Forum Polityka, aktualnościKraj

Długi weekend tragiczny na drogach

Długi weekend tragiczny na drogach

Money.pl / 2013-06-03 09:13
Komentarze do wiadomości: Długi weekend tragiczny na drogach.
Wyświetlaj:
Pepsikol / 80.54.94.* / 2013-06-07 12:25
Bogactwo nowego systemu odpaliło Polakom po chleb 300 m jedzie hihi.Małolaci zero doświadczenia dziecinne kobiety.Kultura nasza wszędzie bez nie trzeba cytować.
lkjhgfdssdfghjkLKJHGHJKL / 212.14.47.* / 2013-06-03 09:35
To co się dziejej na polskich drogach można określić jednym slowem , bandytyzm.Większość z tych tzw. wypadkow drogowych to skutek bandyckich zachowań kierowców drogowych.Polska jako kraj jest bezsilna wobec tego bandytyzmu. Stosowne srodki, tzn. sankcje karne są w większości przypadków żałosne wobec powagi i tragicznych skutków tych tzw. wypadkow drogowych. Jest powszechner łamanie dozwolonej prędkości na terenie zabudowanym, powszechne wjeżdżanie na skrzyżowanie z brawurową prędkością, powszechne przeganianie pieszych przez pędzące auta z przejść dla pieszych, natomiast poza terenem zabudowanym trwa na drogach "wolna amerykanka". Ta bezsilność państwa to niezdolność do zapewnienia podstawowego prawa o bezpieczeństwie w miejscach publicznych. Wniosek : w Polsce nie można mówić o spełnienie prawa obywateli do wolności i swobód obywatelskich albowiem państwo umywa ręce od rego problemu i mówi że jest bezsilne.
ździcho kuźwiak / 212.106.31.* / 2013-06-03 10:22

bandytyzm


"wolna amerykanka"

Dodam jeszcze: terror i prawo silniejszego (tj. posiadającego pojazd o większej masie)
państwo umywa ręce od rego problemu i mówi że jest bezsilne.

Bo faktycznie jest bezsilne. Ten problem może rozwiązac jedynie ODSTRZAŁ (dosłownie!!!) drogowych terrorystów. I tu zaangazowac wojsko a nie policję. Wszelkie inne metody zawiodły jak dotąd.
ździcho kuźwiak / 212.106.31.* / 2013-06-03 10:27
Aha przy okazji, w czwartek jechałem sobie skuterkiem. Wymijałem auto nadjeżdzające z przeciwka, a drugie spoza niego podjęło manewr wyprzedzania. Kierowca tegoż przepędził mnie z mojego pasa na pobocze długim przeciągłym klaksonem. Śpieszył się swoją superfurą, przecież panisko nie będzie redukowało biegów przez jakiegoś nędznego skuterzystę.
Nobel będzie / 178.36.242.* / 2013-06-03 09:13
Po wprowadzeniu równouprawnienia na drogach okazało się,że piesi są bardziej miękcy niż blaszanki.

Najnowsze wpisy