządem który miał coś zmienić.
PS: w kwestii niepełnosprawnych nie zgadzam się z JKM, ale co to ma do gospodarki? Nie widzicie jak wami manipulują mainstreamowcy z PO i populo-socjaliści z PiS i SLD??
debos / 95.49.248.* / 2012-09-25 14:31

PS: w kwestii niepełnosprawnych nie zgadzam się z JKM, ale co to ma do gospodarki?

Jednak ma. Bo gdyby on został premierem to zajmowałby się też gospodarką. To znaczyłoby, że gospodarką zajmuje się psychopata, prymitywny kibol
pomysł PIS żeby połączyć 2 ustawy podatkowe w jedną

To pomysł prof. Modzelewskiego a nie PISu.
podatki wysokie i tak będą!

A gdybys obniżył podatki to znalazłbyś środki na konieczne wydatki państwa a do tego jeszcze na dofinansowanie ZUS aby miał na wypłatę rent i emerytur oraz na dofinansowanie służby zdrowia?
heniek14 / 95.89.51.* / 2012-09-25 11:16
Żeby PObudzić gospodarkę najsamprzut trza PObudzić muzgownice.Oczywiście, jeżeli nie jest zlasowana.POdejrzewam,że jest jak całe PO i jej medialne zaplecze.
funny-money / 83.8.218.* / 2012-09-25 11:05
i więcej emerytom?
~crip / 83.20.92.* / 2012-09-25 10:51
a ja bym sugerował zainwestować w taką naukę co się zwie psychologia, żeby choć trochę, powoli zniwelować efekty burzliwej historii
debos / 95.49.248.* / 2012-09-25 11:16

a ja bym sugerował zainwestować w taką naukę co się zwie psychologia

Nie psychologia a psychiatria jest tutaj bardziej użyteczna. Dwadzieścia parę lat temu pewna bardzo znana p. prof. psychiatra powiedziała mi, że naród nasz plebejski powinno się na masową skalę leczyć psychiatrycznie. Niestety ponieważ lud nasz nie odczuwa takiej potrzeby to na pięciu nowych psychiatrów czterech wyjeżdza za granicę. Tam jest roboty po pachy chociaz u nas powinno być wiecej. Wtedy wydawało mi się, że przesadza. Dzisiaj wiem, że była to celna diagnoza.
JanuszPOlikot / 2012-09-25 11:40 / Tysiącznik na forum
Byle do 15.oo......POtem fajrant...?.....
Tak pracują POciotki....:):):)
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-09-25 11:23
Nie plec bzdur debos po raz kolejny - psychiatrów ci u nas jak psów - nawet wojskiem przez pewien czas zarzadzał psychiatra w tuskolandzie, (nie pamietasz tego)bo nie było innego "fachofca". A efekt jego rzadow to straty takie jakich Polska nie doznała w czasie dwóch ostatnich wojen. W gospodarce podobnie.

że była to celna diagnoza.

-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
bchbwjhb / 95.48.176.* / 2012-09-25 10:44
ogłoszenie płatne - poniewaz sąsiedzi maja już atomówkę będziemy zmuszeni się niedługo wynieść z piasków , szukamy do kupienia średniego kraju , Tanio!!!!!!!!!! Najchętniej z głupim narodem konsumentów dobrych do podcierania naszych tyłków i potulnych wobec strzyżenia i dojenia. Obiecujemy 10% zysku z prywatyzacji dla sprzedawcy.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy