Forum Forum inwestycyjneSpółki

DO BYKOW ktorzy kiedys postawili na IMMOEAST, teraz jest szansa na podobne zyski!!!!

DO BYKOW ktorzy kiedys postawili na IMMOEAST, teraz jest szansa na podobne zyski!!!!

SECOAJ / 204.250.12.* / 2011-01-06 03:39
Drodzy Koledzy (Bycy)
Juz kilka dobrych miesiecy minelo od kiedy ostatni raz pisalem rekomendacje.
Ci kturzy mnie nie pamietaja przypominam moj log SECOAJ ktory mozecie sprawdzic w histori odnosnie rekomendacji spoki IMMOEAST.
Razem z tymi (maklerzy, inwestorzy indywidualni I inwestorzy instytucjonalni) ktorzy przyloczyli sie do mojej rekomendacji spolki IMMOEAST odnieslismy bardzo duzy sukces o czym dobrze wiecie.
Przeciwnicy I ci co zagluszali moje rekomendacje ucichli gdy kurs rosl tak ze spokla IMMOEAST okazala sie prawdziwa “perelka”.
Ostatnio duzo czasu spedzilem na szukaniu podobnej I znalazlem dwie takie ale niestety nie na rynku polskim tylko na NYSE.
Te spolki to AIG I CITY Group.
Minelo duzo czasu kiedy Te wlasnie spolki spadly do poziomow nienotowanych gdy zaczal sie kryzys I w pewien sposob przyczynily sie do niego. Bardzo dlugo sledzilem te spolki, wykresy I informacje o nich.
Teraz ich wyniki poprawily sie I poprawia jeszcze bardziej, a potencjal wzrostowy jest ogromny porownywalny do IMMOEAST.
Nie zrazajcie sie tym ze to spolki nie z naszej gieldy. Tam kapitalizacja I plynnosc jest nieporownywalna.
Otwarcie konta maklerskiego na rynki zagraniczne to wydatek okolo 60 PLN na rok ( za prowadzenie konta).
Zachecam tych ktorzy mnie posluchali w przeszlosci i tych ktorzy sie wachali aby teraz nie zastanawiali sie duzo.
Popatrzcie na wykresy spolek AIG I City w perspektywie 5 lostatnich at. Wykres, I wyniki same mowia za siebie.
USA a zwlaszcza sektor finansowy zaczynaja wychodzic z kryzysu.
Zachecam wszystkich tych ktorzy chca ponownie odniesc gieldowy sukces.
Pozdrawiam wszystkich bykow I zycze ponownego sukcesu na gieldzie NYSE w USA w spolkach AIG I City Group

PS. Nie dajmy tylko zarobic naszym kolega w USA, …..zreszta sami zobaczycie
Pozdrawiam
SECOAJ
Wyświetlaj:
tynio / 217.98.62.* / 2011-01-06 15:40
Pamiętam twoje wypowiedzi i sam trzymałem immoest choć nie tyle ile bym powinien.Czy mógł byś powiedzieć po ile te papiery są teraz notowane i ewentualnie na jakiej stronce podawane są ich notowania.Pozdrawiam
SECOAJ / 204.250.12.* / 2011-01-07 04:14
Wiatm,

Papiery dzisiaj sie zamknely na 60 dolarow za papier.

Ale teraz uwazaj.. zjechaly z okolo 1400 dolarow za paier.

znajdziesz je na NYSE, to jest najwiekszy ubezpieczyciel na swiecie, nie bez powodu go Rezerwa Federalna uratowala.

Pozdrawiam, i radze wejsc jak najszybciej bo skoki sa bardzo imponujace. Jak zobaczysz wykres z pieciu ostatnich lat sam zobaczysz.

jak masz jeszcze jakies pytania podaje mojego maila.

morgan-marine@wp.pl

PS dobrze bedzie miec w portwelu te papiery w tym roku.

Pozdrawiam
SECOAJ
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy