Forum Forum inwestycyjneForex

Do Bax,Greenstar,Bidnymaniek .Maks i inni -----------------------jola

Do Bax,Greenstar,Bidnymaniek .Maks i inni -----------------------jola

tara / 2009-04-26 22:59
Moja babacia ma jeszcze troche dolcow kupionych na gorce czytałam iz przypuszczacie ze moga znacznie spasc w najblizszym czasie.Oczywiscie wiem ,ze sa to tylko przypuszczenia jednak prosze poradzcie mi jaka przybrac strategie.
Wyświetlaj:
bidnymaniek / 2009-04-27 09:10 / Tysiącznik na forum
manipulacja to malo powiedziane.......zobacz na index w stanach.podobna sytuacja .jak na usd/pln nie daja im spasc.niewidzialna reka podtrzymyje od dołu
greenstar / 2009-04-27 00:30 / Pogromca jeleni
ten caly szum medialny, totalna manipulacja, wszytko jest w jednym celu aby pokierowac tłum w pożadanym kierunku, jeżeli chodzi o forex ta manipulacja jest ograniczona- jeżeli chcą robić to niezauważalnie- muszą poruszac się w ograniczonych ramach , analizy technicznej i jak to określił ostatnio sierota"chodzą po falach elliotta".................wyżej nie poskoczą..........................mam taką nadzieje........................
bax / 2009-04-27 01:31
jesli dalej beda to eur-dolar sciskac miedzy 1.31-1.34 to wg mnie bedzie luz w tym tyg moze wyskoczyc dolar nawet pod 3.5 ilub wyzej i trzeba wyskakiwac zas jesli ruszy eurodolar polnoc to trzeba wyskakiwac takie jest moje zdanie bo na poczatku maja znow moga go dlawic i wtedsy bedzie szansa zakupu polowa maja to bedzie juz zwarcie bo albo albo?
bidnymaniek / 2009-04-26 23:10 / Tysiącznik na forum
dokładnie jak pisze green.......................ale jesli spełnia sie moje obawy to jedziemy na 2.90-3.00pln tak ze zawał pewny dla ludzi w $ po 3.6
trzeba poczekac na rozwój poniedziałek i bedzie wiecej wiadomo.......z tego co widzialem na bankier to ładujesz sie w złoto......i tu oczekiwał bym wiekszego zawału :)ahhahaha
tara / 2009-04-26 23:25 / Tysiącznik na forum
Re bidnymaniek,jeszcze nie mam zamiaru zakupu złota poprostu robie rozeznanie gdzie i w jakiej postaci je zakupic.Marysia juz mi kiedys pisała ,ze jak zakup to ponizej 800.Obecnie za pln chce zakupic dolary tylko na dołku ale jeszcze abysmy wiedzieli kiedy ten dołek bedzie?Zycze wszystkim abysmy wyleszczyli tych grubasow a nie odwrotnie ha ha
tara / 2009-04-26 23:35 / Tysiącznik na forum
Re Greenstar staram sie jak moge ale nie zawsze potrafie z danych informacji wyciagnac nalezytych wnioskow gdyz mam za małe doswiadczenie gdyz nigdy sie tym nie interesowałam moj swiat to rzezba ale niestety ten kryzys przywrocił mnie do rzeczywistosci no i jeszcze pare innych losowych spraw.
greenstar / 2009-04-26 23:04 / Pogromca jeleni
jolu......trzeba spokojnie przyjżec sie jak będzą zachowywac się różne pary walutowe, wg mnie jest czas na zareagowanie....................my rozpatrywaliśmy rozne warianty...........nic w emocjach i pospiechu, bo mogą być fałszywe sygnały.................gdyby co będziesz pierwsza poinformowana....................
tara / 2009-04-26 23:16 / Tysiącznik na forum
Dzieki greenstar wiesz ja moge liczyc tylko na Was gdyz nie znam sie na tych wszystkich falach chociaz ostatnio zaczełam w ramach luzu duzo czytac w tym temacie jednak jest ,to dla mnie jak narazie nie do opanowania.Pozdrawiam i dzieki
greenstar / 2009-04-26 23:20 / Pogromca jeleni
ale intuicję masz zwróciłaś w pewnym momencie uwagę na opcje walutowe, wiesz jakie wydarzenia mogą wpływac na kurs.....np decyzja EBC, nie jest tak zle..............
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy