Do Bidnego

tara / 2009-07-16 14:34
Witam,piszesz ,ze na przyszły tydzien sprzedaz obligacji Fed przewaznie idexy spuszczali na munus a wiec jest szansa na odbicie ,mozesz powiedziec dokładnie daty tego przetargu .pozdrawiam
Wyświetlaj:
bidnymaniek / 2009-07-16 16:13 / Tysiącznik na forum
maja jakies zapotrzebowanie na pompowanie indexów moze nawet S&P na 950 i dopiero spadnie w tym czasie eur/usd moze zrobi nowy szczyt /1.43 w co watpie bo przy tak pompowanych indexach para zachowuje sie dosc ospale .........
ale inzynieria finansowa robi swoje i wydaje sie ze drugi raz do tej samej rzeki prowadza leszcza

w temacie pln to trzeba to przetrzymac i tyle ...chyba ze widzicie poprawe w IV RP
wymieniaja na siłe srodki unijne na rynku .........mozliwe ze widza bat nad soba i chca przygotowac pln z nizszego poziomu do skoku .tyle ze przy skoku w nadprzestrzeń to te dziłania Vincenta sa jak strzał w stope......
jak tylko zmniejsza działania na rynku to waluty wystrzela ze hohohohoh

spoko spoko
elka25 / 2009-07-16 17:15 / Bywalec forum
życzę udanego urlopu:) szybko do nas wracaj bo bez Ciebie to już chyba będzie cisza na forum... pozdrawiam serdecznie:)
tara / 2009-07-16 16:40 / Tysiącznik na forum
Maniek bardzo nam Cie bedzie brakowało kto nam bedzie podawał prognozy ,wracaj w zdrowiu pozdrawiam .
bidnymaniek / 2009-07-16 15:19 / Tysiącznik na forum
zdaje sie od srody ale sprawdze i podam .narazie jedna noga juz na urlopie :):):) z $ w kieszeni ........................€ -sprzedałem dzisiaj :)
elka25 / 2009-07-16 15:34 / Bywalec forum
Maniu @ odpisz błagam
tara / 2009-07-16 15:31 / Tysiącznik na forum
Dzieki Bidny i zycze Ci udanego odpoczynku ,ja tez mam $ cały czas w skarpecie .
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy