Forum Forum prawneCywilne

dług w Orange

dług w Orange

zegda / 2016-02-21 14:33
Witam serdecznie,drodzy Państwo bardzo proszę o poradę ,otóż w ubiegłym roku przeniosłam nr telefonu z Orange do T-mobile .Wcześniej będąc w Orange miałam w jednym abonamencie opłatę za telefon i internet domowy (router).Gdy przeniosłam nr telefonu do T-mobile automatycznie przestał działać internet a rachunki przestały przechodzić,więc uznałam że została zerwana umowa również za internet.Tak trwało to siedem miesięcy ,a Orange w żaden sposób mnie nie poinformowało o zaległościach abonamentu ,dopiero teraz windykacja zadzwoniła że mam dług za nie opłacony abonament plus odsetki karne i karę umowną łącznie 800zł.W salonie gdy chciałam wyjaśnić sprawę całą winę zrzucili na mnie,twierdząc że to w moim interesie było dociekać braku internetu i braku rachunków, a oni nie mają obowiązku informować o zaległości i też że skoro przeniosłam nr telefonu do innej sieci oni nie mieli gdzie wysyłać wiadomości sms.Dyskusja z nimi nie przyniosła rezultatu ,proszę podpowiedzcie jak tą sytuację rozwiązać ?

Najnowsze wpisy