Forum Forum inwestycyjneForex

do Irons45 i marysi

do Irons45 i marysi

gg5 / 2009-06-05 21:10
mam do was pytanie jezeli mozecie mi pomoc chcialam zrobic przelew w banku z zl na $ ale wyszlo mi po 3.31 to jest za wysoki kurs? jezeli robie to telefonicznie to mam kurs negocjowany przy wiekrzej ilosci moge to robic miedzy 9:30 a 17:00 wiec mam czekac do poniedzialku czy co zrobic sorry ze was mecze pytaniem ale po moich wakacjach nie moge sie skupic jeszcze Jola mnie troche rozlozyla na lopatki mysile ze mi podpowiecie zza co bardzo wam dziekuje i pozdrawiam
Wyświetlaj:
greenstar / 2009-06-05 21:26 / Pogromca jeleni
sierota racja.......ale, że jproponują dziś taki wysoki kurs?
sierota marycha / 2009-06-05 21:34 / Tysiącznik na forum

sierota racja.......ale, że jproponują dziś taki wysoki kurs?

to bank i taki kurs sprzedazy ustalili, mysle ze maja 5% spread walutowy
sierota marycha / 2009-06-05 21:16 / Tysiącznik na forum
to kurs sprzedazy banku w ktorym dokonujesz przelewu i jezeli masz mozliwosc negocjacji to negocjuj
gg5 / 2009-06-05 21:35 / Bywalec forum
Marysiu mam mozliwosc ale tak jak pisze od poniedzialku do piatku miedzy 9;30 a 17;00 dzisiaj czy przez weekend nic nie zrobie juz nie jestem na miejscu ale bardzo dziekuje ci za odpowiedz bede patrzyc co bedzie sie zialo w niedziele wieczorem i odezwe sie do irons zeby podpowiedzial pozdrawiam
greenstar / 2009-06-05 21:14 / Pogromca jeleni
3,31 to za wysoki kurs - trzeba poczekac - pewnie będzie jeszcze okazja , kurs eur/usd moze troche bujac - pezyszly tydzień musisz się skonxentrowac i sledziś kurs.w poniedzialek będzie irons - to z pewnością doradzi

miłego weekendu
gg5 / 2009-06-05 21:40 / Bywalec forum
wiesz green jak negcjuje to mam leprzy kurs tylko ja sie zagapilam z dzisiejszym rankiem a potem juz bylo za pozimo popatrzylam w pracy na zegarek to juz bylo po 11;00 to juz po 17;00 u was i d; zbita a potem to tylko patrzylam jak ladnie pnie sie do gorki $ ale jak bym zmienila jak radzicie zostawic i czekac na dluzej pozdrawiam
irons45 / 2009-06-06 05:14 / BAKSIK ZIELONYCH
jesli to w poniedzialek rano i to rano to mysle ze bedzie ponizej 3.25 na to licze
sierota marycha / 2009-06-05 21:17 / Tysiącznik na forum

3,31 to za wysoki kurs - trzeba poczekac - pewnie będzie jeszcze okazja , kurs eur/usd
moze troche bujac - pezyszly tydzień musisz się skonxentrowac i sledziś kurs.w
poniedzialek będzie irons - to z pewnością doradzi

przyszly tydzien to jazda do 1.37+
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy