Długie weekendy

kobieta pracująca / 2012-03-02 11:31
Orientujecie się Państwo jak w tym roku przypadają długie weekendy, dużo uch mamy? Kiedy najkorzystniej wziąć jakieś dni wolne, żeby zuzyć ich jak najmniej a jednocześnie najbardziej skorzystać? Ten amjowy chyba zapowiada się nie najgorzej, ale czy jakieś jeszcze?
Wyświetlaj:
gromadzia3 / 2012-03-06 16:44
Ja już też czekam na ten majowy weekend. Mam wykupioną wycieczkę "Skarby Italii" w funclub i będę szaleć,hihi. Nasza gospodarka nie zbiednieje od naszych wolnych długich weekendów, skoro stać nasze państwo na wypłaty półmilionowych premii albo i lepiej.A człowiek wykupi kilkudniową wycieczkę i się cieszy, że gdzieś pojedzie - taka to sprawiedliwość.
wodzu27 / 2012-03-05 15:50
a pomyślał ktoś ile na takich długich weekendach traci nasza gospodarka, nei wiem czy w jakims jeszcze kraju europejskim ludzie mają aż tyle wolnego.w Niemczech ograniczyli nawet wyjścia na fajkę w pracy, bo stwierdzili, ze za dużo czasu się marnuje.
pagat / 2012-03-05 15:44
Ja juz nie moge doczekac sie na ten przedlugi weekend majowy:) Planujemy z narzeczonym wyjechac na jakas majowke. Nawet na stronie funclubu znalezlismy sobie dwie propozycje: "Paryz za grosze" albo "Skarby Italii":) Bardziej sklaniam sie jednak do Paryza, bo po ciezkich tygodniach przepelnionych pracas, fajnie byloby wyjechac w bardzo romantyczne miejsce tylko we dwoje. Marzy mi sie zobaczyc wieze Eiffla noca:))
rudzik89 / 2012-03-24 10:47
A ja jeszcze nie mam do konca planow na weekend majowy, myslalam o jakims wyjezdzie nad polskie morze, ale jak tak dzwonimy po osrodkach to wiekszosc pozajmowana, a ceny - szkoda gadac. Patrze na te wypowiedzi dziewczyny i ten "Paryz za grosze" z Funclubem rzeczywiscie wychodzi nie tak drogo. Kto wie, moze jeszcze sie zdecyduje, zostal miesiac:D
wafelek / 95.49.234.* / 2012-03-02 12:39
W czerwcu jeden dzień (8) da 4 dni wolne.
W sierpniu 4 dni urlopu (13,14,16,17) dają 9 dni wolnego (11-19).
W listopadzie urlop 2-go da 4dni wolne.
11 listopada niestety jest w niedziele.
Za to w grudniu (24,27,28) daje 9 dni wolnego, a gdy jeszcze dodatkowo wziąć wolne w sylwestra to 11.
Ogółem 9 dni urlopu może dać 28dni wolnych od pracy.
Czyli w tym roku udanie to wypada.
Pozdrawiam
katarina86 / 2012-03-02 12:32 / Bywalec forum
w maju jest na pewno bardzo, bardzo korzystnie, bo jak się weźmie 2 czy góra 3 dni wolnego, to łacznnie z weekendami wypada 9 dni bez pracy, to chyba najdłuższy weekend w tym roku

Najnowsze wpisy