Forum Forum inwestycyjneForex

do sieroty i baxa

do sieroty i baxa

marta. / 83.19.93.* / 2009-04-28 17:20
Przed chwilka weszłam na forum bankiera i konsternacja
"jak myslisz podskoczy jeszcze dzis dolar? bo sie wacham.czy wejsc w USD wiemze pisales ze lepiej po 3,50 nie brac ale mnie korci"Autor | ~marta [83.26.233.*] 2009-04-28 16:48 i dalsze posty tej osoby Autor | ~marta [83.26.233.*] 2009-04-28 17:04
a zapomnialam ty jestes madrzejszy od sierotki on nie chce mi radzic i wysyla na kawe a ja jestam taka przedsiebiorcza polecam kantor przy dworcu pan edek sprzedaje taniej i zawsze miga szklanym okiem to pa bax bo mam chrapke na dolara

Widze że mnie sledzi i podszywa sie pode mnie, mam wrażenie że sledzi każdy mój wątek, smiem twierdzic że ta osoba jest psychiczna. Niewiem , nie mam pojęcia dlaczego to robi, czasem patrze co sie dzieje na bankierze ale pisze tylko tu jesli wogóle juz piszę. Niewiem jak dobrze znacie ta ale ale podejrzewam że to ta sama osoba
Wyświetlaj:
anka z bankiera / 2009-04-28 17:35 / Bywalec forum
Nie przejmuj sie,podejrzewam,że brakuje jej popychacza i wyjawia swoje marzenia senne na bankierze:D
bax / 2009-04-28 17:47
bax ja pisze czasem tam kilka slow ale nie patrze na to co i kto komentuje chyba ze to anty lub M NO TO WTEDY SOBIE COS MRUKNE A TAK TO CO MNIE BANKIER OBCHODZI TU SIE ROZMAWIA NA TE TEMATY ISTOTNE
eddekk / 2009-04-28 17:26 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Zarejestruj się tutaj, a tam nawet nie zaglądaj. Ja B. nie czytam od tygodnia.
bax / 2009-04-28 17:30
marta nie przejmuj sie my wiemy ze to nie ty tam sie troluje raczej spoko ja jak chce sprawdzic kto pisze do mnie to po prostu czytam nip sprzed mca
bax / 2009-04-28 17:31
a tu moglabys sie zarejestrowac bo wtedy wiadomo kto jest kto a gosci juz mamy i tu roznych z tym ze tu jest inna zasada zbywamy i nie wdajemy sie w gadki bo po co
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy