Forum Forum pracyPraca za granicą - opinie

Do którego kraju wyjechać?

Do którego kraju wyjechać?

Mirek12 / 2013-05-14 14:27
Nie zamierzam tutaj spedzić kolejnego roku, zamierzam wyjechać za granicę... tylko tak naprawde nie wiem gdzi ejeszcze opłaca się wyjechać... które kraje polecacie żeby wybrać ?
Wyświetlaj:
Piotr Waroń / 2013-06-12 14:38
Dużo moich znajomych wyjechało do Holandii , dam prosty przykład. Mój znajomy po uczelni wyższej pracował w biurze gdzie projektował . Dość ze musiał pracowac po godzinach , dość że dostawałm marną kasę, to jeszcze cały czas był poniżany przez szefa. W końcu powiedział dość i wyjechał do Holandii , tam po mieisącu znalazł pracę, ekstra pracę !! Projektuje rzeczy w pewnej Holenderskiej firmie!! Dość że załatwili mu szkolenia, to jeszcze cały czas ie go pytają czy jest mu tu dobrze i czy chciałby coś zmienić... to ejst motywacja pracownika!! Zrobi więcej to wskakuje na wyższy procent zarobkowy!!
12pawel / 2013-05-20 16:34
powiem tak, Niemcy ok mój tato jeździ i nie narzeka - ale znam język, co do Norwegii jeśli znajdziesz tam prace ok, zarobki na pewno są wysokie ale i poziom życia jest drogi, zresztą jak cala Skandynawia, co do Włoch ostatnio słyszałem ze na gwałt włosi potrzebują wypiekarzy pizzy, serio, wiec jeśli masz ochotę może przekwalifikuj się i śmigaj do włoch
parnasus / 2013-05-14 14:45
ja jakbym mial prace we wlszoech to bym pojechal tam, uwielbiam ten kraj i wydaje mi sie ze mozna tam sie dorobic spokojnie, tylko pytanie czy do pracy czy na stale, bo to bardzo wazne
Ziomek11 / 2013-05-14 15:53
ja osobiscie polecam Norwegie, być moż epogoda neizbyt zachęcająca, ale za to zarobki dobre...ludzi epozytywnei nastawieni do życia.. no a tu ? Frustracja kiła i mogiła!!
kamilia154 / 83.6.181.* / 2013-05-20 14:37
Ja polecam od siebie wyjazd do Niemiec. Blisko, a zarobki nie są takie złe :) kwestia tylko znać chociaż podstawy tego języka. Korzystałam z usług strony http://www.praca-niemcy-oferty.pl/ i nie narzekam.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy