Forum Forum emerytalneOFE

do dwóch lat Pocztylion lepszy niż Generali

do dwóch lat Pocztylion lepszy niż Generali

audi43 / 2010-10-15 19:58
...superrrr wyniki Pocztyliona od dwóch lat...dżeneralik dołuje...to przykład na to że nie ma najlepszych OFE
Wyświetlaj:
uff puff / 95.49.207.* / 2010-10-17 12:44
Aaaa... gdzie te wyniki?? Zależy przez kogo opłacane te zestawienia, bo jak wszyscy wiemy, ranking rankingowi nie równy. A nawet jeśli pocztylion na chwilę prześcignoł Generali, to nie oznacza wcale, że Generali dołuje. Ich wyniki od długiego czasu są stabilne i bardzo solidne. Uważam, że lepszy jest stały i pewny dochów, niż sinusoida zysków pocztylionu.
audi43 / 2010-10-17 12:59 / portfel / Bywalec forum
patrz www.money/emerytury/.....właśnie sinusoida jakiegoś tam dżeneralika zaczęła spadać ...dlatego teoria że dżenaralik jest najlepszy upadła...a wzloty i upadki mają wszystkie OFE więc nie ma najlepszych
lezdrub@interia.pl / 79.185.78.* / 2010-10-17 15:50
Za ostatni miesiąąć nalepszy zysk ma Aviva, to już sygnał, że korekta na giełdzie zacznie się najóźniej w styczniu.

Pocztylin w ostatnich latach radzi sobie dość dobrze. Dużo lepiej niz AVIVA, czy ING..
Bardzo dobrze w ostatnich latach radzi sobie AIG OFE. Zaczyna Błyszczeć.
audi43 / 2010-10-18 12:54 / portfel / Bywalec forum
...oborowy...nie wierzę własnym oczom...zacząłeś dostrzegać inne OFE...to dobrze o tobie świadczy
uff puff / 95.49.207.* / 2010-10-17 13:38
Jak wiadomo pojęcie idealny tak na prawdę nie istnieje. Dla mnie Generali jest najlepszy, gdyż miałam do czynienia z innym funduszami osobiście czy też za sprawą moich bliskich. I z nich jestem po prostu zadowolona. Mają dobre wyniki i bardzo dobrą obsługę. Dla mnie liczy się nie tylko ilość ale i jakość. Jakoś łatwiej mi ufać firmie, która zatrudnia pracowników na wysokim poziomie.
audi43 / 2010-10-17 13:56 / portfel / Bywalec forum
...a dla mnie liczy się tylko to że mogę złodziejowi jakim jest ZUS wyrwać część swoich ciężko zarobionych pieniędzy i to że w OFE są dziedziczone a nie jakieś tam stopy zwrotu opłaty za zarządzanie bo one są we wszystkich OFE na podobnym poziomie...a i jeszcze jedno...do niczego nie jest mi potrzebna obsługa i wysoki poziom akwizytora bo od niego nic nie zależy
eme / 83.22.27.* / 2010-10-18 13:34
Audi43 zgadza sie mam takie samo podejście do sprawy.Cała reszta to sztuczny twór na potrzeby akwizycji.

Najnowsze wpisy