Forum Forum inwestycyjneForex

do Anki z Bankiera ------------------- jola

do Anki z Bankiera ------------------- jola

tara / 2009-05-09 08:45
Widze Ania ze nie mozesz tez przezyc strat i zagladasz tutaj i zastanawiasz sie kiedy i czy zaczac odrabiac straty czy dac sobie na wstrzymanie.Znam ,to uczucie ,to jak narkotyk bo ciezko w zyciu pogodzic sie z stratami ja narazie walcze dzielnie ale sił i zdrowia coraz mniej,rano siedzenie sledzenie notowan pozniej porobic wszystko w domu bo babcia nie daje rady a siostra to juz jak roslinka i niknie w oczach dlatego nawet sie ciesze ,ze z przymusu moje mysli kraza gdzie indziej.pozdrawiam i zycze powodzenia.
Wyświetlaj:
bax / 2009-05-09 08:58
jolka w poniedzialki sa przewaznie najnizszse kursy walut tym bardziej ze spadalo w sumie caly ubiegly tydzien to sobie przemysl to o usrednianiu
anka z bankiera / 2009-05-09 09:16 / Bywalec forum
Masz rację,to wciąga.Nie mogę pogodzić się z tym,że mając taką możliwość zarobku-wtopiłam.W moim środowisku jestem uważana za inteligentną dziewczynę,jak mój mąż opowiedziałby o moich interesach znajomym,spaliłabym się ze wstydu.Muszę zniwelować straty ze wzgledów ambicjonalnych.No i wiadomo,że kasa też jest mi potrzebna,bo wszystko kosztuje,a ja mam spore wydatki;)))
Trzymaj sie Jola i tak dajesz sobie niezle radę,mało kto mając takie problemy nie poddałby się...Kobiety są silne,musimy posłuchać Baxa i kupić w poniedziałek te dolce,może tym razem się uda;)))
Mieszkam w Szkocji,przeczytałam,że Baxa syn też i wtedy pomyślałam,że muszę słuchać rad tego gościa,że to jakiś znak dla mnie z góry.Tam czuwa nade mną moja ukochana babcia,mam nadzieję,że będzie to złoty strzał.Wszystko idzie zresztą tak,jak pisał Sierotka i Maniek,to musi byc ten moment.
Mnie już dzisiaj raczej nie bedzie,mąż się wścieka,że ślęczę cały dzień przed kompem...Pozdrawiam
PS.Bax Jestes dobrym człowiekiem,nie wiem kto dzieli sie swoimi radami,jak zarobić.Ja też taka jestem w realu,wierzę,że wszystko co dajemy z siebie innym powraca,czego Ci życzę.Dzięki,że nie pławisz się samotnie w swoim bogactwie jak kaczor MCkwacz;)))
sierota marycha / 2009-05-09 12:39 / Tysiącznik na forum

Wszystko idzie zresztą tak,jak pisał Sierotka i Maniek,to musi byc ten moment.

ANKA.....:) pamietaj, ze rynek ma swoje prawa i zaskakuje kazdego, na rynku nie ma mocnych sa jedynie lepiej poinformowani.....buahahahaha....ale zgadzam sie, ze jak na razie idzie w/g naszych przemyslen opartych na obserwacjach rynku i popartych AT ale jaki bedzie final pokaze czas, jednak mimo wszystko nie watp w USD:)
p.s. zalatw mi jakiegos szkockiego wojownika do pojedynku na szable.....Szkoci to twardziele i wytrawni wojownicy, pojedynek z takim bylby interesujacy:)
21marek21 / 2009-05-09 14:37 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Sierotka z praktyki proponuje Irlandczyka ;-)))))
sierota marycha / 2009-05-09 14:47 / Tysiącznik na forum

Sierotka z praktyki proponuje Irlandczyka ;-)))))

pojedynek na kufle to nie moja specjalnosc.....buahahahaha
anka z bankiera / 2009-05-09 13:30 / Bywalec forum

zalatw mi jakiegos szkockiego wojownika do pojedynku na szable.....

Gdybym była wolna nie byłoby problemy,pchaliby sie drzwiami i oknami:))),a tak to sam wiesz;)Zresztą mój mąz ma chyba szkockie korzenie,bo tez ma duszę wojownika i jego ego nie pozwala na drugi męski obiekt w moim pobliżu:)))

pamietaj, ze rynek ma swoje prawa i zaskakuje kazdego, na rynku nie ma
mocnych sa jedynie lepiej poinformowan

wiem,jestem już dużą dziewczynką;)jednak z tego co widzę,doskonale przewidujesz rynkową przyszłość:)
uciekam,pa
sierota marycha / 2009-05-09 14:50 / Tysiącznik na forum

wiem,jestem już dużą dziewczynką;)jednak z tego co widzę,doskonale przewidujesz
rynkową przyszłość:)

czasmi udaje sie:) pozdrawiam
jola / 83.26.155.* / 2009-05-09 13:40
Ania miło mi słyszec ,ze chcesz tez podjac probe odrobienia strat .Bax pisze o poniedziałku tylko obawiam sie czy juz o 9 jak bedziemy mogły robic zakup nie bedzie juz wysokiego kursu gdyz ci co wyszli z walut w piatek rano beda robic tez odkup .W srode jest przetarg na obligacje moga obnizac kurs w pozniejszych godzinach handlu lub we wtorek .Trzeba tutaj poradzic sie w tej sprawie naszych kolegow gdyz rano zapewne Bax nie bedzie i trudno bedzie cos decydowac zostanie nam tylko Marek ale on mowił ze zakup robi rano .Ania bedziesz robiła zakupy za wszystka kase czy połowe.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy