Forum Forum inwestycyjneForex

Do Sierotki - prośba

Do Sierotki - prośba

totalny_cienias / 77.254.10.* / 2009-04-24 17:18
Mam wielką prośbę - rzuć proszę okiem na Silver i Gold. Wydawało mi się, że skoro USD "ostro" spada to i Silver i Gold powinny pójść do góry, a tu Gold od południa spada i Silver dryfuje. Pytam, bo mam kupionego sulvera i malutką stratę na nim i nie wiem czy przed weekendem zamknąć czy zaryzykować i poczekać na poniedziałek. Jeśli nie znajdziesz czasu to nie ma sprawy. W razie czego z góry dzięki i miłego weekendu.
Wyświetlaj:
sierota marycha / 2009-04-24 20:53 / Tysiącznik na forum
ogolnie mowiac, kiepsko to widze juz nie tylko z powodu planowanej sprzedazy zlota przez MFW, bo w sumie to niewielka ilosc, ale w/g Elliota widze spore spadki, dla XAU przypuszczalnie w okolice $ 680, dla silver w okolice $ 8 - na horyzoncie mamy deflacje i w sumie wszysko zbiega sie z Elliotem, poza tym widze umocnienie USD i spadek EUR ponizej parytetu - czas pokaze, postaram sie napisac wiecej w temacie w niedziele wieczorem, a teraz czas na relaks, pozdrawiam

p.s. dzisiaj XAU wyprzedawaly bliskowschodnie i azjatyckie banki i inst.finansowe, ale byl niezly popyt i cena nie poleciala mocno, przymajmniej jak na te godzine:)
totalny_cienias / 77.254.10.* / 2009-04-24 21:15
Wielkie dzięki i dobrej nocki. To był dla mnie czarny piątek :) Pozdrawiam
sierota marycha / 2009-04-24 21:20 / Tysiącznik na forum
jezeli kiedykolwiek masz watpliwosci co robic z otwarta pozycja gdy lecisz na - nie czekaj i zamykaj, bo tylko w ten sposob minimalizujesz straty, ja tez dzisiaj skonczylem USD/CAD na - bo znudzilo mnie czekanie i obserwowanie dobije do SL czy tez odbije w kierunku 1.25....buahahahaha, to rynek a nie rozkad jazdy i nic nigdy nie jest pewne:)

pozdrawiam
sierota marycha / 2009-04-24 17:21 / Tysiącznik na forum
w tej chwili niestety nie dam rady, zajety jestem krosami na na platformie, pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy