Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Długi Polaków rosną. Wynoszą już łącznie 37 miliardów

Długi Polaków rosną. Wynoszą już łącznie 37 miliardów

Wyświetlaj:
mundek33 / 185.128.23.* / 2017-09-06 14:01
Pożyczanie to nie wstyd, ale trzeba to robić z głową. Ostatnio miałem problem z autem i na już potrzebowałem 600zł. Złożyłem wniosek w wonga i dostałem pożyczkę. Do spłaty miałem tylko 10 zł kosztów. Oferta godna polecenia za pierwszym razem.
oewonga / 2017-09-21 19:45
Witam! Mundek33, dziękuję za skorzystanie z naszej oferty. Na polskim rynku wonga com udziela nowym Klientom pożyczek krótkoterminowych od 50 zł do 1500 zł oraz ratalnych do 10000 zł. Okres spłaty w przypadku pożyczki krótkoterminowej wynosi od 1 do 60 dni, natomiast w przypadku ratalnej do 24 miesięcy. Przykładowy koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga pl, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej wonga pl. Wysokość pożyczki, wysokość raty oraz liczba dostępnych rat są ustalane indywidualnie w oparciu o ocenę zdolności kredytowej Klienta ustalanej min. w oparciu o dane z BIK S.A. oraz biur informacji gospodarczej.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga pl/live_chat?utm_source=money.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
oewonga / 2017-09-21 19:44
Witam! Mundek33, dziękuję za skorzystanie z naszej oferty. Na polskim rynku wonga.com udziela nowym Klientom pożyczek krótkoterminowych od 50 zł do 1500 zł oraz ratalnych do 10000 zł. Okres spłaty w przypadku pożyczki krótkoterminowej wynosi od 1 do 60 dni, natomiast w przypadku ratalnej do 24 miesięcy. Przykładowy koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.pl, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej wonga.pl. Wysokość pożyczki, wysokość raty oraz liczba dostępnych rat są ustalane indywidualnie w oparciu o ocenę zdolności kredytowej Klienta ustalanej min. w oparciu o dane z BIK S.A. oraz biur informacji gospodarczej.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=money.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
Ja12 / 88.135.162.* / 2012-10-10 20:42
A mój dziadek ostrzegał: lepiej skromniej ale za swoje... Dobrze że posłuchałem:)
k aczordonald / 92.20.72.* / 2012-10-10 18:58
4 lata temu o tym pisalem.To samo nakrecajaca sie spirala.Za glodowe pensje nie mozna kupic nic,oprocz jedzenia,wiec z przeterminowanymi zadluzeniami bedzie coraz gorzej

Nie na darmo w Polsce co 2 lata zwiekszaja uprawnienia komornikom.
ananalityk / 77.254.89.* / 2012-10-10 19:29
oj będzie się działo !!!!Już pomału widać że ci co raty na hipoteki mają nie są w stanie sobie radzić -wiadoma najpierw rata bo chate zabiorą i strach -póżniej ogrzewanie następny prąd dojazd do pracy, żarcie najtańsze byle-jakie i koniec ubrania w lumpeksie jak trochę zostanie no bo się czymś kobitka musi od czasu do czasu pocieszyć i dzieci ubrać trzeba. KOSZTA UTRZYMANIA ROSNĄ A SIŁĘ NABYWCZĄ POŻARŁY BANKI I WSZELKIEJ MAŚCI PODATKI NA UTRZYMANIE BIUROKRACJI - ciekawe proszę państwa jak da się długo jechać na takiej polityce rządzących .Oby się nie skończyło tragiczną rewoltą !!!!1
k aczordonald / 92.20.28.* / 2012-10-10 19:54
hipoteki pod wzgledem zadluzenia nie wygladaja jeszcze tragicznie, ale sie pogarsza.
Bo jak nie zaplaci raty, bank szybko wyjasni delikwentowi,kto jest wlascicielem mieszkania i predzej nie zje, a rate zaplacic musi.

Idz na swoje mowili,kupuj bo zabraknie.

Ale zalegle platnosci w pozyczkach gotowkowych rosna lawinowo.
Idziemy droga zadluzonego zachodu, z tym ze tam przynajmniej nie pozyczano pieniedzy na pralki czy lodowki,albo glupi telewizor.
Bo na to wystarczalo z pensji.

A do tego oprocentowanie to czysta lichwa.
Wzrostu konsumpcji bez kredytu nie bedzie(nie jest juz mozliwy), a kredytowanie z kolei skonczy sie tragicznie.
ananalityk / 77.254.89.* / 2012-10-10 20:50
wiadomo rata na hipotekę najważniejsza -puki mama tata dziadek babcia pomagali szło teraz i dziatkom zaczyna brakować bo emerytura stoi a koszta życia rosną no to karty płatnicze -debetówki ale to też już się rypło bo raz z banku do banku i skonsolidowany kredyt został i dalej ciężko no to ostateczność parabanki bo koledzy i koleżanki z pracy się skończyli przez kasę .Nasze banki idąc tropem bankrutów wymusiły na KNF-ie wygarnięcie resztki pieniądza na chwilówkach - oczywiście i medialnie i polityczni wygląda ta polityka luzowania kredytów dobrze ale w rzeczywistości służy tylko bankom do wyparcia parabanków z rynku i temu żeby się pacjent nie wyłożył za nim nie spłaci części nieruchomości przez 8-12 lat bo to bankowe i oddać musi bezwglendnie a potem zysk z licytacji i bruk albo poprawa koniunktury na rynku i dalej będzie 10 -20lat spłacał płynnie do następnego kryzysu. widzę że rozumiesz na czym polega ta cała ekonomia
k aczordonald / 92.20.28.* / 2012-10-10 21:20
Z tego co widze w UK jest ze 100 tysiecy ludzi po 50-tce z kraju ktorzy dymaja tu tylko po to zeby dzieci w Polsce mialy na rate kredytu hipotecznego.

Tak w kraju wyglada blisko polowa hipotek ze rodzice i dziatkowie pomagaja zeby dzieci mogly splacic 2 pokoje w bloku i to dzieci pracujace.

Zycie zarowno dzieci jak i rodzicow jest podporzadkowane splacie celi w bloku.
Soboty i niedziele zamiast z rodzina spedzane sa na dorabianiu.

Jak widze wokol ludzi ktorzy martwia sie ze firma nie zapewni pracy na weekend to od razu wiem ze koles na hipotece.
Jak widac interes udal sie znakomicie.
Ale na rozum jest juz za pozno.
ananalityk / 77.254.89.* / 2012-10-10 21:19
następnym ruch banków jaki im został do wyciągnięcia resztek kasy będzie udzielanie kredytów na łepki tzw.żyrantów co jest bardzo modne w biedzie nie spłacisz ty to spłacą inni za ciebie -ten scenariusz przerabialiśmy na początku lat 90 i do niego wrócimy pewnie już za magiczne 2-3 lata
k aczordonald / 92.20.28.* / 2012-10-10 21:26
pamietam,pamietam bo sam udzielalem takich kredytow pracujac w banku w tym czasie i jaja byly niezle.

Ludzie krzyczeli w oddziale ze zabieraja im czesc pensji w zakladzie bo kolega przestal splaca.

To byly tzw.KREDYTY NA 3 LEPKOW.
pierwszy lepek splacal do kiedy mogl, a potem wchodzilismy na pensje 2 kolegom.Ale oni mieli juz taniej bo placili na pol ::))
ananalityk / 77.254.89.* / 2012-10-10 21:44
najbardziej wku.....a mnie to że prowadzenie firmy w Polsce to koszmar nie dość że starasz się utrzymać każdego pracownika co nie jest łatwe to cie jeszcze każdy urzędnik po D-e kopie pod przykrywką dobra państwa i obywateli .Czasem myślę zlikwidować interes kupić chatę we Francji czy Hiszpanii i iść na spokojną emeryturkę ale za stary jestem na taki drastyczne zmiany i pracowników żal też mają rodziny i strach o przeszłość ja z tym co posiadam rade se dam ale im ciężko byłoby BARDZO CHORY KRAJ i młodzi z niego uciekają
k aczordonald / 92.20.28.* / 2012-10-10 22:06
tego lata bylo widac wiecej mlodych przyjezdzajacych do UK niz przed rokiem.
Ludzie pomiedzy 20-25 lat i nie przyjechali sezonowo.Pytaja o robote na stale zeby potem sciagnac partnerke.

Mlodzi silni,zdrowi i wyksztalceni.
Rzeczywiscie Polska lat obecnych to chory kraj.
ananalityk / 77.254.89.* / 2012-10-10 22:10
miło się gawędziło kolego na dziś kończę myślę ze se jeszcze pogawędzimy powodzonka -do następnego razu
BOLE WALDI / 91.94.156.* / 2012-10-10 18:51
PIERW PODNIESLI SZTUCZNIE CENE GRUNTU DEWELPERKI A POTEM RODZINA NA SWOIM POZYZKI NAPEDZILY PACJENTOW CZYLI KOPUJACYCH
ananalityk / 77.254.89.* / 2012-10-10 19:10
A TERAZ ZOSTAŁY PARABANKI -NASTĘPNA "POCIECHA" DLA BIEDNYCH
BOLE BOLE W / 91.94.156.* / 2012-10-10 18:39
STADIONY TEZ DO SPLATY NA RATY AZ 110MLD SUKCES GAZEM LUPKOWYM SPPLACIMY ALBO AMBER GOLD
ananalityk / 77.254.89.* / 2012-10-10 17:50
to się e tam jakoś spłaci myślał se jak brał kredyt -a jak przechodzi do spłaty o k..u...wa nie ma z czego a komornik tuż tuż !!! Matmy uczyć fizyki i chemii a nie bzdur na uczelniach
josef zawila / 79.239.115.* / 2012-10-10 17:40
Kazdy Polak powinien szybko wziac jeszcze kredyt - aby nie bylo za pozno i potem bedzie Grecja...zgodnie z moim przewidywaniem.
Nie jest sztuka robic dziury za pieniadze unijne
i budowac byle co bez opamietania.
Mozna sie zachlysnac i skonac...
Kupujcie szybko drogie auta - najtansze za 100.000 euro - tak jak prezes Amber Gold - po co
pracowac. Jeden drugiego naciagac...Polak potrafi.
Josef Zawila
br555 / 92.40.136.* / 2012-10-10 16:55
a Kasia Tusk musi brać się ostro do roboty, może jej dzieci to spłacą.
lolek916 / 85.237.164.* / 2012-10-10 16:39
Głowa do góry , nie jest tak źle ważniejsze zdrowie jak pieniądze szczęścia nie dają .
Mamy stadiony , gaz lupkowy , jako jedyni ominelismy kryzys na plusie , inni powinni się od nas uczyc , też ile mieszkań nowych -rodzina na swoim panstwwo nas spomaga i wszyscy się cieszą . My jako jedyni w uni stoimy najlepiej mamy najtańsze paliwo itp grecja , hiszpania , francja maja burdel widac na ulicach ciągle demonstracje a unas spokkój niejest tak zle .
k aczordonald / 92.20.72.* / 2012-10-10 19:06
"My jako jedyni w uni stoimy najlepiej mamy najtańsze paliwo itp grecja , hiszpania , francja maja burdel widac na ulicach ciągle demonstracje a unas spokkój niejest tak zle ."


i to jest wlasnie nasz Polski FENOMEN.
Dwa razy nizszy poziom zycia niz w demonstrujacej dzis Grecji i Hiszpani, a wszyscy siedza cicho.
A POkolesie dalej przy korycie.

Zaciskajcie pasa dalej,jakos to bedzie.
Rzeczywiscie,przeciez w Niemczech maja drozsza benzyne.
i to by było na tyle / 83.29.115.* / 2012-10-10 16:21
Długi czy zaległe płatnosci ?
Gdyby długi Polaków wynosiły jedynie 37 miliardów to Polska byłaby krainą mlekiem i miodem płynacą.
Natter2 / 2012-10-10 16:05 / Tysiącznik na forum
nie wiem czy to dużo czy mało wychodzi ok 10 tyś na statystycznego łepka.
trupek / 83.12.64.* / 2012-10-10 17:00
Wychodzi tylko 1 tys. na statystycznego łepka.
To oczywiście nie są wszystkie długi, a jedynie przeterminowane. Nie wiem czy to dużo. Trochę jednak chyba jest, bo jakby tak przyszło każdemu wyciągnąć na poczekaniu tysiaka z portfela to niejeden miałby z tym problem
2345678 / 86.111.118.* / 2012-10-10 15:49
podnieść ceny wody, ścieków, gazu, prądu, czynszów, komunikacji...
Qwerty321 / 83.25.113.* / 2012-10-10 17:52
oraz powietrza i CO2! Dodatkowe 2mln nowych urzędników by wprowadzić opłaty za chodzenie po chodniku. Jak już rozwalać kraj to na całego.

Najnowsze wpisy