Do Bidnego

tara / 2009-06-05 21:27
Bidny ale jestem głupia ,ze Cie nie posłuchałam zachciało mi dziennego obrotu ktorego i tak dobrze nie wykonam mogłam sie trzymac zasad jeden obrot w miesiacu ale dobry i to tylko wtedy gdy jest pewnosc odkupu albo trzymac w skarpecie jak Maks .Wogole sie nie dziwie ,ze Marysia ma mnie dosc bo ja sama na siebie jestem wsciekła.Niech ,to bedzie przestroga dla wszystkich cierpliwosc bedzie wynagrodzona. pozdrawiam.
Wyświetlaj:
tara / 2009-06-05 21:28 / Tysiącznik na forum
Ach z tego wszystkiego ide na kielicha siwuchy na pocieszenie i uspokojenie .
gg5 / 2009-06-05 21:45 / Bywalec forum
Jola wes melisy bo biedulo potem z siwucha bedziesz spac chodzic ha ha ha ja tez jeszcze nie kupilam glowa w gore bedzie dobrze a na weekend sie relax pozdrawiam cie
jola vel tara / 83.26.171.* / 2009-06-06 00:57
Witam gg5 chyba trzeba sie wziasc do roboty robiac zastrzyki lepiej trafiam do celu ha ha a jesli chodzi o zakupy to czarno ,to widze pozdrawiam
gg5 / 2009-06-06 01:59 / Bywalec forum
Jola jezeli piszesz to zaloguj sie ok juz ci to ktos wspomnial bo tak to nie wiem czy to TY ha ha albo moze za duzo siwuszki ?
gg5 / 2009-06-06 02:01 / Bywalec forum
wiesz co Jola ty napewno na cczarno widzisz bo przeciez jest nocka ha ha ha pozdrawiam
gg5 / 2009-06-06 02:01 / Bywalec forum
wiesz co Jola ty napewno na cczarno widzisz bo przeciez jest nocka ha ha ha pozdrawiam
gg5 / 2009-06-06 02:01 / Bywalec forum
wiesz co Jola ty napewno na cczarno widzisz bo przeciez jest nocka ha ha ha pozdrawiam
gg5 / 2009-06-06 02:03 / Bywalec forum
niewiem co mi sie stalo raz przycisnelam a tye sie naprodukowalo ha ha ha chyba moj komputer tez cos przyglupial
irons45 / 2009-06-06 05:04 / BAKSIK ZIELONYCH
witam z rana i moje zdanie po prostu zmienil sie poziom na obecna chwile kurs dolara 3.2-3.3 czyli wrocilismy do kursu ktory ja od poczatku roku uwazalem za bezpieczny i tyle KUP TANIO TO ZASADA I MYSLE ZE JAKAS SZANASA na zakupy w poniedzialek jest zawsze z tym ze te poziomy sa dalej poziomami by dolara sprzedawac z zyskiem gdyz uwazam ze jest jeszcze szansa czy w tym mcu czy w wakacje ze kurs spadnie ponizej 3.2 zaznaczam jest taka szansa
tara / 2009-06-06 07:55 / Tysiącznik na forum
Witam Irons45 widze ,ze tez nie mozesz spac ,ja cały czas sie gryze ta cała sytuacja i dochodze do wniosku ,ze mam poprostu problemy z czytaniem ze zrozumieniem gdyz jak napisałes kierunek znany to myslałam o tym podanym wczesniej 1,47 i dlatego czekałam na te 3,15 i rozumiem teraz smiech Bidnego jak pisałam o tych poziomach bo poprostu wiedział ,ze zmieniły sie juz ruchy rynku w druga strone o czym mi sygnalizoawał i powinnam to wyłapac a nie trzymac sie kurczowo zasady odkupu po nizszej cenie jak sprzedałam ale chciałam poczuc zarobek i poczułam ha ha.Teraz sama nie wiem co robic o 9 rano jak bede mogła dokonac zakupu to bedzie zakup po 3,30 lub wzej ach z tego wszystkiego chce mi sie płakac. Marysia pisała ,ze czerwiec bedzie obfity w sprzedazy obligacji moze tutaj bede miała jakies szanse. Naprawde nie wiem co robic ,moze Bidny mi zechce jeszcze raz cos podpowiedziec chociaz tez napisze abym sama teraz sobie radziła jak nie słuchałam wczesniej jego rad. Teraz jak zakupie po ponad 3,30 moje paczki ulegna utlenieniu.
tara / 2009-06-06 08:52 / Tysiącznik na forum
Marysia pisze ,ze po przebiciu 1,4060 otworzyło droge do 1,3776 a wiec jest taka mozliwosc ze az tam podazy rynek a moze zawroci wczesniej nie znajac sie na wykresach nawet nie bede wiedziała kiedy zawraca i kiedy sprzedac bo jest szansa go taniej kupic.Poprostu bez pomocy nic nie wymysle ,Marysia pisała abym sie wstrzymała z zakupem do wyklarowania rynku moze juz po otwarciu Azji bedzie cos wiadomo.
dot / 2009-06-06 13:35
W poniedzialek spodziewa sie korekty na dolarze, jednak ze wzgledu na wzrost ryzyka do krajow regionu mysle, ze zlotowka sie oslabi (wtorek-sroda) wzmacniajac dolara. Moze bedzie wiec fajna okazja kupic taniego dolara w poniedzialek wlasnie. Pozdrawiam wszystkich forumowiczow.
http://stooq.pl/n/?f=251876&search=z%C5%82oty+
sierota marycha / 2009-06-06 09:21 / Tysiącznik na forum

ze po przebiciu 1,4060 otworzyło droge do 1,3776

ale nie w linii prostej, to nie rozklad jazdy PKP
tara / 2009-06-06 10:28 / Tysiącznik na forum
Witam Marysia ,wiem ze to jest rynek i jakies info moze to zmienic dlatego gryze sie z myslami co robic ach obiecałam ,ze juz nie bede was meczyc a znowu zaczynam sory ,zycze miłego odpoczynku.
sierota marycha / 2009-06-06 13:44 / Tysiącznik na forum

Witam Marysia ,wiem ze to jest rynek i jakies info moze to zmienic dlatego gryze sie
z myslami co robic

nie zadne info z rynku a fale
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy