do Zeusa

max1224 / 2008-05-22 17:27
poczytałem trochę Twoich dyskusji z wątku mam 20k w co zainwestować czy jakoś tak i powiem Ci że dla co niektórych raz przyjęta opcja jest świętością za którą będą umierać jak za Niceę to ich problem
osobiście uważam że tylko krowa nie zmienia zdania a w inwestowaniu ważna jest umiejętność odważnego i szybkiego podejmowania decyzji można się wspierać AT AF klimatem rynku podpowiedziami anali i innych fachowców ważne jest jednak by mieć swoje własne zdanie założoną strategie i tzw. plan b
i trudno będzie Ci kogokolwiek przekonać do swoich racji mimo iż naprawdę dobrze kombinujesz i świetnie sobie radzisz pytanie tylko czy Twoi oponęci chcą Cię wogóle słuchać przecież tak dobrze i po polsku jest sobie ponarzekać a powodów ku temu ostatnio jakby więcej dlatego nie przejmuj się tym co piszą inni wiesz swoje i tego się trzymaj jeśli ktoś weźmie pod uwagę Twoje wskazówki jego szczęście a nie przekonasz wszystkich są tacy którym jak nawet dasz pieniądze do ręki to będą niezadowoleni bo będzie im mało ja tymczasem zabieram swoje 35% zarobione od 3 stycznia i udaję się na odpoczynek w bezpieczne spokojnie poczekam do jakiejś przeceny albo jak zacznie brakować adrenalinki a wtedy wrócę do zmagań z rynkiem i niech mi nikt nie wciska że nie da się w takich czasach zarobić pozdr wszystkich inwestorów i życzę samych zysków
Wyświetlaj:
LdN / 2008-05-28 09:43 / Bywalec forum
A co geniusz napisze nt. swojego post-a:

2007-11-16 12:35:10 | 83.29.229.* | max1224
Re: właśnie kupiłam fundusz akcyjny, błąd ???? [2]
spoko skoro kupiłas to po piosence ale myślę wbrew pozorm że jesteśmy blisko dołka w
każdym razie bliżej niż dalej więc ten moment nie jest najgorszy może i zaczniesz na
minusie ale nie powinno być źle no chyba że kupiłaś na miesiąc pozdr.
PS. kiedyś jak kupiłem to po dwóch tygodniach byłem 15% w plecy i chciałem to wszystko
rzucić a dziś to sie z tego śmieję
skomentuj zgłoś do usunięcia

Nadal uważasz, ze byliśmy blisko dołka ?
max1224 / 2008-05-28 12:31 / Tysiącznik na forum
2008-04-22 21:55:11 | *.*.*.* | LdN
Ileż razy można pisać to samo ? Nasz rynek to (był) rynek zdominowany przez drobnych
inwestorów i fundusze. Fundusze naobiecywały przysłowiowych "złotych gór" a wyszły straty.
Strata rzecz naturalna, ale jak znam różnych "doradców" (z własnych rozmów i doświadczeń)
pytania o ryzyko straty kwitowane były "wszyscy zarabiają i nie mają strat" albo "ryzyko
straty jest minimalne". A okazało się, że nie. Myślę, że gdyby ludzie naciągani przez
doradców mieli pełną świadomość ryzyka to panika byłaby znacznie mniejsza.
Stosunek byłych już często klientów funduszy widać chociażby na tym forum. Wypowiedzi w
rodzaju "oddajcie złodzieje moje pieniądze" nie biorą się znikąd. Ktoś, komu obiecywano
kosmiczne zyski w krótkim czasie a stracił pieniądze nie łatwo będzie znowu uwierzyć
"oszustom".

i to wyjaśnia dlaczego dołek jest dziś znacznie niżej
no i chroni mnie to że jestem amatorem o czym zapewne wiesz skoro tak dokładnie śledzisz moje posty
a propos wynika z nich na pewno fakt że moje poglądy na inwestowanie zmierzają w kierunku spekulacji zewzględu na możliwości jakie daje mi posiadane narzędzie poprzez które gromadzę swoje oszczędności
dzięki za przypomnienie wypowiedzi z 16.11.
LdN / 2008-05-28 19:51 / Bywalec forum
Czytam posty wszystkich, którzy mają coś sensownego do powiedzenia (nawet jeśli się z ich zdaniem całkowicie nie zgadzam).
zdegusstowany / 212.182.117.* / 2008-05-24 11:40
Max pięknie łgasz. Nie ośmieszaj się z tymi 35%
LdN / 2008-05-26 12:48 / Bywalec forum
A dlaczego miałby nie zarobić tyle ? Jak umi (pisownia celowa) to pewnie zarobił.
max1224 / 2008-05-24 15:11 / Tysiącznik na forum
nie mam zamiaru się spowiadać przeanalizuj wykresy ML Gold, ML minning, schroeder, weź pod uwagę że uniknąłem części przeceny w styczniu i całkowicie marcowej w międzyczasie złapałem dołek 2820 na wig20 i wprowadziłem do portfela 7% świeżej kasy wiem że gdybym trafił wszystkie szanse to mogło być lepiej a o tych transakcjach poczytaj w wypowiedziach bo większość opisałem na forum w czasie rzeczywistym pozdr niedowiarków też
Zeus52 / 2008-05-24 00:34 / 10-sięciotysiącznik na forum
Dzięki za wsparcie. Czy widziałeś ten portfel i transakcje(a raczej antyportfel i żadnych transakcji poza dość przypadkowymi zakupami)? Chciałem tylko podpowiedzieć,że istnieją różne instrumenty...nie chciałem,aby się obraził...ale tak szczerze mówiąc...trudno było się powstrzymać...chyba dobrze zrozumiał do kogo była ta aluzja...oby tylko wziął to sobie do serca...może przyniesie mu pożytek w przyszłości. Dobrze mu życzę,jak zresztą każdemu. Dzięki Max za post...dopiero teraz go zauważyłem... miłego weekendu i... jak zwykle:karaluchy pod poduchy...a gaszenie światła znowu chyba przypadło mi w udziale.
max1224 / 2008-05-24 00:39 / Tysiącznik na forum
ja też ostatnio kiepsko sypiam ale wykorzystuję ten czas pożytecznie i znowu wyczułem rynek tym razem załapałem część spadków ale i tak wynik imponujący teraz kluzowym będzie dobre wejście z powrotem na rynek ale to mi zawsze wychodzi lepiej więc za bardzo się nie martwię wręcz przeciwnie coraz bardziej doceniam zalety skandii pozdr
Zeus52 / 2008-05-24 01:11 / 10-sięciotysiącznik na forum
Sorry! Pomyłka. Chodziło mi o komentarz pod Twoim postem w wątku "2800"
Zeus52 / 2008-05-24 01:02 / 10-sięciotysiącznik na forum
Zajrzyj do wątku na temat Japan...i jeśli możesz,to proszę o komentarz.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy