do Tara gg5

gg5 / 2009-05-01 01:08
witam cie Jola ja narazie czekam do jak najnizszego kursu i co bedzie po weekendzie ? to tylko marysia wie i bax i manius i green a ja grzecznie czekam na wskazowke baxa i nie marudze pozdrawiam cie
Wyświetlaj:
tara / 2009-05-03 22:08 / Tysiącznik na forum
Do gg5 tez czekam na sygnał od naszych szpecow,Bax zapewne da nam jakis sygnał ale nie wiadomo czy da rade juz w poniedziałek rano a zapowiada sie ciekawy tydzien.
gg5 / 2009-05-03 22:11 / Bywalec forum
witam cie Jola chcialabym poczekac do oporu jak $ bylby jak najtaniszy ale jak bax da znac to wtedy trzeba kupic a z mysla ciekawy tydzien to co masz na mysli?
bax / 2009-05-03 23:44
witam po weekendzie kupowanie teraz jest kupnem na poziomie ryzyka to moje zdanie chocc z drugiej strony poziom ponizej 3.3 jest juz poziomem z rzedu bezpiecznych p[rzynajmniej na razie z tym ze otworzy pewnie w okolicy 3.3 a po tyle zakup mi nie pasuje nie wiem czy rano bede dobrej nocki
bax / 2009-05-03 23:54
i jedno slowko nie wiem jak sie zlotowka zachowa wg mnie za duzo moze nie spadac bo jest wyrazna podporka z dolu a na dodatek w sumie spadla z 3.50 a to nie tak malo CIEZKO mi bedzie ustalic do ilu moze jeszcze spasc tylko rynek i eur dol moze cos mocniej wyjasnic ja nie mam wyczucia
tara / 2009-05-04 08:04 / Tysiącznik na forum
Witam Bax ,wiesz ze sama nie zorientuje sie kiedy robic zakupy dlatego czekam na wyklarowanie rynku i twoj sygnał .pozdrawiam.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy