Forum Forum inwestycyjneForex

do gg5 o zakupie ----------?

do gg5 o zakupie ----------?

bax / 2009-04-28 17:52
mozesz sie juz obudzic ze snu bo moze juz w tym tygodniu bedziesz kupowac na razie spokojnie czekaj na sygnał
Wyświetlaj:
bidnymaniek / 2009-04-28 22:42 / Tysiącznik na forum
a powinni.tego uczciwosc by wymagała ...hahahahhahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaa
Tak mysle ze BGK z interwencja podł sie pod wzrost eur/usd i takie szarpniecie w dól $ w sumie 10gr 6h
bax / 2009-04-28 23:09
do gg5 JUZ KILKA RAZY O TYM MOWILI ZE DOLAR SPADNIE AZ TYLE I Z TEGO CO PAMIETAM ze 2 razy uciekl ci porzadny zarobek teraz ze 30 groszy ci ucieklo masz napisany poziom na czwartek albo czytaj te bzdety ze bedzie 2.90 i czekaj moze to cos ci da w koncu ty decydujesz to twoja kasa , ponizej 3,30 wg mnie nie bedzie ale zobaczymy lecz jesli by jutro rzeczywiscie tak mocno spadal to jakos ci dam znac
gg5 / 2009-04-29 00:49 / Bywalec forum
dobrze juz dobrze nie denerwuj sie na mnie ok wlasinie dlatego ze przekichalam sobie te 30 albo wiecej gr to chcialabym miec wiecej hahaha nie napisalam tego zebyscie sie na mnie zloscili tylko jak rozmienie cale 100% a bedzie nizej? to moze rozmienic 50% w Stanach przy koncu gieldy mowili ze sie recesja juz konczy tylko nie wiem u kogo nie znam sie na polityce ale mowia takie bzdety czasami i niewiadomo jak to moze sie przelozyc na $ oczywiscie wiezylam i wieze ci od poczatku a nikogo nie czytam a zwlaszcza z troli nie zlosc sie na mnie i zrobie jak powiedziales
sierota marycha / 2009-04-28 23:01 / Tysiącznik na forum
prawdopodobnie tak bylo, a nazajutrz beda rozdawac sobie premie z rezerw:)
wujo_bankier / 2009-04-28 23:06 / Bywalec forum

prawdopodobnie tak bylo, a nazajutrz beda rozdawac sobie premie z rezerw:)

a widziałes "dobry rok" z Crowe? obejrzyj sobie pierwsze 15 min :))) ogólnie to cały film polecam :) tak dla przestrogi aby nie wpasc w "tą rynkową płapkę" :)))
bidnymaniek / 2009-04-28 22:30 / Tysiącznik na forum
Zakładajac ze juz koniec pompowania...w co watpie.....jutro zobaczymy...........to usd moze spasc w okolice 3.16....
Czas pokaże..........nie wiadomo czy ten spadek to spileczka w banke czy interwencja BGK
sierota marycha / 2009-04-28 22:36 / Tysiącznik na forum
poczekamy cierpliwie, w Stanach na razie mydla oczy - testy dotycza jedynie 2-ch bankow Citi i BoA....z drugiej strony trudno oczekiwac, aby staneli na srodku Kapitolu i obwiescili prawde......buahahaha.....robi sie wesolo
gg5 / 2009-04-28 20:25 / Bywalec forum
Bax prawda ze duzo przespalam ale mialam duzo zamieszania ale to nie wazne juz sie obudzilam ale wiecej sie obudze jak sobie cos dzieki tobie pomnoze jeszcze tylko bardzo prosze wiesz ze u mnie inny czas wiec troche wczesniej jak bys dal znac dziekuje ci bardzo za pamiec pozdrawiam
bax / 2009-04-28 20:47
swieto jest w piatek 1 maj zas jesli by w czwartek spadl np do 3.33 to masz kupowac bo mnie nie bedzie a mysle ze az tak nie bedzie choc kto to wie szybko spada dzis
bax / 2009-04-28 20:51
cene zakupu mniej wiecej znasz gdyby tak sie zrobilo mozesz kupowac ja chyba jutro jade juz narka
gg5 / 2009-04-28 21:25 / Bywalec forum
o ale wam doobrze z tymi dlugimi weekendami ok bo w czwartek jeszcze cos zalatwie ale juz na weekend nic bo wszystko zamkniete bax a wspominal manius ze dolar ma zejsc 2.9-3,0 czy to jest realne ? a gdyby nie zeszlo do 3.33 to czekac pozdrawiam cie i zycze milego weekendu gdybym nic od ciebie nie slyszala
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy