Forum Forum inwestycyjneForex

Do Bax i Marka ----------------------- jola

Do Bax i Marka ----------------------- jola

tara / 2009-05-06 22:34
Co teraz robic czekac czy starac sie wyskoczyc .
Wyświetlaj:
Maks_ / 2009-05-06 22:48 / Tysiącznik na forum
Choć pytanie nie do mnie odpowiadam: CZEKAĆ!
Jolu, pali się? Jak trza będzie to czekaj nawet do czerwca :-) (ja czekam cierpliwie od marca)
Gdzie ty chcesz wyskakiwać? By znów stracić?
Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że coś się szykuje. Sierota i Maniek przewidywali taki a nie inny rozwój wypadków - finał znasz :-)

Pozdrawiam
bidnymaniek / 2009-05-06 22:41 / Tysiącznik na forum
panika nie wskazana aczkolwiek przewidziałem ja..............trzeba sie z tym przespac .zobaczymy co ranek przyniesie ........moze azja cos zmieni
tara / 2009-05-06 22:49 / Tysiącznik na forum
No coz trzeba jakos ,to strawic nie potrzebnie zagladałam na notowania .
tara / 2009-05-06 22:56 / Tysiącznik na forum
Marek jednak miał nosa i prysnał .
tara / 2009-05-06 23:06 / Tysiącznik na forum
czytam ,ze kibic tez sprzedał tylko znowu ja zostałam i Maks
kibic_43 / 2009-05-06 23:36 / Bywalec forum

tara [ Bywalec forum ]
czytam ,ze kibic tez sprzedał tylko znowu ja zostałam i Maks


Jolu nie sprzedałem wszyskirego tylko czesc tak ze spoko mam drozej jeszcze kupine . Pozdrawiam
Maks_ / 2009-05-06 23:30 / Tysiącznik na forum

czytam ,ze kibic tez sprzedał tylko znowu ja zostałam i Maks


Ja jak mówiłem mam od końca stycznia - przegapiłem lutową górkę i od tego czasu cierpliwie czekam. Nie mam zamiaru na razie sprzedawać - moim celem jest minimum 3,80 (trzeba stawiać ambitne cele no nie?) Poza tym pieniędzy nie potrzebuję, więc się nie śpieszę.
Wiem, że to błąd, że można było kilka razy obrócić, ale na to nie mam czasu. Nie mam czasu biegać po kantorach, bankach etc. FX to co innego - zawsze mogę wygospodarować godzinkę - dwie w pracy, by się pobujać na falach na moich ulubionych parach GBP/USD i EUR/USD.
Jolu, bądź żeś w końcu cierpliwa - po co masz od razu wyskakiwać jak kurs lekko bujnął się w dół? By pojutrze mówić, żeś panikara, żeś sprzedała a można było poczekać?

Pozdrawiam
sierota marycha / 2009-05-06 22:46 / Tysiącznik na forum

moze azja cos zmieni

ostatnie ruchy na parze wskazuja kierunek 1.37, musialoby spasc ponizej 1.3245 a patrzac na dzisiejsze zamkniecie na to nie zanosi sie
marta. / 83.7.54.* / 2009-05-06 23:28
witajcie, ja mam jeszcze nadzieje że jutro rano coś będzie wyżej by zdarzyć wyskoczyć z USD, po to by wejść ponownie w $ ale po 3zeta:). Jak myślisz sierota pokaże się jutro 3,30???
sierota marycha / 2009-05-06 23:38 / Tysiącznik na forum

Jak myślisz sierota pokaże się jutro 3,30???

na otwarciu bo nie przypuszczam aby w nocy byla wyprzedaz
jola / 83.26.169.* / 2009-05-07 01:10
Rano o 9 jak,ja bede mogła zrobic operacje to juz bedzie nizszy kurs gdyz inni moga handlowac juz od 8 takze nie ma co na to chyba liczyc.
jola / 83.26.169.* / 2009-05-07 01:29
Wczoraj w dzienniku było troche szumu o budzet PIS rzada aby do konca maja Rostowski wytłumaczył sie w sejmie odnosnie załozen budzetowych .Rzad planuje znowu sztuczek zabranie kasy ZUS a na swiadczenia maja zaciagac kredyty z bankow takze planuja znowu oszukanstwa .Moze,te wiadomosci przystopuja wzmacnianie sie pln i pompowania na giełdzie.
bax / 2009-05-07 01:40
wiesz ja w sumie ciebie rozumiem bo ty na tych dolarach jeszcze nie zarobilas konkretnie bo wiem o co ci chodzi najlepiej jakbys kupila po te 3.2 i czekala bo ze urosnie wg mnie w maju do 3.4 to ja w to wierze ale ty jak zwykle spanikujesz mozesz zaryzykowac i jesli bedziesz miala jakis zarobek to sprzedac ale jesli np jutro po poludniu ruszy powyzej 3.3 a ty sprzedasz to co ja ci powiem kupuj????? tego ode mnie juz nie uslyszysz bo dla mnie kupno dzis powyzej 3.3 to poziom ryzyka bo jakby rzeczywiscie spadlo to moze byc i tak ze trzeba miesiac czekac na ten poziom a ty do tego czasu zglupiejesz sorki juz calkowicie tak jak bylo ostatnio
bax / 2009-05-07 01:46
gdybys jeszcze mieszkala blisko mnie to ja bym ci zarobek choc tego nie czynie zrobil bo wawa jest gola w taniego dolara i ja mam po 3.31 rano odbior bez wzgledu na cene nawet jakby rano otworzylo 3.26ale niestety mieszkasz za daleko mnie tu rano nie ma decyduj sama bo widzisz boja sie tego wzrostu eur-dol MOZE GO NIE BYC ALE JA Z ZASADY TEZ WYSKOCZE RACZEJ Z WALUTY bo ja robie na krotko , gdybym mial na dluzej to popatrzylbym na kursy walut za 2 tyg a teraz bym nie zawracal sobie nimi glowy wcale bo i tak bym zarobil
tara / 2009-05-07 07:01 / Tysiącznik na forum
Bax dzieki ,wiem ze chcesz jak najlepiej kurcze tak własnie jest jak zalezy ci na forsie to idzie na opak ale nie moge znowu sprzedawac ze strata i chyba zaryzykuje i bede czekac .
jola / 83.26.169.* / 2009-05-07 01:35
Bax ,ja tylko sie obawiam aby nie spadły nizej jak te 3,10 bo przeciez pod koniec miesiaca zawsze ida do gory i do tych 3,30 zapewne podejda ,zobacze jutro w razie draki mam jeszcze pln aby pozniej usredniac.
bax / 2009-05-07 01:28
a ty jola nie panikuj bo nawet jesli chcesz poczuc sie bezpieczniej to jutro jeszcze zdazysz z zyskiem te swoje dolary sprzedac nie zapowiada sie by w nocy azja nagle zmienila mocno kierunek na eur-dol wiec do 13 bedzie rynek raczej poruszal sie w tym pasmie1.325-1.335 jaki jest i moze byc ze rano ruszy na troche w kierunku 1.32 bo zawsze taka mozliwosc istnieje nie lubie tego mowic ale ty taka jestes wystraszona ze diabli wiedza jak ci doradzac bo moze spasc dolar a moze juz nie spadac diabli wiedza jak rynek sie zachowac jeszcze moze MOZE NASZA GIELDA JUZ SPANIKOWAC RANO I SPADAC BOJA SIE TEGO WSZYSCY A wtedy obie waluty urosna bo czemu nie? rob jak uwazasz mysle ze rano bedzie na pewno gdzies w okolicy 3.29 spokojnie moze byc i 3.31 tez czemu nie
sierota marycha / 2009-05-07 01:45 / Tysiącznik na forum
z 1.3290 mozna nawet pomyslec o dlugiej :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy