Forum Polityka, aktualnościKraj

Długoletnia służba wojskowa. Będą wyższe dodatki

Długoletnia służba wojskowa. Będą wyższe dodatki

Wyświetlaj:
karol481 / 109.243.131.* / 2015-04-25 22:47
jestem za podniesieniem lat służby niech 30 lat tez pracuja bo czym sie różni praca mundurowego od zwykłego a i skącza sie braki w jednostkach wojskowych i innych służbach...
Pozatym nie rozumiem strategi Panstwa polskiego płaci sie podatki i na zawodowych tez a po cholere biora musem znów do woja? i co pracodawca bedzie czekał na mnie po wojsku jak wyjde niestety nie zatrudni innego i sam bede siedział na bruku a co panstwo mi da -brak dachu nad głowa,brak pracyi długi do spłaty nic kompletnie nic poza ulica hm..
macie kase na wszysko to dysponujcie nia a nie w kieszen pchacie sobie...
ttoomm / 89.66.95.* / 2014-12-30 13:55
Zapomniałem dodać że w armii jest dodatek za brak mieszkania służbowego i dodaje się dodatek. Ale jak kupisz sobie mieszkanie lub nabędziesz go w drodze małżeństwa ze strony żony to powinienem to zgłosić i wtedy zabierają dodatek . Osobiście znam dwa takie przypadki niezgłoszenia. Kontrolę z NIK-u tam trzeba nasłać to zrobią się tam duże oszczędności z których to będzie można wynagradzać naprawdę zasłużonych.
ttoomm / 89.66.95.* / 2014-12-30 13:51
Tak!!!! Dawajcie im więcej a zabierajcie ludziom młodym, którzy pracują za 1800zł brutto, bo mundurowym 4000 nette nie wystarcza im na życie, więc dlatego odchodzą za wcześnie na emerytury - w wieku 40lat ?!?! My naprawdę mamy w tym rządzie nie polityków tylko klaunów. A może niech się przyjrzą dlaczego tak wcześnie odchodzą. Może byt tak podnieść czas wiek w którym mogliby przechodzić na emeryturę do 57-60lat to przestaną odchodzić tak wcześnie i dorabiać na lewo do emerytury jako ochrona. Ludzie opamiętajmy się.

Najnowsze wpisy