Do maxa1234

krzysiek29 / 2008-09-12 08:48
Witam.Jak interpretacja wykresow??? Spodobaly sie czy raczej nie jak znajdziesz czas to odpisz. Jak dla mnie pieknie pokazaly wszystkie fale spadkowe w obecnej bessie.pozdr
Wyświetlaj:
max1224 / 2008-09-13 01:54 / Tysiącznik na forum
historycznie fakt mistrzostwo świata wręcz można do podręczników jako wzorcowe przykłady
gorzej z przyszłością jestem ostatnio mocno wybity przeżyłem ((( koszmar ostatnimi czasy osobista tragedia i ciężko mi się skupić wszystko widzę teraz w czarnych barwach stąd obawiam się że nie jestem w stanie zachować obiektywizmu sorry
PS. dlatego nie sypiam po nocach a i unikam pisania .. może jak się pozbieram za jakiś czas no i na koniec sorry bo teraz raczej powinienem być na innym forum atak zaczynam smęcić
krzysiek29 / 2008-09-13 08:41 / Uznany Gracz Giełdowy
Trzymaj sie moje wyrazy wspolczucia napewno sie wszystko ulozy!!!
pieczek_zzz / 2008-09-13 00:15
krzysiek daj linki do tych wykresów.tylko tak żeby były dostępne.bo z tamtych pokazuje się strona logowania a ja nie jestem zarejestrowany
max1224 / 2008-09-13 01:55 / Tysiącznik na forum
linki są OK tylko po wklejeniu sprawdź zgodność adresu po uzupełnieniu o numer ID wszystko działa
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy